89 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
Rovinaté stavebné pozemky na predaj – Bošany Ponúkame atraktívne stavebné pozemky v novej, tich
110 €/m2 110 €/m2
2 izbový byt | 50 m²
Rezervované! TUreality ponúka na predaj svetlý a moderne riešený 2-izbový byt v 4-ročnej novost
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 126 m²
Priestranný tehlový rodinný dom – Nitrianska Blatnica Predávam veľkorysý a solídny rodinný dom
250,000 € 1984 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 680 m²
TU reality ponúka na predaj pozemok určený na stavbu rodinného domu v obci Jacovce pri Topoľčan
93,000 € 137 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 700 m²
NA PREDAJ – Stavebné pozemky v novej ulici, Zlatníky TUreality vám prináša príležitosť! V ponu
32,000 € 46 €/m²
Priestor pre výrobu | 3,032 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si: VIDEO ***** h
1,650,000 € 544 €/m²
Garáž | 21 m²
TUreality ponúka na predaj garáž s montážnou jamou v osobnom vlastníctve v meste Partizánske, n
23,000 € 1095 €/m²
Rodinný dom | 139 m²
Hľadáte nový dom, ktorý si dokončíte presne podľa seba? Toto môže byť ten pravý. TUreality vám
229,000 € 1647 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt so zariadením po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáci
117,000 € 1857 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 916 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu v nádhernom prostredí – Jedľové Kostoľany na pozemk
175,000 € 1458 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Dvorec, okr. Bánovce
60,000 € 60 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
TUreality vám ponúka na predaj viacero 2-izbových bytov v obľúbenej obci Mojmírovce, len 15 min
113,500 € 2702 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
TUreality ponúka na prenájom priestranný, prerobený a štýlovo zrekonštruovaný 3-izbový byt s ro
550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 180 m²
Video YouTube: https://youtu.be/FFmq9XF3v58 - 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?
349,000 € 1939 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Najskôr si pozrite video: youtu.be/cKs4vLeppyE TUreality výhradne ponúka na predaj 3-izbový b
169,900 € 2236 €/m²
Objekt pre obchod | 42 m²
TUreality vám ponúka na predaj obchodný priestor / vináreň nachádzajúci sa v obci Mojmírovce, v
105,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
Najskôr si pozrite video: https://youtu.be/vg8HNPNq9tk TUreality ponúka na predaj 3,5 izbový b
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 110 m²
TUreality Vám s radosťou ponúka na predaj rodinný dom v malebnej obci Jacovce, v okrese Topoľča
114,900 € 1045 €/m²
Záhradná chatka | 430 m²
Na predaj záhradka s murovanou chatkou v tichej lokalite s krásnym výhľadom. Pozemok má 430 m²,
32,400 € 76 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Pred tým ako si pozriete fotky, skopírujte si nasledujúci link na prezentačné video: youtube.co
187,900 € 940 €/m²
3 izbový byt | 120 m²
TUreality vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt / apartmán s veľkou terasou v obci Mojm
174,500 € 1454 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – Dolné Vestenice Predávame priestranný a veľmi dobre z
210,000 € 1615 €/m²
Rodinný dom | 129 m²
TUreality exkluzívne ponúka Rodinný tehlový dom s bazénom a veľkým pozemkom – Bošany Predávame
299,000 € 2318 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt v pôvodnom stave na ulici Generála Svobodu v Partizán
81,000 € 1446 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.