21 inzerátov v ponuke
Polyfunkčný objekt | 150 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie? Našli ste ho. TUreality ponúka exkluzívny, presvet
1,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 537 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý bude dokončený na kľúč aj s ku
329,000 € 613 €/m²
Iný stavebný pozemok | 993 m²
EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkame na predaj pozemok o výmere 993 m² v pokojnej obci Vlachy – časť
74 €/m2 74 €/m2
Rodinný dom | 418 m²
Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne
329,000 € 787 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite Liptovs
149,900 € 2237 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 68 m², ktorý vyniká skvelou polohou, svetlosťo
168,000 € 2471 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Tureality hľadá BYT v Ružomberku pre seriózneho klienta. Pre konkrétneho a prevereného klienta
130,000 € 1912 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na prenájom štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokal
620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Exkluzívne v TUreality úplne nová nádherná chata – ideálna pre rodinu aj ako investícia. Skôr
240,000 € 4800 €/m²
Rodinný dom | 1,168 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Hubová – ideálne bývanie pre rodinu,
230,000 € 197 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 638 m²
EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkame na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 638 m2, len pár
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 637 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj krásny slnečný pozemok o rozlohe 637 m² v pokojnej obci L
75 €/m2 75 €/m2
Rodinný dom | 385 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom/rekreačnú chatu - výnosná nehnuteľnosť v srdci Liptova.
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,049 m²
Exkluzívne iba v TUreality na predaj prémiový pozemok o rozlohe 3049m2 v jednej z najkrajších č
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,290 m²
Ak hľadáte miesto pre vysnívaný dom alebo investíciu v jednej z najatraktívnejších oblastí Lipt
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,275 m²
Exkluzívne iba v TUreality ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 1275 m² v obci
75 €/m2 75 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 647 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu na slnečnom pozemku o výmere 647m2 v srdci Liptova.
104,990 € 162 €/m²
Rodinný dom | 1,694 m²
TUreality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Ružomberok, mestská ča
176,000 € 104 €/m²
4 izbový byt | 79.2 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej lokalite
160,000 € 2020 €/m²
Rodinný dom | 634 m²
V exkluzívnom zastúpení TUreality ponúka rodinný dom s pozemkom 634 m². Skôr ako budeš pozerať
122,000 € 192 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²
TUreality ponúka na prenájom reprezentatívne, presvetlené obchodno-kancelárske priestory o celk
600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.