Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Byt na predaj - ul. Fedákova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj 2izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke. Rozloha bytu je 53 m2. Nach

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 4151 €/m²

Na prenájom administratívne priestory - Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Kopčianska | 240 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v obchodno skladovom areále.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

9.92 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Budatínska | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto na adrese Budatínska 20, Bratislava – Petrža

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

18,500 € 18500 €/m²

Na predaj garáž na ulici Eisnerova v Devínskej Novej Vsi v osobnom vlastníctve.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Eisnerova | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ulici Eisnerova v Devínskej Novej Vsi v osobnom vlastníctve. V

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

40,000 € 2500 €/m²

Garsónka na predaj - ul. Čmelíkova, Bratislava II TOP REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Čmelíkova | 19 m²

Ponúkame na predaj garsónku v Bratislave, mestskej časti Ružinov Pošeň, na Čmelíkovej ulici. B

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

148,000 € 7789 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom praktický a všestranne využiteľný obchodný priestor, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 460 m²

Ponúkame na prenájom praktický a všestranne využiteľný obchodný priestor nachádzajúci sa vo vyh

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom praktický a všestranne využiteľný skladový priestor, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 460 m²

Ponúkame na prenájom praktický a všestranne využiteľný skladový priestor nachádzajúci sa vo vyh

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reprezentatívny priestor 232,96m2 s presklenými výkladmi, Vienna Gate, Kopčianska-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 232.96 m²

Ponúkame na prenájom priestory v obchodnej galérii Vienna Gate na ul. Kopčianska, Bratislava 5,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom 1-izbovy byt vo výbornej lokalite Ružinov na ulici Dohnányho TOP

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dohnányho | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbovy byt vo výbornej lokalite Ružinov na ulici Dohnányho na 4 posc

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný skladový priestor v polyfunkčnom areáli vo výmere 196,9 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 196.9 m²

Na prenájom moderný skladový priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul. Areál je l

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný byt, ktorý je upravený na kancelársky priestor – Dunajská ulic

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5000 €/m²

Byt na predaj - ul. Pri vinohradoch, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Pri vinohradoch | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 4i byt v stave holobyt v rodinnom dome, spoluvlastnícky podiel šty

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,900 € 2999 €/m²

Skladové priestory na prenájom - Bytča

Reality Bytča

Priestor pre sklad | SNP | 75 m²

Ponúkame na prenájom moderné skladové priestory s výmerou od 75 do 1700 m2. Nová zateplená skla

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bytča

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priestranný 2-izbový byt na prenájom - ul. Bosákova, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, priestranný 2-izbový byt s rozlohou 47,96 m2, s k

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Skvelý 3izbovy byt s výhľadom na Karpaty na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 81 m²

Ponúkame Vám dispozične skvelý 3izbovy byt s upokojujúcim výhľadom na Karpaty, vo vnútornom krí

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5556 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m2 na Popolnej ulici v Bratislave TOP

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 503 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m2 na Popolnej ulici v Bratislave – Rači,

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

330,000 € 656 €/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom - ul. Bajkalská, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 62 m2

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tupého ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v modernej novostavbe na vyhľadávanej Tupého ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 5426 €/m²

Exkluzívne administratívne priestory na prenájom, vhodné aj na služby, 65 m2, Trenčín – Centrum

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Hviezdová | 65 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory v

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

710 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory na prenajom - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 38 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom skladové priestory na výrobné účely

Reality Melčice-Lieskové

Priestor pre sklad | Nezadaná | 180 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory na výrobné účely, resp. na skladovanie. Budova sa n

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Melčice-Lieskové

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Žltá | 13 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke. Ulica: Žltá, Slnečnice Rozloh

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

16,000 € 1231 €/m²

štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

Atraktívny obchodný priestor v nákupnom centre, 342 m², Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 342 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor v modernom nákupnom centre OC Tehelko. Pries

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka