RK 38- Miroslav Antoška

RK 38- Miroslav Antoška

Joliota Curie 734/31 05801 Poprad Slovensko
Rozumieme, že realitný trh v oblasti Popradu a Vysokých Tatier si zaslúži ponúkať nehnuteľnosti,
ktoré prevyšujú bežný štandard. Preto sme naviazali spoluprácu s kreatívnym expertom, odborníkom na
predaj a stratégie v hotelovom sektore, a s jednou z najvýznamnejších reklamných agentúr na
Slovensku. Veríme, že kombinácia skúseností, inovácií, odbornosti a kreativity nás výrazne odlišuje
od konkurencie.
Prečítať viac

RK 38- Miroslav Antoška
Duklianska 15049 05801 Poprad

200 inzerátov v ponuke

Exkluzívny rodinný dom v tichej lokalite za výhodnú cenu

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | 116 m²

Hľadáte moderné bývanie v tichej lokalite s Tatrami na dosah? Získajte rodinný dom so záhradou

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok s právoplatným Územným rozhodnutím (DU

Reality Bratislava-Vajnory

Komerčná zóna | 2,915 m²

Hľadáte miesto pre svoje podnikanie v rozvíjajúcej sa časti Bratislavy? Ponúkame na predaj lukr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Predaj rodinného domu v obci Jánovce

Reality Jánovce

Rodinný dom | 1 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s priestranným pozemkom v pokojnej lokalite. Pozemok: 10

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jánovce

159,900 € 159900 €/m²

Exkluzívne: 2-izbový apartmán s lodžiou, balkónom a parkovaním

Hľadáte bývanie v tichej lokalite, kde máte súkromie, zeleň a bezproblémové parkovanie, no záro

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

180,250 € 4292 €/m²

Moderné 2-izbové byty v novostavbe Baťove rezidencie

Reality Svit

2 izbový byt | 47.25 m²

Získajte moderné bývanie v tichom prostredí pod lesom. Skvelo riešené byty sú ideálnou voľbou

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

Na predaj priestranný 5-izbový mezonet po rekonštrukcii

Reality Poprad

5 a viac izbový byt | 103 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový mezonet so skvelou dispozíciou v podtatranskej obci Stará Lesná. By

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

197,000 € 1913 €/m²

Pozemky pre developerský projekt na výstavbu 6-tich rodinných domov

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 4,110 m²

Ponúkame na predaj projekt s pozemkami aj so stavebnými povoleniami na cesty a siete, vhodnými

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

Cena dohodou

Stavebný pozemok v lokalite Tatranská Mlynica

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 724 m²

Ponúkame na predaj nádherný pozemok v novej lokalite vhodný na výstavbu. Stavebný pozemok je s

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

119,900 € 166 €/m²

Prémiové byty s vysokým investičným potenciálom

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Kukučínova | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré predstavujú m

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Poprad

174,990 € 174990 €/m²

Lukratívne 2-izbové byty v novom projekte - Bytový dom Kukučínova

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 2-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,990 € 174990 €/m²

Zrekonštruovaný 4-izbový byt s historickým nádychom a loggiou

Reality Poprad

4 izbový byt | 68.57 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt s jedinečným historickým nádychom v pokojnej a

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

175,000 € 2552 €/m²

Lukratívne byty v projekte PINORA vo Vysokých Tatrách

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.22 m²

Získajte priestranný byt v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj luk

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 3235 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Zrekonštruovaný dom v pokojnej časti obce Telgárt

Reality Poprad

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný dom pod Kráľovou hoľou. Nachádza sa v centre obce Telgárt, p

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poprad

179,900 € 1894 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s priestrannou loggiou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 74.59 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z davu? Ponúkame na predaj dizajnový, kompletne zariadený 3-izb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný byt v Apartmánoch Lomnica v Tatrách

Reality Poprad

Apartmán | 73.88 m²

Ponúkame na predaj apartmán vo vyhľadávanej lokalite pod Tatrami. Nachádza sa v bytovom dome A

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj 4-izbový mezonet v lukratívnej časti Vysokých Tatier

Reality Poprad

4 izbový byt | 100.41 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový mezonet s výbornou dispozíciou v tatranskej obci Vyšné

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Prenájom kancelárskych priestorov na Teplickej ulici v Poprade

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Teplickej ulici v Poprade. V budove sa nachádzaj

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

137 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie na námestí v Poprade

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Egídia | 16 m²

Ponúkame na prenájom moderné a komfortné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite priamo na

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Poprad