Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Nový kancelársky celok s možnosťou parkovania, Slovnaftská ulica – Podunajské Biskupice, 180m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 180 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Slovnaftskej ulici v Bratislave 2 – Podunajské

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Exkluzívne kancelárske priestory na prenájom, PRIBINOVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 245.2 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v renomovanej lokalite na Pri

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

22 €/m2/mesiac 22 €/m2/mesiac

Kancelárie vysokého štandardu v Business centre BBC5, Mlynské Nivy, 221,12m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 221.12 m²

Ponúkame na prenájom priestory v BBC 5, na Plynárenskej ulici v Bratislave 2 - Ružinov. Strateg

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor so sociálnym zázemím a parkovaním v Business Hoteli Aston, 36m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 36 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie vysokého štandardu na rohu Bajkalskej a Trenčianskej u

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

694 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelárska priestory 38 m2 BA II, Klincová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Klincová | 38 m²

Prenájom kancelárie – Klincová ulica, Bratislava – Ružinov Lokalita: Klincová ulica, administra

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

407 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2000 m2 skladové priestory Malacky

Reality Malacky

Priestor pre sklad | 2,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom priem. halu v samostatnom uzavretom areáli s kamerovým systémom. Pr

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Malacky

3.7 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Exkluzívny 5-izb. byt s terasou a parkovaním v rezidenčnej vile na prenájom, Tajovského-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tajovského | 194 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 5-izb. byt nachádzajúci sa na Tajovského ulici v najlukratí

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Obchodno-servisno skladový priestor na Račianskej ulici v Novom Meste, 144 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 144 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-servisno-skladový priestor na zníženom prízemí administratívnej b

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Moderné administratívne priestory s výhľadom na Prezidentský Palác, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Suché mýto | 512.92 m²

Ponúkame na predaj administratívne priestory v projekte Modrá guľa na Suchom mýte v Starom M

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,690,000 € 3295 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory na Rybničnej ulici vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Rybničnej ul. v BA III - Vajnory s úžitko

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

9.6 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Byt na predaj - ul. Ľadová, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,000 € 3591 €/m²

Na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová Hora | 1,176 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora. Pozemok s výmerou 1176m2 j

Publikované: 23.01.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

89,900 € 76 €/m²

Stavebný pozemok 507m2 v Stupave na predaj

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Stupave. Výmera 507m2, šírka 15m, rovinatý, všet

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

114,000 € 225 €/m²

Na predaj garáž na Valchárskej ulici, BA-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Valchárska | 21 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza na rohu Valchárskej a Čipká

Publikované: 31.10.2022 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,900 € 1805 €/m²

Klimatizovaný kancelársky priestor na Bojnickej ul. v Novom meste, 36m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 36 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor na Bojnickej ul. v BA III - Nové Mes

Publikované: 05.02.2019 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

292 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Zariadená klimatizovaná dvojkancelária s príručným skladom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 68 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný zariadený kancelársky priestor na Galvaniho ul. v BA II -

Publikované: 05.02.2021 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory, Košická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 47 m²

Ponúkame na prenájom dobre situovaný administratívny priestor v tesnej blízkosti trhu Mi

Publikované: 29.03.2021 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory, Nevädzova, Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzova | 40 m²

Kancelárske priestory na prenájom v administratínej budove v Ružinove. V budove sa nachádza

Publikované: 31.08.2010 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

2-izbový byt na 20.NP na prenájom, MATADORKA TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 49.16 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe MATADORKA na 20. nadzemnom podlaží. Celková výme

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt o výmere 71 m2 na u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom obchodných priestorov v top frekventovanej lokalite - Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 80 m²

Ponúkame na prenájom flexibilné obchodné alebo obchodno-komerčné priestory v etablovanom obchod

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v atraktívnej časti v obci Lehnice - Malý Lég

Reality Lehnice

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 535 m²

Jedná sa o novovzniknutú časť určenú pre výstavbu RD – všetky IS (voda, elektrika, kanalizácia)

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Lehnice

155 €/m2 155 €/m2

Na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 53 m2 v Trenčine

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 53 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 53 m2 v polyfunkčnej budove v širšom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj budova v lukratívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 898 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu v lukratívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto, na Kukuričnej uli

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 991 €/m²