Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

Chalupa v kľude na vidieku, no blízko okresného mesta, v obci Starý Hrádok

Reality Starý Hrádok

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Hľadáte ideálne miesto pre pokojný život v objatí prírody, no s dosahom na všetky vymoženosti c

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Starý Hrádok

90,000 € 1800 €/m²

člen NARKS

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej obci Kava pri Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v pokojnej obci Kava,

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

45,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom Utekáč

Reality Utekáč

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj starý dom na zbúranie v obci Utekáč. Pozemok je vhodný na stavbu chalupy alebo domu.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Utekáč

27,000 € 386 €/m²

člen NARKS

Sen o vidieckom živote - Dva domy na 2332 m² v malebných Čelovciach čakajú na vás

Reality Čelovce

Chalupa, rekreačný domček | 180 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť kúpiť tri budovy so súpisnými číslami na rozsiahlom pozemku,

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čelovce

40,000 € 278 €/m²

člen NARKS

Letné dni ako stvorené pre oddych v prírode – útulná chatka v srdci Zúgova, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno budí spev vtákov, vôňa rozkvitnutých kvetov a šálka kávy na

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 2200 €/m²

člen NARKS

Exkluzívna ponuka! Dom s veľkým pozemkom a jedinečným súkromím v obci Borov- Medzilaborce

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | 80 m²

Táto nehnuteľnosť je skutočne iná než ostatné. Na rozdiel od väčšiny domov v obci, ktoré stoja

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

54,000 € 675 €/m²

člen NARKS

Komerčné priestory Šahy

Reality Šahy

Objekt pre obchod | 257 m²

Vynikajúca investičná príležitosť v širšom centre mesta, vhodná na široké využitie, nie len ako

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šahy

115,000 € 486 €/m²

člen NARKS

Dom s potenciálom na bývanie alebo chalupu – Rokytov pri Humennom

Reality Rokytov pri Humennom

Rodinný dom | 160 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rokytov pri Humennom, ideálny pre klientov, kt

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rokytov pri Humennom

52,000 € 325 €/m²

člen NARKS

Domček so záhradou na polo-samote uprostred nádhernej prírody

Reality Vyšná Jablonka

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte pokojné miesto obklopené krásnou prírodou, kde zrelaxujete a uniknete od ruchu mesta či

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyšná Jablonka

65,000 € 650 €/m²

člen NARKS

Dvojposchodový penzión na rekonštrukciu blízko jazera a kúpaliska Patince

Reality Patince

Objekt pre obchod | 700 m²

Podnikatelia, investori pozor! Hľadáte zaujímavé miesto pre Vašu investíciu na mieste, ktoré má

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Patince

265,000 € 379 €/m²

člen NARKS

Chatka v pôvodnom stave pri Mlynskom náhone v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 16 m²

Murovaná poschodová chatka sa nachádza v chatovej oblasti pri Zúgove v Nových Zámkoch. Stojí na

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

40,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Útulný vidiecky domček na rekonštrukciu, Fričovce

Reality Fričovce

Rodinný dom | 70 m²

Vidiecky dom v radovej zástavbe je v pôvodnom, no v zachovalom stave, je potrebná kompletná rek

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Fričovce

77,000 € 1343 €/m²

člen NARKS

Pokojné miesto pre dom, víkendový únik aj investíciu – veľký pozemok v obci Kolta

Reality Kolta

Rekreačný pozemok | 1,403 m²

V tichej slepej uličke v obci Kolta ponúkame na predaj krásny, priestranný pozemok s výmerou 14

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

45,000 € 32 €/m²

člen NARKS

Chata na celoročné využitie v Štiavnických vrchoch, pri obci Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

V tichom prostredí Štiavnických vrchov, je na predaj 3 poschodová, celoročné využitie ponúkajúc

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hontianske Nemce

65,000 € 325 €/m²

člen NARKS

Gazdovský dom s veľkým pozemkom v obci Tešmák, okres Levice

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | 130 m²

Nachádza sa v strede obce, na tichej ulici mimo hlavného ťahu. Prístup je cez pozemok druhej ne

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

48,000 € 369 €/m²

člen NARKS

Veľký, vyše 4,5Ha slnečný pozemok s chalupou v strede, na lazoch, pri obci Hrušov

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 155 m²

Na predaj vyše 4,5 Ha pozemok v celku (trvalý trávny porast, zastavané plochy a nádvoria), v os

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

170,000 € 1129 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Hurbanova – veľký pozemok, garáž, potenciál!

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 180 m²

Hľadáte priestor pre seba, svoju rodinu, podnikanie alebo investíciu do budúcnosti? Táto nehnut

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

86,000 € 478 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj v obci Zboj - Poloniny

Reality Zboj

Rodinný dom | 230 m²

Pre tých, ktorí by radi bývali či oddychovali v lone očarujúcej čistej prírody, v najčistejšom

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zboj

59,900 € 260 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkým pozemkom (27 árov) v Poloninách - Nová Sedlica

Reality Nová Sedlica

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj pôvodný rodinný dom v obci Nová Sedlica, najvýchodnejšej obci Slovenska. Dom

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Sedlica

49,000 € 245 €/m²

člen NARKS

Nádherná chalupa v obci Ulič - Národný park Poloniny

Reality Ulič

Rodinný dom | 95 m²

Predstavte si pokojné rána s výhľadom na zeleň, vôňu dreva z krbu a večery strávené na gánku s

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ulič

155,000 € 1632 €/m²

člen NARKS

Útulný dom v tichej ulici, Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | 170 m²

Útulný dom v Starej Lesnej je situovaný na pozemku cca 390 m2 ,mimo hlavného ťahu. Bol postaven

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Lesná

530,000 € 3118 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny pozemok s očarujúcou panorámou nad obcou Osadné - 8.64 ha

Reality Osadné

Lúka, pasienok | 86,433 m²

Očarujúcu panorámu na celú obec a jej okolie, výlučné vlastníctvo (1/1) ponúka tento 8,6 hektár

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Osadné

99,000 € 1 €/m²

člen NARKS

Pozemok na brehu Dunaja v obci Radvaň nad Dunajom

Reality Radvaň nad Dunajom

Orná pôda | 1,781 m²

Tento priestranný pozemok sa rozprestiera na vyše 1700 M2 priamo na brehu Dunaja, na okraji ded

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radvaň nad Dunajom

47,990 € 27 €/m²

člen NARKS

Záhrada s chatkou na Strážnom vrchu

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 22 m²

Dávame do ponuky 12ár.pozemok s chatkou v Leviciach na Strážnom vrchu s vlastnou studňou a star

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

58,000 € 2455 €/m²

člen NARKS