Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Domček so slnečnou verandou len pár krokov od Váhu v obci Neded – ideálna chalupa na víkendy

Reality Neded

Rodinný dom | 80 m²

Túžite po mieste, kde si oddýchnete od ruchu mesta, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a ráno si v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Neded

68,000 € 850 €/m²

člen NARKS

Pozemky priamo na brehu jazera Krpáčovo- Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | 500 m²

Hľadáte pozemok pod rekreačnú chatu v čarovnom prostredí hôr na brehu jazera? V zastúpení majit

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

220 € 0 €/m²

člen NARKS

Storočná gángová vidiecka chalupa v malebnej obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Hľadáte pôvodnú chalupu na víkendové využitie v južnej časti Slovenska, kde to ešte dýcha dedin

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Vieska

29,990 € 428 €/m²

člen NARKS

Pôvodný vidiecky dom v kľudnej časti podunajskej obci Moča

Reality Moča

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Pôvodný vidiecky domček sa nachádza v kľudnej uličke v podunajskej vinárskej dedinke Moča. Bol

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moča

19,990 € 200 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok v kľudnej časti obce Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Záhrada | 2,216 m²

Hľadáte rozľahlý pozemok na výstavbu rodinného domu, na umiestnenie mobilného domu alebo na rek

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

38,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Rozostavaný rodinný dom s veľkým pozemkom v podunajskej obci Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte dom s rozľahlým pozemkom na hospodárenie alebo investičné účely? Tento rozostavaný rodi

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kravany nad Dunajom

99,990 € 667 €/m²

člen NARKS

Ihneď obývateľný rodinný dom na rozľahlom pozemku na okraji obce Búč

Reality Búč

Rodinný dom | 76 m²

Hľadáte priestor pre realizáciu Vašich plánov na vidieku? Radi záhradkárčite alebo by ste chcel

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Búč

78,990 € 1039 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom Utekáč

Reality Utekáč

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj starý dom na zbúranie v obci Utekáč. Pozemok je vhodný na stavbu chalupy alebo domu.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Utekáč

27,000 € 386 €/m²

člen NARKS

Záhrada s murovanou chatou a bazénom pri Stupave, okres Malacky

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Ponúkame na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s murovanou chatkou vo vyhľadávanej lokalite O

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

96,000 € 2969 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s veľkou záhradou v malebnej dedinke Dobroč

Reality Dobroč

Rodinný dom | 90 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej časti obce. Leží na mierne svaho

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobroč

75,000 € 944 €/m²

člen NARKS

Ideálny dom pre veľkú alebo dvojgeneračnú rodinu

Reality Vígľaš

Rodinný dom | 230 m²

Hľadáte dom, v ktorom môže byť rodina spolu, no zároveň si každý užije vlastné súkromie? Tento

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vígľaš

250,000 € 1087 €/m²

člen NARKS

Pozemok s riunami domu v peknom prostredí polosamoty

Reality Litava

Pozemok pre rodinné domy | 6,076 m²

Rovinatý pozemok v príjemnom prostredí polosamoty lazov pri Litave. Vedie k nemu asfaltová a sp

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Litava

45,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Bývanie pri vode, ktoré si zamilujete: Výhľad na pláž a komfort bez kompromisov

Reality Ružiná

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Predstavte si ráno, kde vás namiesto budíka zobudí šum vody a vôňa čerstvej kávy, ktorú si vych

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružiná

299,000 € 1993 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne - Dom či chalupa v srdci Novohradu

Reality Dobroč

Rodinný dom | 130 m²

Hľadáte únik z mesta? Poctivý tehlový dom v pokojnej obci Dobroč, postavený v 60. rokoch. Dom j

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobroč

89,000 € 685 €/m²

člen NARKS

Kamenná chalupa s dušou v lone prírody Veľkého Lomu

Reality Veľký Lom

Rodinný dom | 110 m²

Ak hľadáte únik z mestského chaosu, ponúkame na predaj prízemný kamenný dom v tichej obci Veľký

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Lom

59,900 € 545 €/m²

člen NARKS

Skvelá investícia pri Novolandii - priestor so širokým využitím len 5 km od Lučenca

Reality Rapovce

Objekt pre obchod | 85 m²

Budova bývalého obchodu v obci Rapovce, po pokročilej rekonštrukcii a pripravený na dokončenie

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Rapovce

75,000 € 882 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkou záhradou v malej dedinke Rašice

Reality Rašice

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj dom s veľkou záhradou v malej dedinke Rašice. Dom má kuchyňu, 2 izby a predsieň. V za

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rašice

35,000 € 475 €/m²

člen NARKS

Čarovná záhrada 715 m2 v malebnej obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Záhrada | 715 m²

Tento slnečný pozemok s rozlohou 715 m² predstavuje ideálnu príležitosť pre každého, kto túži p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

17,000 € 24 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Veľká chata s pekným výhľadom - Kokava-Línia

Reality Kokava nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Na predaj pekná veľká chata v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Chata bola kompletne zrekonštruo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokava nad Rimavicou

179,000 € 1193 €/m²

člen NARKS

Veľká záhrada 1120 m2 v osade Pod srdcom, Devínska Nová Ves, vhodná na stavbu celoročne obytnej chaty

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | 26 m²

Vyhľadávaná lokalita plná celoročne obývaných chát v osade Pod srdcom v Devínskej Novej Vsi. Na

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

145,000 € 5577 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok na okraji obce Brusnica - 80á

Reality Brusnica

Lúka, pasienok | 8,000 m²

Pozemok v Stropkovskom okrese v neveľkej obci Brusnica sa nachádza na okraji obce. Prístup je m

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brusnica

57,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Pozemok 90á pri Myjave na predaj

Reality Myjava

Orná pôda | 8,931 m²

Pozemok s výmerou takmer 9 000 m2 ( 90 árov ), s pekným výhľadom, na predaj, exkluzívne len u n

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

75,000 € 8 €/m²

člen NARKS

Pozemok s výhľadom na Stropkov- Baňa

Reality Baňa

Lúka, pasienok | 1,249 m²

Pozemok s dobrou polohou na okraji obce nad Stropkovom má celkovú výmeru viac ako 12 árov. Je m

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Baňa

24,900 € 20 €/m²

člen NARKS

Únik do pokoja a pohody: Vidiecky domček bez susedov, len pár metrov od kúpaliska v Santovke čaká na vás!

Reality Santovka

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Hľadáte miesto, kde sa zastaví čas a nahradí ho spev vtákov a šum lístia? Túžite po vlastnom út

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Santovka

125,000 € 1250 €/m²

člen NARKS