PROMINENT REAL s.r.o.

PROMINENT REAL s.r.o.

Svätovojtešská 19 831 03 Bratislava Slovensko
Realitná kancelária PROMINENT REAL je na slovenskom trhu už viac 20 rokov. Či chcete predať, kúpiť, dať do prenájmu alebo si prenajať nehnuteľnosť kontaktujte nás a zistite prečo sa tisícky ľudí obracajú na PROMINENT REAL so žiadosťou o pomoc.

Ponúkame ochotu, osobné, priateľské a spoľahlivé služby, ktoré nás dostali na popredné miesta na trhu s nehnuteľnosťami.
Sme tu pre Vás.
Prečítať viac

25 inzerátov v ponuke

Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Prenajmeme nádherný 1izb. byt s priamym výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 33 m²

Tento krásny byt sa nachádza na treťom zo štyroch poschodí bytového domu na Rázusovom nábreží s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predáme rodinný dom na Záhorí s vnútorným bazénom, garážou pre 4 autá a domčekom pre návštevy.

Reality Gbely

Rodinný dom | Gbely | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Gbely

385,000 € 856 €/m²

Na predaj príjemný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste – Palisády, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 68 m²

Ponúkame na predaj kvalitne zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa v jednej z najprestížnejších lo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4632 €/m²

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 5-izbového RD s murovaným bazénom v Podunajských Biskupiciach.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

990,000 € 2585 €/m²

Garantovaný výnos 5 % - 4 izbový investičný apartmán v Demänová rezort na predaj.

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Demänovská cesta | 66.5 m²

Ponúkam Vám na predaj štvorizbový apartmán v Demänová rezorte. Rezort sa nachádza v Demänovej,

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 10.11.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,000 € 3609 €/m²

Prenajmeme moderný 4-5 izbový rodinný dom v Čuňove.

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Zobová | 200 m²

Prenajmeme priestranný nový 4-5 izbový rodinný dom s pozemkom v Bratislave v mestskej časti Čuň

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na prenájom Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Prenajmeme moderný 2-izbový byt v projekte ZWIRN.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN, ktorý spája modern

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava III.

Reality okres Bratislava III

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava III. V prípade ponuky ma kontaktujte na tel

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na podnájom

Cena dohodou

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava II.

Reality okres Bratislava II

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava II. V prípade ponuky ma kontaktujte na tele

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na podnájom

Cena dohodou

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava I.

Reality okres Bratislava I

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava I. V prípade ponuky ma kontaktujte na telef

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na podnájom

Cena dohodou

Kúpime 1 izbový / 2 izbový byt v Bratislave.

Reality okres Bratislava II

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1 izbový / 2 izbový byt v lokalite Staré Mesto, starý Ružinov, Nivy, začiatok mestskej č

Publikované: 10.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na kúpa

170,000 €

PROMINENT REAL predá luxusnú mestskú vilu s bazénom v srdci Palisád.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Palisády | 745 m²

Predáme luxusnú mestskú vilu s bazénom vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy v srdci Palisád. Vil

Publikované: 15.11.2022 Aktualizované: 27.01.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Kúpime rodinný dom v Bratislava I.

Reality okres Bratislava I

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Kúpime rodinný dom v pôvodnom stave, prípadne na rekonštrukciu v Bratislava I. V prípade ponu

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Domy na kúpa

Cena dohodou

Hľadáme 3 izbový byt na prenájom v SKY PARKU.

Reality okres Bratislava I

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme prenájom 3 izbového nezariadeného bytu v SKY PARKU. V prípade ponuky ma kontaktujte na

Publikované: 10.02.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na podnájom

1,500 €/mesiac

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava IV.

Reality okres Bratislava IV

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava IV. V prípade ponuky ma kontaktujte na tele

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na podnájom

Cena dohodou

Hľadáme rodinný dom na prenájom v Bratislava I.

Reality okres Bratislava I

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme rodinný dom na prenájom v Bratislava I. V prípade ponuky ma kontaktujte na telefónnom

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na podnájom

Cena dohodou

Kúpime 2 izbový byt v BA II.

Reality okres Bratislava II

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 2 izbový byt v BA II. V prípade ponuky ma kontaktujte na telefónnom čísle: 0905 456 542

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na kúpa

Cena dohodou

Kúpime 2 izbový byt v BA I.

Reality okres Bratislava I

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 2 izbový byt v BA I. V prípade ponuky ma kontaktujte na telefónnom čísle: 0905 456 542

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na kúpa

Cena dohodou

Predáme investičný pozemok s výhľadom na hrad Devín.

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Galská | 3,277 m²

Predstavujeme vám jedinečný investičný pozemok s výmerou 3.277 m², situovaný v nádhernom a poko

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

599,000 € 183 €/m²