44 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 280 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v žiadanej časti Dubnice n
260,000 € 929 €/m²
Polyfunkčný objekt | 55 m²
TUreality ponúka jedinečnú príležitosť získať exkluzívne priestory v ikonickej budove Štefánia,
127,000 € 2309 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Tureality ponúka na predaj 1-izbový byt v Trenčíne s výmerou 40 m2, na ul. Pred Poľom, v panelo
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 79 m²
Tureality ponúka na predaj 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom na ulici Centrum II.v panelovom zat
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 1,228 m²
TUreality ponúka exkluzívny predaj menšieho rodinného domu s krásnym veľkým pozemkom 1228 M2 v
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 61 m²
TUreality ponúka na predaj v Dubnici nad Váhom CI. na 1.poschodí v zateplenom bytovom dome spol
118,090 € 1936 €/m²
Rodinný dom | 280 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v žiadanej čast
325,000 € 1161 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na 3./7. poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom v
146,090 € 2148 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lo
179,000 € 3196 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Trenčína, vhodný pre t
174,990 € 3365 €/m²
Polyfunkčný objekt | 2,917 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočnú polyfunkčnú budovu v atraktívnej časti Trenčín – Zlatovce,
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 608.2 m²
TUreality ponúka na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 608,2 m², ktorý sa nachádza v jedn
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 10,118 m²
INVESTIČNÝ POZEMOK S POTENCIÁLOM VYTVORIŤ NIEČO VÝNIMOČNÉ Hľadáte miesto, kde má investícia re
80 €/m2 80 €/m2
Priestor pre výrobu | 737 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočnú polyfunkčnú budovu s priestranným pozemkom v atraktívnej l
238,000 € 323 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,112 m²
Tureality ponúka na predaj pozemok v novo vystavanej časti obce v Slávnici s výmerou 3112 M2 v
155,000 € 50 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj pekný 2-izb.byt pred dokončovacími úpravami. Prerábka bytu je v netr
133,000 € 2111 €/m²
Rodinný dom | 495 m²
TUreality ponúka na predaj dvojgeneračné bývanie v RD v Novej Dubnici v trojpodlažnom dome. Prí
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 33 m²
TUreality ponúka na predaj 1-izbovy byt v Dubnici nad Váhom na KPT. Nálepku 33m2. Je vhodný aj
79,090 € 2275 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Tr.Tepliciach na sídlisku SNP o výmere 57m2. Byt sa n
119,090 € 1985 €/m²
Garáž | 18 m²
TUreality ponúka na predaj garáž v radovej výstavbe v Novej Dubnici na ul. Petra Jílemníckeho.
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.