Realitná kancelária RED, s.r.o.

Realitná kancelária RED, s.r.o.

Námestie A. Hlinku 3/816 Žilina Slovensko
Realitná kancelária. Ponuka rodinných domov a bytov na Slovensku. Developerské projekty. Rodinné domy, byty, stavebné pozemky, komerčné objekty.
Prečítať viac

Realitná kancelária RED, s.r.o.

Realitné služby RED (300  inzerátov)

Námestie A. Hlinku 816/3 01001 Žilina

300 inzerátov v ponuke

4 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

4 izbový byt | 135 m²

Na prenájom 4-izbový byt v centre mesta s výhľadom do parku. Dispozícia bytu : 3 samostatn

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1 - izbový byt Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 56 m²

Hľadáte ideálne bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy? Predstavujeme vám unikát

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4911 €/m²

Novinka
Novinka

6 - izbový byt Žilina - Vlčince 3

Reality Žilina

5 a viac izbový byt | 188 m²

Výnimočne priestranný 2-podlažný byt (188 m²) v komplexe Lesopark – Žilina, Vlčince Ponúkame

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

387,500 € 2061 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom Žilina - Zádubnie

Reality Žilina

Rodinný dom | 140 m²

Svetlý a masívny 5i rodinný dom s veľkým pozemkom – Žilina Zádubnie Ponúkame na predaj priestr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

239,500 € 1711 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelárske priestory Žilina - Vlčince 3

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 188 m²

Reprezentatívne sídlo firmy / nadštandardné kancelárske priestory (188 m²) – Žilina, komplex L

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Žilina

387,500 € 2061 €/m²

Novinka
Novinka

Garáž Žilina - Bánová

Reality Žilina

Garáž | 0 m²

Betónová garáž s montážnou jamou – Žilina (Bánová) Ponúkame na predaj betónovú garáž v Žiline

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

21,500 €

Novinka
Novinka

Priemysel Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 606 m²

Skladovo - kancelárske priestory o výmere 606m2 sa nachádzajú v priemyselnom areáli Slovena na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

3,693 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

2 - izbový byt Bytča

Reality Bytča

2 izbový byt | 66 m²

Ponúkame exklúzivne na predaj 2 izbový byt o výmere 66 m² nachádzajúci sa na ulici Sidónie Saka

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bytča

244,700 € 3708 €/m²

3 - izbový byt Bytča

Reality Bytča

3 izbový byt | 110 m²

Ponúkame exklúzivne na predaj veľkometrážny 3+KK byt o výmere 110 m² s veľkým balkónom s 2 vstu

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bytča

379,800 € 3453 €/m²

2 - izbový byt Bytča

Reality Bytča

2 izbový byt | 45 m²

Ponúkame exklúzivne na predaj 2 izbový byt byt o výmere 44 m² nachádzajúci sa na ulici Sidónie

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bytča

184,400 € 4098 €/m²

3 - izbový byt Bytča

Reality Bytča

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame exklúzivne na predaj veľkometrážny 3 izbový byt o výmere 78 m² nachádzajúci sa na uli

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bytča

276,500 € 3545 €/m²

2 - izbový byt Bytča

Reality Bytča

2 izbový byt | 66 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľkometrážny 2 izbový byt o výmere 66 m² nachádzajúci sa na uli

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bytča

244,600 € 3706 €/m²

3 - izbový byt Bytča s predzáhradkou

Reality Bytča

3 izbový byt | 111 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľkometrážny 3+KK byt o výmere 111 m² s predzáhradkou o výmere 6

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bytča

369,400 € 3328 €/m²

3 - izbový byt Bytča

Reality Bytča

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľkometrážny 3 izbový byt o výmere 76 m² nachádzajúci sa na uli

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bytča

288,400 € 3697 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Vlčince 2

Reality Žilina

2 izbový byt | 67 m²

Kompletne rekonštruovaný a zariadený 2 - izbový byt na prenájom. Byt sa nachádza na 4/8poschod

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Obchodné priestory 20m2 Žilina - centrum

Reality Žilina

Obchodné priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom prízemný obchodný priestor na jednej z najfrekventovanejších ulíc v centre

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

620 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

2 - izbový byt Martin - Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

REZERVOVANÝ 2 - izbový byt o výmere 55m2 bez balkóna a výťahu sa nachádza na 3./4p.. Byt je v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

103,000 € 1818 €/m²

3 - izbový byt Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 60 m²

Prenájom 3-izbového bytu v atraktívnej lokalite pri centre mesta. Ponúkame na prenájom vkusne

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

749 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Chata Kunerad

Reality Kunerad

Chalupa, rekreačný domček | 120 m²

Luxusné útočisko pod horou: Nadštandardná chata v Kunerade po kompletnej rekonštrukcii Hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kunerad

Cena dohodou

Rodinný dom Teplička nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom na pozemku o výmere 324m2 v Tepličke nad Váhom. Rodinný d

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

230,000 € 2190 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Hájik

Reality Žilina

2 izbový byt | 57 m²

Tehlová novostavba 2 - izbového bytu o rozlohe 57m² byt a 17m² terasa, spolu 74m2 sa nachádza n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,000 € 3509 €/m²

Apartmán Terchová - Vrátna dolina

Reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 47 m²

Predaj dvojizbového apartmánu vo Vrátnej doline – srdce Malej Fatry Tento moderný dvojizbový a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

186,160 € 3961 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Bôrik

Reality Žilina

2 izbový byt | 64 m²

Hľadáte nehnuteľnosť v jednej z najobľúbenejších častí Žiliny? Tento byt s vlastným parkovacím

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priemysel Žilina - Trnové

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 502 m²

Ponúkame na prenájom priemyselnú halu v Trnovom na družstve. Podlahová plocha haly je 442 m2 a

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac