Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

Dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom na polosamote Starej Turej na predaj.

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 176 m²

Pôvodný dom na peknom veľkom pozemku ( 1,2 hektára) s obrovským potenciálom na kopaniciach v ka

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

159,000 € 903 €/m²

člen NARKS

Prírodný zdravý rodinný dom v obci Trenčianska Teplá na predaj

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 60 m²

Novostavba komfortnej zdravej nehnuteľnosti v štýle bungalovu vo veľkej spádovej obci Trenčians

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

125,000 € 2498 €/m²

člen NARKS

Veľký pekný dom v malebnej obci Nová Lehota na predaj

Reality Nová Lehota

Rodinný dom | 250 m²

Priestranný slnečný dvojpodlažný zachovalý dom priamo v centre malej veľmi známej obce Nová Leh

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Lehota

163,000 € 652 €/m²

člen NARKS

Ovocný sad s možnosťou výstavby s jedinečným výhľadom na Strážovské hory na predaj

Reality Zliechov

Záhrada | 1,298 m²

Ovocný sad (záhrada) s prístupom od obecnej komunikácie v obci Zliechov na predaj. Záhrada je s

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zliechov

33,000 € 25 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok s nádherným výhľadom v Bielych Karpatoch na predaj

Reality Horné Srnie

Lúka, pasienok | 14,367 m²

Mierne svahovitý slnečný pozemok s unikátnym výhľadom na všetky svetové strany a s prístupovou

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Srnie

187,000 € 13 €/m²

člen NARKS

Rekreačná trojpodlažná chata v nádhernom prostredí Strážovských vrchov na predaj

Reality Košecké Podhradie

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Čiastočne rekonštruovaná tehlová juhovýchodne orientovaná chata na rekreáciu, ale aj dlhodobejš

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košecké Podhradie

59,900 € 886 €/m²

člen NARKS

Chalupa na samote v Bielych Karpatoch na predaj

Reality Chocholná-Velčice

Chalupa, rekreačný domček | 95 m²

Dobová chalúpka v CHKO Biele Karpaty v katastri obce Chocholná Velčice situovaná na samote vzdi

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chocholná-Velčice

289,000 € 3042 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na stavbu chaty v malebnej dedinke Vydrná na predaj

Reality Vydrná

Pozemok pre rodinné domy | 396 m²

Stavebný slnečný pozemok s nádherným výhľadom na okolité lesy Javorníkov v malej netranzitnej o

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vydrná

18,900 € 48 €/m²

člen NARKS

Vidiecky domček so záhradou, vhodný aj na chalupu v obci Závod, okres Malacky, na predaj

Reality Závod

Rodinný dom | 75 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny na chalupu alebo pokojné bývani

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závod

86,000 € 1147 €/m²

člen NARKS

Štýlový apartmán v Dievčenskej Škole, Štiavnické Bane

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj mezonetový apartmán, ktorý je tvorený open koncept priestorom. Nehnuteľn

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

149,900 € 2498 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Banícky dom pri jazere Bansky Studenec, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | 100 m²

Pôvodne kamenný banícky dom je umiestnený na slnečnej, južne orientovanej strane obecnej cesty,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

70,000 € 700 €/m²

člen NARKS

Atraktívny pozemok s chatou a povolením v centre obce – Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný pozemok, nachádzajúci sa v centre obce Štiavnické Bane

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

85,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

Útulný banícky domček s výhľadom na Sitno

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 90 m²

Predávame romantické miesto na bývanie alebo chalupárčenie v Banskej Štiavnici. Banícky domček

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

145,000 € 1611 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v kľudnej časti podunajskej obce Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

Pripravený stavebný pozemok neďaleko Dunaja na bývanie, rekreáciu alebo podnikateľské využitie

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

29,990 € 43 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažná chatka na okraji lesa v rekreačnej oblasti Kováčov blízko Štúrova

Reality Chľaba

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Hľadáte únik z mestského zhonu? Táto nehnuteľnosť v rekreačnej oblasti Kováčov, spadajúcej pod

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

89,990 € 1125 €/m²

člen NARKS

Chalúpka v malebnom prostredí Korytárok

Reality Korytárky

Chalupa, rekreačný domček | 95 m²

Hľadáte miesto kam by ste mohli ujsť od starostí všedných dní? Útulná chalupa v príjemnom prost

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Korytárky

69,800 € 735 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dvojpodlažná budova na rôzne podnikateľské účely pri priemyselnom parku v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

Objekt pre obchod | 880 m²

Tento objekt na okraji Štúrova pôvodne slúžil ako administratívne a reprezentačné zázemie pre p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Štúrovo

285,000 € 324 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne : Dom v kúpeľnej obci Číž

Reality Číž

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj dom v kúpeľnej obci Číž. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nová strecha, rozvody

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Číž

135,000 € 1350 €/m²

člen NARKS

Dom na kraji malej dediny Vaľkovo

Reality České Brezovo

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj dom na okraji obce České Brezovo - Vaľkovo, okres Poltár. Dom má na prízemí chodbu, k

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

82,000 € 683 €/m²

člen NARKS

Exkluzívna novostavba drevenice na dokončenie, obec Lom nad Rimavicou

Reality Lom nad Rimavicou

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj exkluzívna novostavba s pekným výhľadom na polosamote v srdci panenskej prírody s roz

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lom nad Rimavicou

295,000 € 2458 €/m²

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRI PODHÁJSKEJ – POZEMOK S POTENCIÁLOM

Reality Radava

Pozemok pre rodinné domy | 2,078 m²

Len pár minút od Termálneho kúpaliska Podhájska sa nachádza pozemok, ktorý má niečo, čo dnes ku

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radava

59,900 € 29 €/m²

člen NARKS

Nehnuteľnosť na rekonštrukciu alebo stavebný pozemok – Kunešov, Kremnické vrchy

Reality Kunešov

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v malebnej obci Kunešov, takmer v geografickom strede Európy. N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kunešov

56,000 € 300 €/m²

člen NARKS

Dve rozostavané chaty blízko Lyžiarskeho vleku Kokava-Línia.

Reality Kokava nad Rimavicou

Pozemok pre rodinné domy | 118 m²

Na predaj 2 samostatné rozostavané rekreačné chaty v štádiu základových dosiek. Nachádzajú sa v

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

48,000 € 407 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkou záhradou v Šoltýske

Reality Šoltýska

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj dom v horskej obci Šoltýska. Dom má kuchyňu, kúpeľňu, špajzu a tri izby. Možnosť urob

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šoltýska

79,000 € 790 €/m²

člen NARKS