131 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 112 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Košické Olš
349,000 € 3116 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Tajovského | 100.9 m²
Elegantné kancelárie v srdci mesta – pracujte s historickým šarmom. Realitná kancelária TOBI R
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Záhrada | Žľaby | 1,952 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj záhradné pozemky v obľúbenej lokalite Košíc
80 €/m2 80 €/m2
4 izbový byt | Južná trieda | 130 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom tento moderný slnečný 4 izbový
1,550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Čergovská | 385.47 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj luxusnú vilu v lukratívnej lokalite Košice –
1,999,990 € 5188 €/m²
Rodinný dom | Breznianska | 339 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v lokal
Cena dohodou
3 izbový byt | 67.1 m²
Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance
359,000 € 5350 €/m²
2 izbový byt | 45.2 m²
259,000 € 5730 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 165 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Malá Ida, ktorý poskytuje
495,000 € 3000 €/m²
2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S
199,900 € 3844 €/m²
1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By
179,900 € 5068 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 74 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 3 izbový byt v atrak
1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Lichardova | 134 m²
Na výnimočných adresách sa nehnuteľnosti neobjavujú často. A už vôbec nie také, ktoré spájajú a
565,000 € 4216 €/m²
Administratívny objekt | Jantárová | 87 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 87 m², vhodn
999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Popradská | 93.5 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v rezidenčnom proje
335,000 € 3583 €/m²
3 izbový byt | Zombova | 62.12 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3 iz
760 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jelšová | 51 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt s balkónom v proj
760 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Kysucká | 102 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt v novostavbe situov
380,000 € 3725 €/m²
Vinica, chmelnica | 1,933 m²
Vínny domček v objatí prírody – miesto, kde každý západ slnka chutí ako víno. Realitná kancelá
34,999 € 18 €/m²
2 izbový byt | Adlerova | 47 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe, nachádz
800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 169.2 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestrannú novostavbu rekreačnej chaty v ob
150,000 € 887 €/m²
2 izbový byt | Milosrdenstva | 60 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt na ulici Milosrde
690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Klimkovičova | 59 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v novostavb
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Apartmán | Španielsko
Ponúkame Vám na predaj investičný apartmán v profesionálne spravovanom rezorte Pierre & Vacance
200,000 € 2273 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.