33 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | I. Olbrachta | 88 m²
Moderný 3‑izbový byt s garážou v novostavbe – Trenčín, I. Olbrachta Hľadáte nadštandardné býva
1,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tramínová | 73 m²
Kompletne zariadený 3‑izbový byt v modernej novostavbe Rezidencia Vinohrady. Svetlý, elegantný,
249,000 € 3411 €/m²
2 izbový byt | I. Olbrachta | 75 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý 2-izbový byt s terasou a veľkým balkónom v novosta
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Nad tehelňou | 194 m²
Na prenájom ponúkame exkluzívny 4‑izbový byt na ulici Nad Tehelnou v Trenčíne. Nehnuteľnosť pos
2,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bavlnárska | 94 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3‑izbový byt na Bavlnárskej ulici v Trenčíne. Byt sa n
850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 141.56 m²
PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezid
280,000 € 1978 €/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 41.56 m²
1‑izbový byt s veľkou terasou / predzáhradkou – Rezidencia THERMAE, Trenčianske Teplice link
139,000 € 3345 €/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 57.55 m²
Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre Trenčianskych Teplíc. Rezidencia Thermae – novo
135,000 € 2346 €/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 71.2 m²
Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Loftový byt A105 link: Byt A105 - Rezide
150,000 € 2107 €/m²
Obchodné priestory | 248 m²
Showroom na prenájom – ideálne pre autá, motorky, alebo moderný retail Ponúkame na prenájom rep
2,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²
Pre nášho klienta hľadáme pozemok - pre rodinný dom. Lokalita : Trenčín a v blízkom okolí mesta
60,000 € 171 €/m²
Rodinný dom | Dulov | 124 m²
Hľadáte pokojné bývanie bez ďalších investícií? Tento kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v o
206,000 € 1661 €/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 122.58 m²
Byt č. 44 je 2-izbový mezonet s nadštandardnou výmerou (122,58 m2), má terasu o výmere 46,62 m
255,000 € 2080 €/m²
3 izbový byt | Východná | 70 m²
Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom na 2. poschod
790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 34.35 m²
Byt 03, 1 izba - prízemie, celková výmera 34,35 m2 Byt 03: https://www.rezidenciathermae.sk/byt
110,000 € 3202 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 80.35 m²
Hľadáte moderné bývanie v centre kúpeľného mesta, kde máte všetko na dosah pár krokov? Byt 56 v
185,000 € 2302 €/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 60.48 m²
Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Loftový byt A101 link: Byt A101 - Rezide
138,000 € 2282 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 79.27 m²
Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 52 v proje
185,000 € 2334 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 79.26 m²
Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 48 v proje
185,000 € 2334 €/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 58.09 m²
Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Loftový byt A102 link: Byt A102 - Rezide
135,000 € 2324 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova | 103.31 m²
Rezidencia THERMAE v Trenčianskych Tepliciach ponúka atraktívny mezonet s terasou. Tento 3-izbo
245,000 € 2372 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 73.74 m²
Prémiová ponuka: Posledný 3‑izbový byt v SKOLAUDOVANEJ Rezidencii Thermae – Trenčianske Teplice
190,000 € 2577 €/m²
4 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 165.65 m²
TOP PONUKA - Jediný 4-izbový mezonet v Rezidencii THERMAE s veľkou strešnou terasou! Byt 5
320,000 € 1932 €/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 58.67 m²
Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Loftový byt A103 link: Byt A103 - Rezide
135,000 € 2301 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.