44 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | 69 m²
TUreality ponúka na predaj pekný, slnečný 2-izbový byt s výmerou 69 M2, s lodžiou a s pivnicou
125,000 € 1812 €/m²
Záhradná chatka | 383 m²
TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku vo Veľkom Košeckom Podhradí s výmerou pozemku 383 M2
32,000 € 131 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný 3izbový byt s balkónom, o výmere (80m2) nachádzajúci na sídl
149,990 € 1875 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj trojizbový byt (nepriechodné izby) v Ilave na ulici Ľ.Štúra. Byt sa
110,090 € 1573 €/m²
2 izbový byt | 69 m²
TUreality ponúka na predaj veľký 2-izbový byt v obľúbenej kúpeľnej lokalite v Tr. Tepliciach s
113,000 € 1638 €/m²
3 izbový byt | 99 m²
Tureality ponúka na predaj pre záujemcov veľký 3-izbový byt v Ilave v tehlovom bytovom dome. By
Cena na vyžiadanie
Polyfunkčný objekt | 792 m²
TUreality ponúka na predaj významnú polyfunkčnú budovu v bezprostrednej blízkosti centra mesta
Cena na vyžiadanie
Orná pôda | 2,565 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný a slnečný pozemok o výmere 2565 m², nachádzajúci sa v i
48,000 € 19 €/m²
Rodinný dom | 244 m²
TUreality ponúka na predaj bezbariérový bungalov v stave holodomu s dvoma parkovacími miestami
165,099 € 677 €/m²
Rekreačný pozemok | 510 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok o výmere 510 m² nachádzajúci sa v tichej časti Dubnice nad V
65,000 € 127 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj útulný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit
169,000 € 2683 €/m²
Rodinný dom | 1,296 m²
Tureality ponúka na predaj RD v Dubnici nad Váhom vo veľmi žiadanej lokalite na Palárikovej uli
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite obce Trenčianska Teplá, ide
163,000 € 1019 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt v Novej Dubnici na Komenského sadoch s výmerou 57 M2 v
119,000 € 2088 €/m²
Vidiecky dom | 120 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom 120m2 nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Horná Súča,
219,999 € 1833 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt v novšom bytovom dome, ktorý zaujme kvalitným p
214,999 € 3071 €/m²
3 izbový byt | 72.7 m²
TUreality ponúka na predaj pekný,moderný a zariadený 3i byt v Trenčíne. K dispozícii video: htt
235,900 € 3245 €/m²
Rodinný dom | 352 m²
TUreality ponúka priestor bez kompromisov. Tento veľkorysý rodinný dom s úžitkovou plochou 352
239,000 € 679 €/m²
Polyfunkčný objekt | 400 m²
TUreality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s 3- bytmi v Trenčíne. Objekt sa nachádza na poze
210,090 € 525 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 58 m² situovaný v meste Bánovce nad Bebravou v
124,999 € 2155 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Dvorec, ktoré predstavujú ideálnu voľbu pre
39 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,430 m²
Tureality ponúka na predaj pozemok, ktorý má praktický tvar a zabezpečený prístup priamo z asfa
45 €/m2 45 €/m2
Rodinný dom | 359 m²
TUreality ponúka na predaj RD v TR. Teplej s pozemkom 359m2. S úžitkovou plocha domu 137m2, má
180,000 € 501 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v Dubnici nad Váhom, ktorý prešiel kompletnou rekonštru
111,999 € 2800 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.