REALITY GOLD - Bratislava s.r.o.

Bajkalská 2E 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o.

Bajkalská 14083/2E 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

46 inzerátov v ponuke

Investičná nehnuteľnosť - Polyfunkčný objekt v Starom Meste, 548 m2 zastavaná plocha a nádvorie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Jelenia | 548 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj polyfunkčnú nehnuteľnosť nachádzajúca sa v Starom Meste na ul. Je

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefana Králika

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 55 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,000 € 3982 €/m²

NA PREDAJ: 2 izbový byt ESTÓNSKA - 52 m2.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Estónska | 52 m²

Na predaj slnečný, priestranný byt - mestská časť Podunajské Biskupice , Bratislava - voľný ihn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

183,000 € 3519 €/m²

NA PREDAJ: kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt – Puškinova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 64 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4922 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu – Mlynarovičova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 69 m²

REALITY GOLD _ Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt na ulici Pri Bielom kríži – tichá lokalita, tehlový dom, priestranná murovaná pivnica, výmera 106 m2 !

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 3481 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Nájomný dom | Jelenia | 548 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rodinný dom v Oľdzi na veľkorysom pozemku 22 á

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka pekný 4 izbový rodinný dom v obci Oľdza, postavený na v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Oľdza

235,000 € 1469 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu – Mlynarovičova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3 izbová dvojpodlažná rekreačná chata SENEC - Slnečné jazerá

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá | 140 m²

REALITY GOLD - Bratislava ponúka na predaj atraktívnu samostatne stojacu 3 izbovú kompletne zre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

422,000 € 3014 €/m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný 6 izb. byt s terasou 11,5 m2 v centre mesta na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mickiewiczová | 137 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 6 izbový tehlový byt s

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

588,000 € 4292 €/m²

Priestranný pozemok v obci Nevidzany, len 10 km od Zlatých Moraviec

Reality Nevidzany

Rodinný dom | x | 100 m²

Hľadáte pokoj od mestského ruchu a túžite po pokojnom vidieckom bývaní s výbornou dostupnosťou

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 09.09.2025
Domy na predaj Nevidzany

49,000 € 490 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

Reality Dominikánska republika

Rodinný dom | Dominikánska republika

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka NA PREDAJ 3 IZBOVÉ VILY v DOMINIKÁNSKEJ REPUBLIKE, v lo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

299,000 € 2492 €/m²

Rodinný dom v Oľdzi na veľkorysom pozemku 22 á

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Oľdza

235,000 € 1469 €/m²

Reality Nevidzany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,021 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nevidzany

49,000 € 24 €/m²

1izbový byt NOVOSTAVBA, Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. - ponúka na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6250 €/m²

LUXUSNÝ 5 IZBOVÝ VEĽKOMETRÁŽNY BYT v centre Bratislavy – Medená ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Medená | 339 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj exkluzívny 5-izbový byt s nadštandardnou výme

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 3540 €/m²

Potrebujete súrne predať byt ? Platba v hotovosti.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Potrebujete súrne predať byt - ponúkame platba v hotovosti kontakt: 0905/491 888, 0903/909 88

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

2 izbový byt v BA IV - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hľadáme pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v BA IV - Dúbravka. Ďakujeme za Vaše ponuky

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Ponúkame na predaj 3 izb. byt 93 m2 + terasa 11,5 m2 na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczová | 93 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový tehlový byt s

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,000 € 4462 €/m²

Ponúkame na predaj 1 izb. byt 67 m2 + terasa 16 m2 na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mickiewiczová | 67 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový tehlový byt 67

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 5000 €/m²

garážové státie v novostavbe PRÍSTAVNÁ ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 18 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj garážové státie v novostavbe Prístavná, ktorá

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,000 € 2056 €/m²