RESIDENCE realitná kancelária

RESIDENCE realitná kancelária

1. mája 13/98 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko
Residence dnes patrí medzi jednu z najvýznamnejších a nasjtabilnejších realitných spoločností špecializovaných na rezidenčné a investičné nehnuteľnosti v regióne Liptova. Náš profesionálny tím poskytuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností od roku 2010.

Spoločnosť Residence poskytuje svoje služby individuálnym kupujúcim, súkromným a inštitucionálnym investorom, developerom.

Silné zázemie spoločnosti Residence a detailná znalosť realitného trhu v regióne podložená viacročnými skúsenosťami umožňujú našim realitným odborníkom kvalitne Vám poradiť vo všetkých transakciách a manažmente na trhu s nehnuteľnosťami – od akvizícií a predaja pozemkov až po projekty rekonštrukcií budov, od individuálneho bývania až po komerčné nehnuteľnosti a developerské rezidenčné projekty.

Našou filozofiou je komplexnosť a prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové, hypotekárne poradenstvo. To všetko v kombinácii s profesionalitou a skúsenosťami našich maklérov , ktorá je základný predpokladom úspešného obchodu.

Veľmi radi Vás privítame v sídle spoločnosti na Ulici 1 mája 26 Liptovskom Mikuláši.
Prečítať viac

RESIDENCE realitná kancelária

TP real estate s.r.o. (135  inzerátov)

Ulica 1. mája 26 03101 Liptovský Mikuláš

RESIDENCE realitná kancelária

Liptovský Mikuláš

Ulica 1. mája 98/13 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko

135 inzerátov v ponuke

Apartmán s nádherným výhľadom na predaj Demänovská Dolina

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Demänovská dolina | 40.5 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

290,000 € 7160 €/m²

Rodinná usadlosť pri Váhu – domov, ktorý má dušu… aj potenciál!

Reality Ivachnová

Rodinný dom | 525 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája čaro nádhernej liptovskej prírody s komfortom vidieckeho bývania?

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ivachnová

Cena dohodou

Luxusný horský dvojspálňový apartmán s parkovacím státím v lyžiarskom stredisku Jasná

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Lúčky | 52.56 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

269,000 € 5118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné horské štúdio v Jasnej v rezorte Montis

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Lúčky | 37.3 m²

Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Dvojizbový kompletne zariadený byt /apartmán v novostavbe v L.Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Belanská | 62 m²

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe (kolaudácia 2024

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

159,500 € 2573 €/m²

Horský apartmán v projekte Montis

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Lúčky | 63.65 m²

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Pozemok v priemyselnej zóne na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Revolučná | 628 m²

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj zabezpečený pozemok nachádzajúci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 205 €/m²

Stavebný pozemok na predaj Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

285,000 € 165 €/m²

Na predaj záhradka v Liptovskom Mikuláši – lokalita Podbreziny sever

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Žiarska | 352 m²

Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo vlastnú úrodu ovocia a zeleniny? V lokalite Po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

15,000 € 43 €/m²

Štýlový loft na predaj - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²

Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,063 € 3396 €/m²

Štýlové bývanie – Unikátny rodinný dom s vežou, aký nemá nikto

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Dlhá | 155 m²

Túžite po bývaní, ktoré vybočuje z radu? Chcete vlastniť kúsok histórie pretvorený do moderného

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Rezervované Výrobný a skladový objekt v blízkosti – Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | 480 m²

Jedinečná polyfunkčná budova v Liptovskom Mikuláši – jediná svojho druhu na trhu Realitná kanc

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

450,000 € 938 €/m²

Chatka pri zjazdovke v Jasnej + 2 parkovacie miesta

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 56 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka: ZRUBOVÁ CHATKA NA PREDAJ – IDEÁLNA NA REKREÁCIU Hľa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový byt v projekte Rezidencia Bocian

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 49.2 m²

Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Na prenájom 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela stodolu 1749/33 | 56 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovského

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Premiový horský apartmán v rezorte Montis

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Lúčky | 87 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Predaj zariadeného apartmánu – 55 m² – Rezort Lúčky, Demänovská dolina

Hľadáte zaujímavú investičnú ponuku v Demänovskej Doline? Ste vášnivý lyžiar či turista? Ak áno

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

285,000 € 5481 €/m²

Chalupa na Liptove na predaj

Reality Liptovská Porúbka

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Hľadáte chalupu na Liptove? Možno práve táto chalupa môže byť vaším vysnívaným miestom pre oddy

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Porúbka

92,000 € 1150 €/m²

Stavebné pozemky na predaj, Liptovský Mikuláš časť Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Ondrejová | 1,648 m²

Hľadáte stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši? Máme pre vás riešenie! Exkluzívne iba v realitn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

100 €/m2 100 €/m2

Investičná príležitosť – pozemok s projektom rekreačného rezortu, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Pozemok pre bytovú výstavbu | 6,300 m²

Investičná príležitosť – pozemok s projektom rekreačného rezortu, Liptovský Ján (Jánska dolina)

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

Cena dohodou

Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | Martinčekovej | 158 m²

Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša s panoramatickým výhľadom Hľadáte

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Štýlový 2-izbový apartmán v top lokalite Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 41.77 m²

Hľadáte nehnuteľnosť na Liptove, ktorá spája rodinné zážitky s rozumným podnikaním? Residenc

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,000 € 4764 €/m²

Nové kancelárske priestory v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Belopotockého | 20 m²

Nové kancelárske priestory v Liptovskom Mikuláši – miesto, kde sa vám bude pracovať s radosťou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

370 €/mesiac 19 €/mesiac/m²