46 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | Mikovíniho | 34 m²
1 izbový MIKOVÍNIHO - Klokočina - voľný - zariadený !! .................................... me
128,500 € 3779 €/m²
Reštaurácia | Jána Jonáša | 303 m²
predáme BISTRO ( reštauráciu ) - PIZZERIU s rozvozom v Devínskej Novej Vsi - Jána Jonáša 303 m2
295,000 € 974 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
odkúpime Váš byt v Bratislave..................................................................
Cena dohodou
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre klienta 1 - 2 izbový byt v BRATISLAVE .............................................
Cena dohodou
3 izbový byt | Mlynské Luhy | 80 m²
Prenájom troch kancelárií / 3 izbového bytu - RUŽINOV - Mlynské luhy ……………………………………………………………………
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cintorínska | 65.2 m²
2 izbový CINTORÍNSKA - STARÉ MESTO - priestranný...............................................
340,000 € 5215 €/m²
4 izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²
4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "...........................
498,000 € 3580 €/m²
5 a viac izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²
498,000 € 3580 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 184 m²
rodinný dom STUDIENKA - 11 á pozemok !! BAZÉN... 35 min. od Bratislavy.........................
264,500 € 1438 €/m²
2 izbový byt | Tranovského | 49 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit
190,000 € 3878 €/m²
2 izbový byt | Estónska | 52 m²
Na predaj slnečný, priestranný byt - mestská časť Podunajské Biskupice , Bratislava - voľný ihn
183,000 € 3519 €/m²
3 izbový byt | Dostojevského rad | 105 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt v prestížnej lokalite
430,000 € 4095 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojn
98,000 € 653 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz
219,000 € 4056 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²
Vymeňte zhon veľkomesta za pokojné bývanie v Malých Chyndiciach! Menší rodinný dom v obci Malé
159,000 € 2446 €/m²
2 izbový byt | Kríková | 37 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt s balkónom nachádzajú
550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Radvanská | 140 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom priestranný a moderne riešený 4-izbový byt
3,000 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Apartmánový dom | Vidlicová | 300 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj bytový dom so 6 bytovými jednotkami (6 x 2 iz
1,500,000 € 5000 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 80 m²
REALITY GOLD _ Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom nebytový priestor nachádzajúci sa v apartmá
1,400 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 195 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľký 6-izbový rodinný dom v obci Kútniky, le
296,000 € 1518 €/m²
Objekt pre obchod | Nezadaná | 40 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom nebytový priestor na Donovaloch v objekte a
700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 70 m²
Odkúpime Váš byt v Bratislave. Prípadné dlžoby vyrovnáme. KONTAKTUJTE NÁS NA T.Č.: 0905 491 888
Cena dohodou
3 izbový byt | Dostojevského rad | 105 m²
430,000 € 4095 €/m²
2 izbový byt | Štefana Králika | 55 m²
219,000 € 3982 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.