786 inzerátov v ponuke
Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 300 m²
Ponúkame na prenájom unikátny priestor s výmerou 300 m², ul. Stará Vajnorská, Bratislava III.
3,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Kopčianska | 460 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodno-skladové priestory s administratívnou časťou, ktoré sa nachád
7,695 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 191 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory v budove TOWER 115, na Pribinovej ulici, Bratisl
11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Polyfunkčný objekt | Račianska | 1,650.23 m²
Ponúkame na predaj štvorpodlažnú polyfunkčnú budovu s celkovou úžitkovou plochou 1 650 m², dopl
3,499,000 € 2120 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 83.75 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v centre
11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Prevádzkový areál | 24,531 m²
Ponúkame na predaj areál veľkosti 112.004 m2 v Rovinke. Celý areál je oplotený a veľkú časť tv
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Staviteľská | 1,474 m²
Reality Bratislava ponúka na predaj pekný a upravený zabehnutý areál s kancelárskymi, obchod
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Hurbanovo námestie | 330 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, na rohu Obchodnej ulice a Hurbanovho námestia, o
11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Bajkalská | 394 m²
Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzaj
13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 159 m²
Ponúkame na prenájom rekonštruované kancelárskych priestorov v Bratislave - Petržalke na Úderní
9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 205.58 m²
Ponúkame na prenájom rekonštruované kancelárske priestory v Bratislave - Petržalke na Údernícke
9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Komerčná zóna | Hálova | 1,500 m²
Ponúkame na prenájom veľkorysý komerčný priestor s výmerou približne 600 m² s terasou vo vyhľad
4,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Na pántoch | 7,400 m²
Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo
5.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Rustaveliho | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj štýlový nebytový priestor – kaviareň v Bratislave, mestská časť Rača, si
299,000 € 2492 €/m²
Priestor pre sklad | Ulica Priemyselná | 3,300 m²
Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory v logisticko-priemyselnej zóne, Priemyselná -
5.2 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Zlatovská | 447 m²
Ponúkame na prenájom vykurované skladové priestory s celkovou výmerou 447 m2 v Trenčíne, Za mos
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Hlavná | 36.6 m²
Exkluzívne novo rekonštruované priestory v centre Malaciek na hlavnej ul. Obchodný priestor o
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 41.8 m²
Kancelárske priestory na prenájom – Michalská 9, Bratislava – Staré Mesto Ponúkame na prenájom
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pluhová | 57.14 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí kval
236,900 € 4146 €/m²
3 izbový byt | Hraničná | 73.5 m²
Ponúkame na prenájom moderný a vkusne zariadený 3i byt s balkónom a možnosťou prenájmu až dvoch
1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 70 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, priestranný 3 izbový byt s garážou na Sihoti 1 v Trenčín
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Schiffelova | 250 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Holíči. Nachádza sa v tichej časti mesta, na priestra
194,000 € 776 €/m²
Garáž | Agátová | 23 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž na Agátovej ulici v Dúbravke. Výmera: 6m dĺžka 3,9m šírrka svetlá
49,800 € 2165 €/m²
Obchodné priestory | Obchodná | 250 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Obchodnej v Starom Meste, Bratislava I. Priestor sa
15.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.