Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

Drevenica s novou strechou a novými IS prípojkami na predaj

Reality Ludrová

Rodinný dom | 60 m²

Drevenica pod Salatínom v obci Ludrová je situovaná v centre obce. Má nový krov, krytinu, streš

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ludrová

50,000 € 917 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaná chalupa v obci Háj

Reality Háj

Rodinný dom | 170 m²

Obec Háj, ktorá sa nachádza pod planinami Národného parku Slovenský kras, je vyhľadávanou lokal

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Háj

158,000 € 929 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s hotovým bazénom v obci Rudná

Reality Rudná

Pozemok pre rodinné domy | 2,557 m²

Pozemok sa nachádza v tichej časti obce Rudná, neďaleko okresného mesta Rožňava. Má rovinatý ch

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Rudná

48,500 € 19 €/m²

člen NARKS

Investičné pozemky pri obci Čižatice

Reality Čižatice

Orná pôda | 18,279 m²

Pozemky ako investícia, ktorých časti sú schválené v územnom pláne obce, ako plochy na výstavbu

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čižatice

12 € 0 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom pre malú farmu s cca 72-árovým pozemkom

Reality Málaš

Farmárska usadlosť | 270 m²

Dom na predaj v katastri obce Málaš v okrese Levice. Dom sa nachádza na polosamote (bývalý maje

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Málaš

125,000 € 456 €/m²

člen NARKS

Apartmán v Hrabovskej doline vo Fatrapark2 pri stredisku Malinô Brdo ski /bike family park

Reality Ružomberok

Apartmán | 37 m²

Investičný apartmán pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchynským kútom, vstupnej chodby,

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

135,000 € 3649 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom (4-izbový) v prominentnej lokalite Nitra - Nová Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | 153 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 150 m², situovaný v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 2412 €/m²

člen NARKS

Domček ideálny na chalupu v obci Kečovo

Reality Kečovo

Rodinný dom | 65 m²

Domček sa nachádza v prekrásnej koncovej dedinke Kečovo, ktorá je obklopená národným parkom Slo

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kečovo

48,500 € 746 €/m²

člen NARKS

Domček na chalupu v obci Hačava

Reality Hačava

Rodinný dom | 60 m²

Dom sa nachádza v krásnej horskej obci Hačava v Slovenskom krase v závere známej Hájskej doliny

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hačava

80,000 € 1333 €/m²

člen NARKS

Rodinný 2-izbový dom - stavebný pozemok v obci Krtovce

Reality Krtovce

Rodinný dom | 70 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj nehnuteľnosť ktorá je vhodná na trvalé bývan

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krtovce

59,000 € 843 €/m²

člen NARKS

Rodinný 3-izbový dom v obci Krtovce s 18-árovým pozemkom

Reality Krtovce

Rodinný dom | 90 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom. Nachádza sa v obci Krtovce vzd

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krtovce

115,000 € 1278 €/m²

člen NARKS

Záhrada pri lesíku na predaj Holíč

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | 345 m²

Rovinatý, oplotený pozemok nepravidelného tvaru na predaj, neďaleko rieky Moravy. Nachádza sa v

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

25,000 € 72 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chalupa (chata) v lone nádhernej prírody v Mojtíne na predaj

Reality Mojtín

Rodinný dom | 80 m²

Moderne zariadená, zrekonštruovaná chata, v lone chránenej prírody, s dobrou prístupovou cestou

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mojtín

155,000 € 1938 €/m²

člen NARKS

Dve drevenice na jednom pozemku v horách Javorníkov na predaj

Reality Horná Mariková

Chata, drevenica, zrub | 44 m²

Dve dreveničky( pôvodná vedená ako rodinný dom) a úplne nová hrubá stavba príjemnej menšej stav

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

75,000 € 1705 €/m²

člen NARKS

Väčší pozemok s možnosťou výstavby rekreačnej nehnuteľnosti v časti Cetuna na predaj

Reality Bzince pod Javorinou

Orná pôda | 2,305 m²

Juhovýchodne orientovaný slnečný mierne svahovitý pozemok v katastri obce Bzince pod Javorinou

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

39,600 € 17 €/m²

člen NARKS

Starší 5 izbový rodinný dom v obci Drietoma na predaj

Reality Drietoma

Rodinný dom | 160 m²

Zachovalý prevažne tehlový čiastočne podpivničený rodinný dom v koncovej časti napredujúcej obc

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drietoma

169,900 € 1062 €/m²

člen NARKS

Dobová drevenica na polosamote Horná Mariková na predaj

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | 55 m²

Pôvodná drevenica na dobre dostupných lazoch vzdialená iba 5 km od lyžiarskeho strediska Ski Rá

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

41,000 € 1018 €/m²

člen NARKS

Drevenica pod lesom na lazoch v časti Dolnej Marikovej - Kátlina na predaj

Reality Dolná Mariková

Rodinný dom | 60 m²

Viac ako sto ročná drevenička na menšom pozemku v odľahlej pokojnej časti kopaníc Dolnej Mariko

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Mariková

38,900 € 650 €/m²

člen NARKS

Štýlovo prerobený dom na bývanie a budova na podnikanie v podhorskej obci Šípkov na predaj

Reality Šípkov

Rodinný dom | 120 m²

Obec Šípkov sa nachádza pod úpätím Strážovských vrchov vzdialená asi 20 km od okresného mesta B

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šípkov

105,000 € 875 €/m²

člen NARKS

Chalupa pod horou nad obcou Veľké Rovné na predaj

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 160 m²

Veľký, zachovalý zhruba 60 ročný dom situovaný v krásnom horskom prostredí polosamoty vhodný na

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

145,000 € 906 €/m²

člen NARKS

Dom / chata / drevenica vhodná na oddych, turistiku a športovanie v Kolároviciach pri Bytči na predaj

Reality Kolárovice

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Dom, drevenica s obytnou plochou 70 m2 a pozemkom s rozlohou 351 m2, v tichej časti obce Koláro

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kolárovice

42,000 € 600 €/m²

člen NARKS

Zachovalý rodinný dom v obci Adamovské Kochanovce na predaj

Reality Adamovské Kochanovce

Rodinný dom | 100 m²

Príjemný zdravý starší podpivničený rodinný dom s hospodárskymi priestormi, garážou , stodolou

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Adamovské Kochanovce

165,000 € 1650 €/m²

člen NARKS

Únik do pokoja a pohody: Vidiecky domček bez susedov, len pár metrov od kúpaliska v Santovke čaká na vás!

Reality Santovka

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Hľadáte miesto, kde sa zastaví čas a nahradí ho spev vtákov a šum lístia? Túžite po vlastnom út

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Santovka

125,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok na samote neďaleko prírodnej rezervácie v obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Záhrada | 3,281 m²

Rozľahlý pozemok o rozlohe vyše 3000 m2 sa nachádza na polosamote blízko dedinky Nová Vieska a

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

38,990 € 12 €/m²

člen NARKS