RESIDENCE realitná kancelária

RESIDENCE realitná kancelária

1. mája 13/98 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko
Residence dnes patrí medzi jednu z najvýznamnejších a nasjtabilnejších realitných spoločností špecializovaných na rezidenčné a investičné nehnuteľnosti v regióne Liptova. Náš profesionálny tím poskytuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností od roku 2010.

Spoločnosť Residence poskytuje svoje služby individuálnym kupujúcim, súkromným a inštitucionálnym investorom, developerom.

Silné zázemie spoločnosti Residence a detailná znalosť realitného trhu v regióne podložená viacročnými skúsenosťami umožňujú našim realitným odborníkom kvalitne Vám poradiť vo všetkých transakciách a manažmente na trhu s nehnuteľnosťami – od akvizícií a predaja pozemkov až po projekty rekonštrukcií budov, od individuálneho bývania až po komerčné nehnuteľnosti a developerské rezidenčné projekty.

Našou filozofiou je komplexnosť a prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové, hypotekárne poradenstvo. To všetko v kombinácii s profesionalitou a skúsenosťami našich maklérov , ktorá je základný predpokladom úspešného obchodu.

Veľmi radi Vás privítame v sídle spoločnosti na Ulici 1 mája 26 Liptovskom Mikuláši.
Prečítať viac

RESIDENCE realitná kancelária

TP real estate s.r.o. (135  inzerátov)

Ulica 1. mája 26 03101 Liptovský Mikuláš

RESIDENCE realitná kancelária

Liptovský Mikuláš

Ulica 1. mája 98/13 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko

135 inzerátov v ponuke

Chata zasadená do liptovskej prírody

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 210 m²

Ponúkame jedinečnú možnosť kúpiť si pokoj a relax, a tiež výhľady, ktoré len tak ľahko nezoženi

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

350,000 € 1667 €/m²

Na predaj- apartmán v Demänovskej doline

Reality Pavčina Lehota

Apartmán | Pavčiná lehota 395 | 68 m²

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj priestranný mezonetový investičný apartmán v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

300,000 € 4412 €/m²

Na predaj- Rekreačná chata v Liptovskom Jáne

Reality Liptovský Ján

Chalupa, rekreačný domček | Liptovský Ján 2102 | 115 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj architektonicky výnimočnú nehnuteľnosť v Liptovs

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

Cena dohodou

Rekreačný pozemok so stavebným povolením, Bešeňová

Reality Bešeňová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,005 m²

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením na sta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bešeňová

200 €/m2 200 €/m2

Krásny 2 izbový apartmán v rezorte Montis Jasná

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Lúčky | 59 m²

Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Pivný dom Liptova - legendárna Krčma Váh na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Reštauračné priestory | Borbisova | 420 m²

Hľadáte ready business ponuku? Ak áno tak tu je riešenie! Exkluzívne iba v Realitnej kancelárii

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

700,000 € 1667 €/m²

Priestranný byt v rodinnom dome – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Sládkovičova | 139 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite L

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

250,000 € 1799 €/m²

Luxusný 3-izbový mezonet v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 212 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný 3-izbový me

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

380,000 € 1792 €/m²

Pozemok Lazisko – projekt RD v cene, tichá lokalita (569m2)

Reality Lazisko

Pozemok pre rodinné domy | 569 m²

Realitná kancelária Residence Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lazisko, len pá

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

Cena dohodou

4 - izbový byt s možnosťou loftovej úpravy - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Štúrova | 97.75 m²

Hľadáte výnimočné bývanie, ktoré si prispôsobíte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra Cit

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

351,560 € 3597 €/m²

3-izbový apartmán len 3 minúty pešo od pláže!

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Objavte tento úchvatný byt s realitnou kanceláriou RESIDENCE s rozlohou 100 m² v srdci Malagy v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom

2,300 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Nebytový priestor - atómový kryt na predaj, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Československej armády | 69.27 m²

Hľadáte zaujímavú nehnuteľnosť ako investíciu? Bojíte sa všetkého čo sa aktuálne vo svete deje?

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

199,000 € 2873 €/m²

Luxusný jednospálňový horský apartmán v Jasnej

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | 39.53 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

209,000 € 5287 €/m²

Jedno spálňový apartmán na predaj Demänovská dolina

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

345,000 € 6900 €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 187 €/m²

Rekreačný pozemok v lese, Hybe

Reality Hybe

Rekreačný pozemok | 14,585 m²

Ak hľadáte ideálne miesto na rekreáciu v Liptovských lesoch, tak možno práve tento rozľahlý poz

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hybe

16 €/m2 16 €/m2

Na predaj novostavba v Pribyline: Moderný dom s 2 apartmánmi

Reality Pribylina

Rodinný dom | 117.55 m²

Spojte štýlové bývanie s biznisom pod Tatrami. Na predaj ponúkame výnimočnú novostavbu v Priby

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pribylina

299,000 € 2544 €/m²

Luxusná vila v Malage

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka Luxusnú vilu v Španielskej Malage, nachádzajúcu sa v o

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

1,750,000 € 4005 €/m²

INVESTIČNÝ APARTMÁN s výnosom – JASNÁ, NÍZKE TATRY

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Do Doliny | 36 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj plne zariadený 2-izbový apartmán v lokalite

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

179,000 € 4972 €/m²

Stavebný pozemok pod Kriváňom – Východná

Reality Východná

Chalupa, rekreačný domček | 130 m²

Projekt luxusnej chaty na samote s výhľadom na Vysoké Tatry. Ponúkame na predaj výnimočný stav

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Východná

Cena dohodou

Exkluzívny 2 izbový apartmán na predaj v Damian Jasna

Hľadáte výnimočnú nehnuteľnosť na najprestížnejšej adrese Nízkych Tatier? Ponúkame vám na preda

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

450,000 € 5921 €/m²

Jedinečný zrub v Nízkych Tatier – ideálny pre rodinu aj ako investícia

Reality Jarabá

Rodinný dom | 154 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta? Alebo uvažujete nad investičnou nehnuteľnosťo

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jarabá

450,000 € 2922 €/m²

Multifunkčný objekt na podnikanie na predaj – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | Priemyselná | 400 m²

Hľadáte dobré miesto na podnikanie? Exkluzívne v realitnej kancelárii Residence real Vám ponúka

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

450,000 € 1125 €/m²

1-izbový byt s garážou v Demänovskej doline, Jasná

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Staré Koliesko | 25.1 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE Vám ponúkame na predaj menší prakticky riešený

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou