RESIDENCE realitná kancelária

RESIDENCE realitná kancelária

1. mája 13/98 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko
Residence dnes patrí medzi jednu z najvýznamnejších a nasjtabilnejších realitných spoločností špecializovaných na rezidenčné a investičné nehnuteľnosti v regióne Liptova. Náš profesionálny tím poskytuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností od roku 2010.

Spoločnosť Residence poskytuje svoje služby individuálnym kupujúcim, súkromným a inštitucionálnym investorom, developerom.

Silné zázemie spoločnosti Residence a detailná znalosť realitného trhu v regióne podložená viacročnými skúsenosťami umožňujú našim realitným odborníkom kvalitne Vám poradiť vo všetkých transakciách a manažmente na trhu s nehnuteľnosťami – od akvizícií a predaja pozemkov až po projekty rekonštrukcií budov, od individuálneho bývania až po komerčné nehnuteľnosti a developerské rezidenčné projekty.

Našou filozofiou je komplexnosť a prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové, hypotekárne poradenstvo. To všetko v kombinácii s profesionalitou a skúsenosťami našich maklérov , ktorá je základný predpokladom úspešného obchodu.

Veľmi radi Vás privítame v sídle spoločnosti na Ulici 1 mája 26 Liptovskom Mikuláši.
Prečítať viac

RESIDENCE realitná kancelária

TP real estate s.r.o. (136  inzerátov)

Ulica 1. mája 26 03101 Liptovský Mikuláš

RESIDENCE realitná kancelária

Liptovský Mikuláš

Ulica 1. mája 98/13 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko

136 inzerátov v ponuke

JELŠE Lazisko | Luxusné rekreačné domy s kompletným servisom

Reality Lazisko

Chalupa, rekreačný domček | Lazisko | 126 m²

Chata má byť oddych, nie záväzok. Realitná kancelária Residence vám exkluzívne ponúka 7 moderný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazisko

299,000 € 2373 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM a GARÁŽOU – LIPTOVSKÝ PETER

Reality Liptovský Peter

2 izbový byt | Športová ulica | 79 m²

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM a GARÁŽOU – LIPTOVSKÝ PETER Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Peter

149,000 € 1886 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2 izbový apartmán s terasou a nízkymi nákladmi v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 57 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj moderný apartmán v novšom projekte na ulici

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

167,000 € 2930 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelárie a obchodný priestor na prenájom – Mostová, Ružomberok

Reality Ružomberok

Administratívny objekt | Mostová 2 | 13 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na prenájom komerčné priestory na Mostovej ulici, pr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Ružomberok

175 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Atraktívny smart byt na prenájom, Nábrežie, 2-izbový, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 4. apríla | 50 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v atraktívnej lokali

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Pavla Vilikovského | 57 m²

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovského

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

840 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Horský luxus - 2-izbový apartmán v hoteli Damian Jasná priamo pri zjazdovke

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | 80 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE ponúkame na predaj apartmán v prestížnom hoteli

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena na vyžiadanie

Exkluzívna ponuka | Hrubá stavba + veľký pozemok 2 152 m²

Reality Žiar

Rodinný dom | 2,152 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v štádiu hrubej s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žiar

350,000 € 163 €/m²

NOVÁ CENA: Drevenica uprostred lesa– pokoj v Liptovskom Jáne

Reality Liptovský Ján

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

NOVÁ CENA: Výnimočná chata v lesnom prostredí Liptovského Jána – ideálna kombinácia súkromia,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

178,000 € 2543 €/m²

2 - izbový byt na prenájom v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie mieru | 34 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v úplnom centre Lipto

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Nový 2-izbový byt na prenájom v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie mieru 4805/3 | 36 m²

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor v reprezentatívnej budove na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | Námestie Osloboditeľov | 50 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor v histori

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinná usadlosť pri Váhu – domov, ktorý má dušu… aj potenciál!

Reality Ivachnová

Rodinný dom | 525 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája čaro nádhernej liptovskej prírody s komfortom vidieckeho bývania?

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ivachnová

Cena dohodou

Luxusný horský dvojspálňový apartmán s parkovacím státím v lyžiarskom stredisku Jasná

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Lúčky | 52.56 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

269,000 € 5118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v priemyselnej zóne na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Revolučná | 628 m²

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj zabezpečený pozemok nachádzajúci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 205 €/m²

Moderné horské štúdio v Jasnej v rezorte Montis

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Lúčky | 37.3 m²

Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Dvojizbový kompletne zariadený byt /apartmán v novostavbe v L.Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Belanská | 62 m²

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe (kolaudácia 2024

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

159,500 € 2573 €/m²

Horský apartmán v projekte Montis

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Lúčky | 63.65 m²

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Apartmán s nádherným výhľadom na predaj Demänovská Dolina

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Demänovská dolina | 40.5 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

290,000 € 7160 €/m²

Stavebný pozemok na predaj Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

285,000 € 165 €/m²

Veľký 3 izbový apartmán na predaj, Jasná - Demänovská dolina

Luxusný horský apartmán pár krokov od svahu | Jasná – Demänovská dolina Vysoká návratnosť • TO

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

420,000 € 4516 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v Liptovskom Hrádku na predaj

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Prekážka | 67 m²

Príležitosť na bývanie aj investíciu v Liptovskom Hrádku: 3-izbový byt s výhľadom na Tatry Rea

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

139,000 € 2075 €/m²

Veľká kancelária so zázemím v historickej budove na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | 53 m²

Na prenájom kancelárske priestory v krásnej budove neďaleko centra mesta Realitná kancelária R

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

265 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Investičný pozemok pre polyfunkčnú výstavbu, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cesta k nemocnici | 6,703 m²

Ponúkame na predaj lukratívny ucelený pozemok v širšom centre krajského mesta Banská Bystrica,

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie