PRESTIGE Group s.r.o.

PRESTIGE Group s.r.o.

Gen. M. R. Štefánika 70 91101 Trenčín Slovensko

PRESTIGE Group s.r.o.

PRESTIGE Group s.r.o. (33  inzerátov)

Gen. M. R. Štefánika 70 91101 Trenčín

PRESTIGE Group s.r.o.

PRESTIGE Group s.r.o.

Gen. M. R. Štefánika 70 91101 Trenčín Slovensko

33 inzerátov v ponuke

Rezidencia Thermae, 3-izbový byt (83,61m2), byt č. 60

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 83.61 m²

Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 60 v proje

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2213 €/m²

Kancelária 40 m² s klimatizáciou pri OC MAX

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Gen. M. R. Štefánika | 40 m²

Nové kancelárske priestory na prenájom!** 🌟 Lokalita: Ulica Gen. M. R Štefánika, Trenčín Veľko

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

220 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Zaparkuj V Pohode - Prenájom Parkovacích Miest ✨

Reality Trenčín

Garáž | K dolnej stanici | 20 m²

Potrebujete pohodlné parkovanie v centre Trenčína? Máme pre vás riešenie! Ponúkame na prenájom

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Reprezentatívne kancelárie 80 m² s parkovaním, Opatová

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Horeblatie | 80 m²

Na prenájom kompletne pripravené kancelárske priestory o výmere 80 m², vhodné pre menšiu firmu

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ PRIESTRANNÉHO 4-IZBOVÉHO BYTU 126 m² – centrum TRENČÍN

Reality Trenčín

4 izbový byt | Centrum | 126 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný byt o rozlohe 126 m² v úplnom centre mesta Trenčín, na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

260,000 € 2063 €/m²

Nové nebytové priestory v Dome služieb, Opatová – Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Opatovská | 16 m²

Na prenájom kompletne zrekonštruované nebytové priestory vhodné pre širokú škálu služieb: kader

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

160 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, 939 m², Trenčín - Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 939 m²

Predstavujeme Vám pozemok na výstavbu domu v Trenčíne ! 939 m² Hľadáte miesto pre váš budúci

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

185,000 € 197 €/m²

Dom v žiadanej lokalite – Sihoť I, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hurbanova | 367 m²

V pokojnej a vyhľadávanej časti Trenčína – Sihoť I, len pár minút pešo od centra mesta, ponúkam

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

495,000 € 1349 €/m²

Zamarovce: Pozemok na predaj! 🏠🌳

Reality Zamarovce

Pozemok pre rodinné domy | Pod Kopánky | 808 m²

Na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. Ak hľadáte ten pravý pozemok, máme

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zamarovce

137,500 € 170 €/m²