Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Na prenájom obchodné priestory na ul. Miletičova, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Miletičova | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory vhodné na predajňu alebo sklad, nachádzajúce sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj parkovacieho miesta, Senec

Reality Senec

Garáž | Námestie 1. mája | 15 m²

Ponúkame Vam na predaj parkovacie miesto vcentre mesta na Namesti 1 mája 9 v Senci . Vstup do g

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Senec

28,000 € 1867 €/m²

Na prenájom nový dvojizbový byt - Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 46 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový dvojizbový byt v obľúbenej časti Bratislava - Petržalka pri rekre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj unikátna útulná chata na okraji lesa – Malé Karpaty TOP

Reality Bratislava-Rača

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1,900 m²

Ponúkame Vám na predaj unikátnu útulnú chata na okraji lesa – Malé Karpaty. Miesto, kde sa zas

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

84,900 € 45 €/m²

Na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Klenová | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre, v blízk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 344 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom svetlý a prakticky riešený byt - ul. Zuzany Chalupovej TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a prakticky riešený byt v obľúbenej lokalite Slnečnice, Petržal

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

880 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Sklad 366-950m2 na poschodí objektu na prenájom, nákladný výťah/nakladacia rampa, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 822 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v logisticko-p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

2.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SKLADY / HALY / výrobné priestory v RAČI 1.200-5.500m2 na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,519 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SKLADY / HALY / výrobné priestory 1.200-5.500m2 v RAČI na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,228 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SKLADY / HALY / výrobné priestory v RAČI na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,000 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

OC LIGHT PARK, 84m2 priestor so skladíkom v priestore na prenájom, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 84 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Záhrada o výmere 346 m2 na predaj - Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Stará Vajnorská | 346 m²

Ponúkame Vám na odstúpenie záhradu o výmere 346 m2 situovanú v pokojnej záhradkárskej osade č.1

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

18,500 € 53 €/m²

Moderný 2 izbový byt na prenájom, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2izbový byt na Medveďovej ulici v Petržalke. Byt má rozlohu 50 m2. N

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj vonkajšie parkovacie miesta nachádzajúce sa na Budatínskej ulici v Bratislave V

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Budatínska | 20 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesta nachádzajúce sa na Budatínskej ulici v Brati

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

18,500 € 925 €/m²

Na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Račianska | 172 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového zariadeného bytu – Petržalka TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | A. Gwerkovej | 55 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt na Gwerkovej ulici 25 v Petržalke, v časti

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Krásny troj-izbový byt v peknej lokalite - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 92 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny trojizbový byt vo výnimočnom rezidenčnom komplexe Tri Veže, Baj

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Útulný vidiecky rodinný dom s atmosférou na predaj - Tesárske Mlyňany

Reality Tesárske Mlyňany

Vidiecky dom | Hlavná | 120 m²

Ponúkame na predaj ihneď obývateľný, čiastočne zrekonštruovaný útulný vidiecky rodinný dom s at

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

125,000 € 1042 €/m²

Exkluzívne administratívne priestory na prenájom, vhodné aj na služby, 31-268 m2, Trenčín – Centrum

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Mierové nám. | 268 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory v

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

420 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na prenájom exkluzívne novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory v Centre Trenčína

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 79 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

840 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izbový byt v historickom dome, ul.Námestie 1. mája, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a mimoriadne tichý, veľký 2izbový byt nachádzajúci sa v histor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 5238 €/m²

Rodinný dom na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Krmanova | 185 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný rodinný dom v jednej z najžiadanejších lokalít Starého

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK