RESIDENCE realitná kancelária

RESIDENCE realitná kancelária

1. mája 13/98 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko
Residence dnes patrí medzi jednu z najvýznamnejších a nasjtabilnejších realitných spoločností špecializovaných na rezidenčné a investičné nehnuteľnosti v regióne Liptova. Náš profesionálny tím poskytuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností od roku 2010.

Spoločnosť Residence poskytuje svoje služby individuálnym kupujúcim, súkromným a inštitucionálnym investorom, developerom.

Silné zázemie spoločnosti Residence a detailná znalosť realitného trhu v regióne podložená viacročnými skúsenosťami umožňujú našim realitným odborníkom kvalitne Vám poradiť vo všetkých transakciách a manažmente na trhu s nehnuteľnosťami – od akvizícií a predaja pozemkov až po projekty rekonštrukcií budov, od individuálneho bývania až po komerčné nehnuteľnosti a developerské rezidenčné projekty.

Našou filozofiou je komplexnosť a prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové, hypotekárne poradenstvo. To všetko v kombinácii s profesionalitou a skúsenosťami našich maklérov , ktorá je základný predpokladom úspešného obchodu.

Veľmi radi Vás privítame v sídle spoločnosti na Ulici 1 mája 26 Liptovskom Mikuláši.
Prečítať viac

RESIDENCE realitná kancelária

TP real estate s.r.o. (135  inzerátov)

Ulica 1. mája 26 03101 Liptovský Mikuláš

RESIDENCE realitná kancelária

Liptovský Mikuláš

Ulica 1. mája 98/13 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko

135 inzerátov v ponuke

Na prenájom 2-izbový byt v rodinnom dome

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Hony 363/8 | 45 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovská on

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

560 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj záhrada s elektrinou – Štiavnička

Reality Štiavnička

Záhrada | 302 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnička

21,500 € 71 €/m²

Investičný pozemok pri Liptovskej Mare – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Na predaj ponúkame investičný pozemok v obci Liptovský Trnovec, situovaný v atraktívnej lokali

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

50 €/m2

Horský apartmán s výhľadom na Chopok

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Demänovská dolina | 40.57 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

300,000 € 7395 €/m²

Na predaj drevenica vo Vyšnej Boci

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Boca | 83 m²

Residence realitná kancelária ponúka na predaj pôvodnú drevenicu v obci Vyšná Boca, ktorá sa na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

149,900 € 1806 €/m²

NOVÁ CENA: Mezonet 113 m² + 3 balkóny – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Palučanská 629 | 113 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj priestranný 4‑izbový mezonet s premyslenou dispo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

285,000 € 2522 €/m²

Na prenájom 3- izbový byt s garážou

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Demänovská cesta 215 | 72 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 3-izbový byt v mestskej časti Liptovského

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Demänovská Dolina

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom- Byt v rodinnom dome

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská 295/62 | 40 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom byt v rodinnom dome v mestskej časti Palúd

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj- Stavebný pozemok v Liptovských Kľačanoch

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 376 m²

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany. P

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

30,000 € 80 €/m²

Veľkorysý 4 izbový byt na bývanie aj podnikanie

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 1. mája | 145 m²

Hľadáte efektívne riešenie pre svoje podnikanie aj súkromie? Realitná kancelária RESIDENCE ponú

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

295,000 € 2034 €/m²

Luxusný PentHouse s výhľadom na Chopok – Damian Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 150 m²

Hľadáte najlepšie miesto na únik do hôr, v ktorom sa snúbi luxus, pohoda a príroda? Predstavuje

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Lukratívny pozemok pri Liptovskej Mare na predaj

Reality Bobrovník

Rekreačný pozemok | Hliník | 8,962 m²

Túžite po jedinečnom pozemku, ktorý Vám bude každý závidieť? Chcete mať úžasné výhľady na Lipto

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

169,000 € 19 €/m²

Pozemok na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Žiarska | 2,084 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

89 €/m2 89 €/m2

Skladové priestory s nákladným výťahom na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Družstevná | 300 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom voľné priestory vhodné na sklad, výrobnú p

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Na predaj štýlové drevenice na brehu Liptovskej Mary

Reality Liptovská Sielnica

Chalupa, rekreačný domček | 101.7 m²

Ponúkame na predaj krásne rekreačné chaty v jedinečnej lokalite priamo pri brehu Liptovskej Mar

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Sielnica

238,000 € 2340 €/m²

REZERVOVANÉ: Veľký 2-izbový byt s dvomi balkónmi v krásnom prostredí – Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Vranovská

2 izbový byt | Vranovská | 75.32 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dobrou dostupnosťou do centra a navyše v peknom prostredí? Realitná k

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 2191 €/m²

Obchodné priestory v Jasná Shopping City, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Garbiarska | 91 m²

Obchodné priestory na prenájom – Jasná Shopping City, Liptovský Mikuláš Hľadáte ideálne miesto

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Záhradka na predaj, Liptovský Mikuláš

Exkluzívne iba v Residence realitnej kancelárii Vám ponúkame na predaj záhradku s malou chatkou

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

12,900 € 30 €/m²

Penzión s kapacitou 40 lôžok na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Hotel, penzión, ubytovňa | 750 m²

Realitná kancelária RESIDENCE, z poverenia majiteľa tohto krásneho penziónu na Liptove, ponúka

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Nájom, Moderný podkrovný 2-izbový byt

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Chrenoviská | 50 m²

Realitná kancelária RESIDENCE REAL ponúka moderný, zariadený 2-izbový byt do dlhodobého prenájm

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

MODERNÝ MESTSKÝ APARTMÁN: Štýlový a zabehnutý apartmán v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Chrenoviská | 45 m²

Hľadáte miestečko pre seba alebo investíciu, ktorá spája moderný mestský dizajn s okamžitým zis

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,000 € 4200 €/m²

Pozemok s výhľadom na hory – cena len 120 €/m², Liptovský Mikuláš

Reality Závažná Poruba

Pozemok pre rodinné domy | Kostolná | 649 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok o výmer

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Závažná Poruba

120 €/m2 120 €/m2

Rodinný dom na predaj v tichej lokalite – Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | 170 m²

Dom pre veľkú rodinu v príjemnej obci len pár minút od Liptovského Mikuláša Realitná kanc

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

199,990 € 1176 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte Rezidencia Bocian

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 37.3 m²

Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 1. p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou