Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Na predaj pozemok s výborným potenciálom pre výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 606 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výborným potenciálom pre výstavbu rodinného domu v budúcnosti.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

219,980 € 363 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj garáž na ulici Jozefa Hagaru v mestskej časti Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ulici Jozefa Hagaru v mestskej časti Bratislava III – Rača, Kra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

40,000 € 2105 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2-izbového bytu – Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sibírska | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s výmerou 40 m² v Bratislave na ulici Sibírska 8. Byt je vho

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj moderný 2‑izbový byt v Metropolise TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2‑izbový apartmán v BLOKU Ana 6. podlaží novostavby Metropolis, situ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5537 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom svetlý a útulný 1,5-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a útulný 1,5-izbový byt s príjemnou atmosférou v obľúbenej loka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

625 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na dlhodobý prenájom exkluzívny slnečný 2-izbový, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 62 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom exkluzívny slnečný 2-izbový byt v Petržalke, ktorý sa nachádz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Garsónka po kompletnej rekonštrukcii pri Draždiaku, Strečnianska – loggia, pekný výhľad

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Strečnianska | 28 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku v atraktívnej časti Petržalky na Strečnia

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

157,900 € 5639 €/m²

Prémiový nadštandardný investičný byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Gessayova | 30 m²

Ponúkame na predaj štýlový a moderne zrekonštruovaný 1-izbový byt, ktorý je ideálnou voľbou na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,990 € 5500 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Gessayova | 30 m²

Ponúkame na predaj štýlovú a moderne zrekonštruovanú garsonku, ktorá je ideálnou voľbou na inve

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,990 € 5500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj nebytové priestory v centre mesta, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Špitálska | 135.25 m²

Ponúkame na predaj nebytové priestory v centre mesta na Špitálskej ulici. V priestoroch dlhé r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

570,000 € 4214 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj samostatná murovaná garáž, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Valchárska | 26 m²

Ponúkame na predaj samostatnú murovanú garáž, na ulici Valchárska – mestská časť Ružinov, lokal

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,000 € 1115 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj skladový priestor – halu v mestskej časti Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 280 m²

Ponúkame Vám na predaj skladový priestor – halu v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, Vajno

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

330,000 € 1179 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Petržalka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4118 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj svetlá, kompletne zrekonštruovaná garsónka s veľkou loggiou a pivnicou TOP

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Rovniankova | 32 m²

Ponúkame Vám na predaj svetlú, kompletne zrekonštruovanú garzónku s veľkou loggiou a pivnicou v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 5156 €/m²

Do dlhodobého prenájmu priestranný a svetlý 3,5-izbový byt na Bošániho ulici TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bošániho | 70 m²

Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu priestranný a svetlý 3,5-izbový byt na Bošániho ulici v bra

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený byt v Petržalke TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený byt (dispozične riešený

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

655 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Nebytový priestor na prenájom - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Trenčianska | 1,180 m²

Ponúkame na prenájom priestory so širokými možnosťami využitia – ideálne na šport, prípadne ako

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestory so širokými možnosťami využitia

Reality Bratislava-Ružinov

Športové priestory | Trenčianska | 1,180 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom kompletne zrekonštruovaná a zariadená 2-garzónka TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 42 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovanú a zariadenú 2-garzónku na ulici Stavbárska 40 v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v obci Veľké Úľan v tichej lokalite

Reality Veľké Úľany

Iný stavebný pozemok | Piesková | 96 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Veľké Úľany, situovaný na ulici Piesková v tichej lokalite s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

149 €/m2 149 €/m2

Na predaj rodinný dom na Klincovej ulici po začatej rekonštrukcii TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Klincová | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Klincovej ulici po začatej rekonštrukcii, ktorý predstavu

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

450,000 € 4500 €/m²

Na prenájom priestranný 4-izbový zariadený byt v pokojnej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cígeľská | 79 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 4-izbový zariadený byt v pokojnej lokalite Bratislava – Ra

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom útulná garsónka na ul. Rustaveliho TOP

Reality Bratislava-Rača

Garsónka | Rustaveliho | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom garsónku na Rustaveliho ulici. Byt s výmerou 28,2 m2, ktorý disponuje

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj útulná, zateplená chata na Fajgalskej ulici v Pezinku

Reality Pezinok

Chata, drevenica, zrub | Fajgalská | 300 m²

Ponúkame na predaj útulnú, zateplenú chatu na Fajgalskej ulici v Pezinku, umiestnenú na slnečno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

75,000 € 250 €/m²