200 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | 62.87 m²
DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ: 12. & 13. júna 2026 (Piatok – Sobota) Využite jedinečnú príležitosť zaži
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Kukučínova | 1 m²
Ponúkame na predaj lukratívne byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré predstavujú m
174,990 € 174990 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Ponúkame na predaj lukratívne 2-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred
174,990 € 174990 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný dom pod Kráľovou hoľou. Nachádza sa v centre obce Telgárt, p
179,900 € 1894 €/m²
3 izbový byt | Karpatská | 74.59 m²
Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z davu? Ponúkame na predaj dizajnový, kompletne zariadený 3-izb
Cena dohodou
4 izbový byt | 68.57 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt s jedinečným historickým nádychom v pokojnej a
175,000 € 2552 €/m²
2 izbový byt | 48.22 m²
Získajte priestranný byt v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj luk
156,000 € 3235 €/m²
Komerčná zóna | 2,915 m²
Hľadáte miesto pre svoje podnikanie v rozvíjajúcej sa časti Bratislavy? Ponúkame na predaj lukr
Cena dohodou
2 izbový byt | 42 m²
Hľadáte bývanie v tichej lokalite, kde máte súkromie, zeleň a bezproblémové parkovanie, no záro
180,250 € 4292 €/m²
Apartmán | 73.88 m²
Ponúkame na predaj apartmán vo vyhľadávanej lokalite pod Tatrami. Nachádza sa v bytovom dome A
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | 103 m²
Ponúkame na predaj 5-izbový mezonet so skvelou dispozíciou v podtatranskej obci Stará Lesná. By
197,000 € 1913 €/m²
4 izbový byt | 100.41 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový mezonet s výbornou dispozíciou v tatranskej obci Vyšné
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 4,110 m²
Ponúkame na predaj projekt s pozemkami aj so stavebnými povoleniami na cesty a siete, vhodnými
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 724 m²
Ponúkame na predaj nádherný pozemok v novej lokalite vhodný na výstavbu. Stavebný pozemok je s
119,900 € 166 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1 m²
Exkluzívna príležitosť v srdci Liptova – dva moderné chalety v Demänovej s vysokým potenciálom
550,000 € 550000 €/m²
Obchodné priestory | 350.3 m²
Ponúkame na prenájom rozsiahle multifunkčné priestory nachádzajúce sa na 1. poschodí budovy v o
Cena dohodou
3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 52 m²
Ponúkame na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v pokojnej lokalite mesta S
Cena dohodou
2 izbový byt | 42 m²
Ponúkame na prenájom krásny 1-izbový byt v Poprade. Nachádza sa v bytovom dome na sídlisku Zápa
490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 50 m²
Ponúkame na prenájom pekný a priestranný 2-izbový apartmán vo Veľkej Lomnici. Je situovaný v rá
450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 90 m²
Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor o výmere 90 m² so skvelou dispozíciou, ktorý
16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | 21 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestor o výmere cca 21 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí objektu s
Cena dohodou
Garáž | 29. August | 18 m²
Ponúkame na prenájom novú garáž o veľkosti 18m2 v lokalite: Poprad Západ, Ulica 29. augusta. P
120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 315.39 m²
Získajte nadčasový chalet v prémiovej lokalite priamo na svahu v Jasnej Exkluzívna investičná
Cena dohodou
1 izbový byt | Česká republika
Ponúkame Vám na predaj priestranný byt 1+kk situovaný v prestížnom rezidenčnom projekte Marina
397,000 € 8822 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.