PRESTIGE Group s.r.o.

PRESTIGE Group s.r.o.

Gen. M. R. Štefánika 70 91101 Trenčín Slovensko

PRESTIGE Group s.r.o.

PRESTIGE Group s.r.o.

Gen. M. R. Štefánika 70 91101 Trenčín Slovensko

PRESTIGE Group s.r.o.

PRESTIGE Group s.r.o. (33  inzerátov)

Gen. M. R. Štefánika 70 91101 Trenčín

33 inzerátov v ponuke

3‑izbový byt s garážou v novostavbe – Trenčín, I. Olbrachta

Reality Trenčín

3 izbový byt | I. Olbrachta | 88 m²

Moderný 3‑izbový byt s garážou v novostavbe – Trenčín, I. Olbrachta Hľadáte nadštandardné býva

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

1,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3‑izbový byt v novostavbe – zariadený, balkón, garáž

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 73 m²

Kompletne zariadený 3‑izbový byt v modernej novostavbe Rezidencia Vinohrady. Svetlý, elegantný,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,000 € 3411 €/m²

Priestranný 2-izbový byt v novostavbe, ul. I. Olbrachta

Reality Trenčín

2 izbový byt | I. Olbrachta | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý 2-izbový byt s terasou a veľkým balkónom v novosta

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Exkluzívny byt s terasou, garážou, Nad Tehelňou v Trenčíne

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | Nad tehelňou | 194 m²

Na prenájom ponúkame exkluzívny 4‑izbový byt na ulici Nad Tehelnou v Trenčíne. Nehnuteľnosť pos

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

2,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Zariadený 3‑izbový byt s klimatizáciou a garážou – Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Bavlnárska | 94 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3‑izbový byt na Bavlnárskej ulici v Trenčíne. Byt sa n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rezidencia Thermae - Luxusný 3-izbový byt s terasou (byt 43)

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 141.56 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezid

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

280,000 € 1978 €/m²

1‑izbový byt s veľkou terasou 6-B.102 – Rezidencia THERMAE

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 41.56 m²

1‑izbový byt s veľkou terasou / predzáhradkou – Rezidencia THERMAE, Trenčianske Teplice link

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

139,000 € 3345 €/m²

Loft A104 – Rezidencia Thermae, Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 57.55 m²

Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre Trenčianskych Teplíc. Rezidencia Thermae – novo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

135,000 € 2346 €/m²

Dizajnový loft A105, Rezidencia Thermae, Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 71.2 m²

Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Loftový byt A105 link: Byt A105 - Rezide

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

150,000 € 2107 €/m²

Showroom na prenájom – ideálne pre autá, motorky, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | 248 m²

Showroom na prenájom – ideálne pre autá, motorky, alebo moderný retail Ponúkame na prenájom rep

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

2,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kúpime stavebný pozemok na rodinný dom, Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²

Pre nášho klienta hľadáme pozemok - pre rodinný dom. Lokalita : Trenčín a v blízkom okolí mesta

Publikované: 09.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

60,000 € 171 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom – Dulov (okres Ilava)

Reality Dulov

Rodinný dom | Dulov | 124 m²

Hľadáte pokojné bývanie bez ďalších investícií? Tento kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dulov

206,000 € 1661 €/m²

Rezidencia THERMAE - 44 B / B.505

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 122.58 m²

Byt č. 44 je 2-izbový mezonet s nadštandardnou výmerou (122,58 m2), má terasu o výmere 46,62 m

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

255,000 € 2080 €/m²

3-izbový byt - Východná ul., Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Východná | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom na 2. poschod

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rezidencia THERMAE, Byt 03 - 1 izbový

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 34.35 m²

Byt 03, 1 izba - prízemie, celková výmera 34,35 m2 Byt 03: https://www.rezidenciathermae.sk/byt

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

110,000 € 3202 €/m²

3‑izbový byt s balkónom v Rezidencii Thermae, Byt 56

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 80.35 m²

Hľadáte moderné bývanie v centre kúpeľného mesta, kde máte všetko na dosah pár krokov? Byt 56 v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2302 €/m²

Dizajnový loft A101 – Rezidencia Thermae, Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 60.48 m²

Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Loftový byt A101 link: Byt A101 - Rezide

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

138,000 € 2282 €/m²

Rezidencia Thermae, Nový domov, nový život - Byt 52

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 79.27 m²

Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 52 v proje

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2334 €/m²

Rezidencia Thermae - 3-izbový byt (79,26 m2) byt č. 48

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 79.26 m²

Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 48 v proje

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2334 €/m²

Dizajnový loft A102 – Rezidencia Thermae, Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 58.09 m²

Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Loftový byt A102 link: Byt A102 - Rezide

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

135,000 € 2324 €/m²

Rezidencia THERMAE - Trenčianske Teplice, Byt 63 - mezonet

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 103.31 m²

Rezidencia THERMAE v Trenčianskych Tepliciach ponúka atraktívny mezonet s terasou. Tento 3-izbo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

245,000 € 2372 €/m²

3‑izbový byt v SKOLAUDOVANEJ Rezidencii Thermae

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 73.74 m²

Prémiová ponuka: Posledný 3‑izbový byt v SKOLAUDOVANEJ Rezidencii Thermae – Trenčianske Teplice

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

190,000 € 2577 €/m²

4-izbový mezonet Rezidencia THERMAE so strešnou terasou!

Reality Trenčianske Teplice

4 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 165.65 m²

TOP PONUKA - Jediný 4-izbový mezonet v Rezidencii THERMAE s veľkou strešnou terasou! Byt 5

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

320,000 € 1932 €/m²

Dizajnový loft A103 – Rezidencia Thermae, Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 58.67 m²

Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Loftový byt A103 link: Byt A103 - Rezide

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

135,000 € 2301 €/m²