Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

Dvojpodlažná budova na rôzne podnikateľské účely pri priemyselnom parku v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

Objekt pre obchod | 880 m²

Tento objekt na okraji Štúrova pôvodne slúžil ako administratívne a reprezentačné zázemie pre p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Štúrovo

285,000 € 324 €/m²

člen NARKS

Dve rozostavané chaty blízko Lyžiarskeho vleku Kokava-Línia.

Reality Kokava nad Rimavicou

Pozemok pre rodinné domy | 118 m²

Na predaj 2 samostatné rozostavané rekreačné chaty v štádiu základových dosiek. Nachádzajú sa v

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

48,000 € 407 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkou záhradou v Šoltýske

Reality Šoltýska

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj dom v horskej obci Šoltýska. Dom má kuchyňu, kúpeľňu, špajzu a tri izby. Možnosť urob

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šoltýska

79,000 € 790 €/m²

člen NARKS

Chata v krásnej tichej lokalite Hornej Dúbravy

Reality Hronská Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnom prostredí Hronskej Dúbravy - časť Horná Dúbrava. Chata je vh

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronská Dúbrava

79,000 € 988 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok s pekným výhľadom, obec Drábsko

Reality Drábsko

Lúka, pasienok | 400 m²

Na predaj pozemok na polosamote s pekným výhľadom v obci Drábsko. Pozemok je mierne svahovitý.

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Drábsko

39,000 € 98 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj blízko mesta Vranov nad Topľou

Reality Sedliská

Rodinný dom | 200 m²

Pre tých, ktorí by radi bývali len pár minút od mesta v obci s bohatou občianskou vybavenosťou,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sedliská

155,000 € 775 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok 10 688 m² s domčekom na okraji obce - Zubné

Reality Zubné

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj investične atraktívnu nehnuteľnosť s rozľahlým pozemkom o celkove

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zubné

110,000 € 1100 €/m²

člen NARKS

Domček v prírode Devičany - Pukanec

Reality Devičany

Rodinný dom | 65 m²

V očarujúcej prírode Devičian, v objatí lúk a viníc sa nachádza čarovné miesto, na ktorom stojí

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Devičany

89,000 € 1369 €/m²

člen NARKS

Chalupa, kde čas stráca význam, Vojkovce

Reality Vojkovce

Rodinný dom | 100 m²

Je piatok poobede a ty už vieš, že dáš na víkend zbohom rušnému mestu. Z diaľnice zídeš pod Spi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojkovce

107,000 € 1070 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Trebušovce, okres Veľký Krtíš

Reality Trebušovce

Rodinný dom | 122 m²

V tichej ulici malej obce Trebušovce, Vám ponúkame starší, 122m2, rodinný dom. Je v pôvodnom st

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trebušovce

33,000 € 270 €/m²

člen NARKS

Mimoriadne veľký 55-árový pozemok so starším domom pri Vranove – Sačurov

Reality Sačurov

Rodinný dom | 130 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj starší domček s mimoriadne priestranným pozemkom s výmerou 5 559

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sačurov

99,900 € 768 €/m²

člen NARKS

3-izbový rodinný dom s garážou v centre obce Jakubov , okres Malacky, na predaj

Reality Jakubov

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, situovaný v centre obce Ja

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jakubov

106,000 € 1278 €/m²

člen NARKS

Záhrada v Stupave, s potenciálom na rekreáciu aj výstavbu

Reality Stupava

Záhrada | 585 m²

Ponúkame na predaj záhradu s výmerou 585 m² v meste Stupava, v lokalite s výborným potenciálom.

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

98,000 € 168 €/m²

člen NARKS

Pozemok s lesíkom v malebnej dedinke Šarkan

Reality Šarkan

Záhrada | 471 m²

Pozemok v rozlohe vyše 400 m2 sa nachádza na okraji malinkej dedinky Šarkan. Je to miesto pre t

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šarkan

9,990 € 21 €/m²

člen NARKS

Dom na predaj, Šarišské Jastrabie

Reality Šarišské Jastrabie

Rodinný dom | 110 m²

Dom na predaj v obci Šarišské Jastrabie je situovaný na členitom a svahovitom pozemku. Je tvore

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šarišské Jastrabie

129,900 € 1181 €/m²

člen NARKS

Usadlosť s vidieckym domom na polosamote v okolí Štiavnických Baní, Banská Štiavnica

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj bývalá hospodárska usadlosť na polosamote neďaleko malebnej obce Štiavnické Bane, len

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

196,000 € 1633 €/m²

člen NARKS

Pôvodný banícky dom s veľkou slnečnou záhradou, Banská Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj pôvodný banícky dom v Banskej Hodruši, ktorý prešiel citlivou rekonštrukciou

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

140,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom pri Giraltovciach - Mičakovce

Reality Mičakovce

Rodinný dom | 200 m²

Priestranný poschodový rodinný dom sa nachádza kúsok od Giraltoviec v obci Mičakovce. Spodné po

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mičakovce

109,700 € 549 €/m²

člen NARKS

Dom s rybníkom na okraji obce 46á - Vyškovce

Reality Vyškovce

Rodinný dom | 70 m²

Rodinný dom nachádzajúci sa na okraji obce pri Stropkove pozostáva z priestrannej izby s krbom,

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyškovce

88,800 € 1269 €/m²

člen NARKS

Malebná drevenica s dušou v Havaji

Reality Havaj

Rodinný dom | 55 m²

Táto starostlivo udržiavaná drevenica z roku 1943 sa nachádza v pokojnej lokalite s dobrou dost

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Havaj

53,900 € 1053 €/m²

člen NARKS

Chata v rekr. oblasti Domaša - Valkov

Reality Bžany

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Chata z 80-tých rokov bola postavená na takmer 2 árovom pozemku. Na spodnom podlaží sa nachádza

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bžany

98,700 € 1974 €/m²

člen NARKS

Viacúčelový objekt s potenciálom na podnikanie aj bývanie – Vyhne

Reality Vyhne

Objekt pre obchod | 250 m²

Na predaj viacúčelový objekt v obci Vyhne, v minulosti slúžiaci ako budova zdravotníckeho a soc

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Vyhne

160,000 € 640 €/m²

člen NARKS

Dom na slnečnom juhu Slovenska s veľkým pozemkom len 10 minút od termálneho kúpaliska Podhájska

Reality Čechy

Rodinný dom | 140 m²

Sú domy, ktoré sú nové. A potom sú domy, ktoré majú charakter, históriu a atmosféru, ktorú novo

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čechy

160,000 € 1143 €/m²

člen NARKS

Lesný pozemok 37 000 m2 - 3,7 ha v obci Borský Mikuláš, 60 km od BA na predaj

Reality Borský Mikuláš

Lesná pôda | 37,000 m²

Ponúkame Vám na predaj udržiavaný lesný pozemok v krásnom regióne Záhorie, v katastri obce Bors

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borský Mikuláš

270,000 € 7 €/m²

člen NARKS