PINK reality s. r. o.

PINK reality s. r. o.

Hlavná 4/11 92701 Šaľa Slovensko

PINK reality s. r. o.

PINK reality s. r. o. (57  inzerátov)

Hlavná 92701 Šaľa Slovensko

157 inzerátov v ponuke

PINK reality - PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV V CENTRE KOMÁRNA

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Damjanichova ul. | 100 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kancelárske priestory s celkovou výmer

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

75 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

PINK reality - PRENÁJOM - Príjemný 2-izbový byt na Nešporovej ul. v Šali

Reality Šaľa

2 izbový byt | Nešporova | 55 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt na Nešporovej ul

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PINK reality - veľkorysý pozemok s developerským potenciálom v obci Lužianky pri Nitre

Reality Lužianky

Rodinný dom | Teslová | 160 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný pozemok so starším rodinným

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lužianky

299,000 € 1869 €/m²

PINK reality – Štýlový rodinný dom v tichej časti Tešedíkova na PREDAJ

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa prináša jedinečný 3-izbový rodinný dom, ktorý spája moderný k

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

194,800 € 3247 €/m²

PINK reality NA PRENÁJOM – KOMERČNÝ PRIESTOR VHODNÝ NA BAR, REŠTAURÁCIU ČI KAVIAREŇ

Reality Šaľa

Iný priestor | Jarmočná | 202 m²

Máte podnikateľský sen a hľadáte ideálny priestor na jeho realizáciu? PINK reality so súhlaso

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Šaľa

1,600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality - ŠTÝLOVÝ KOMERČNÝ PRIESTOR V ŠALI NA PREDAJ

Reality Šaľa

Iný priestor | Jarmočná | 202 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový podnik? Tento jedinečný priestor s rozlohou 202 m² na Jarm

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na predaj Šaľa

245,000 € 1213 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Kancelárie na prenájom - Galanta, Dvor Garažd

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Dvor Garažd | 38 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka PRENÁJOM čerstvo zrekonštruovaných priestorov v u

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Galanta

490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Prenájom kancelárie Šaľa Hlavna ulica

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 39 m²

Spoločnosť PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kancelárske priestory – dvo

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Šaľa

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Prenájom skladového priestoru – Galanta, časť Garažd

Reality Galanta

Skladový objekt | Dvor Garažd | 47 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom skladový priestor s výmerou 47 m² v stráže

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Galanta

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PINK reality Moderné 2-izbové byty v novostavbe v lokalite Millenium, Košúty SKOLAUDOVANÉ

Reality Košúty

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie v tichom a príjemnom prostredí? Predstavujeme vám jedinečnú p

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Košúty

113,000 € 1964 €/m²

Rekreačná chatka v chatovej oblasti obce Komoča na predaj

Reality Komoča

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 35 m²

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť! Či už hľadáte miesto na víkendové úniky s rodinou alebo

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Chaty a chalupy na predaj Komoča

39,000 € 1114 €/m²

Priestranný apartmán v komplexe Panoramica de Carvajal s výhľadom na more

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

PINK Reality ponúka na predaj: Dobre udržiavaný apartmán v obľúbenom a dobre spravovanom komple

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Byty na predaj

670,000 € 5194 €/m²

PINK reality - Dvojdom v obci Dlhá nad Váhom – dokonalý štart pre vašu novú etapu života

Reality Dlhá nad Váhom

Rodinný dom | Dlhá nad Váhom | 105 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný štýl, praktickú dispozíciu a výbornú dostupnosť? PINK rea

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Dlhá nad Váhom

220,000 € 1905 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality - NOVÁ CENA - Komfortné bývanie v centre Šurian, MDŽ – 3 izbový byt na predaj

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 74.71 m²

PINK reality ponúka priestranný 3-izbový byt v Šuranoch na ulici MDŽ, ktorý zaujme kvalitným vy

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Šurany

164,900 € 2207 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality prenájom priestoru na podnikanie

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | Trnovecká | 138 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestranný nebytový priestor s rozlohou 1

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Šaľa

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PINK reality NOVOSTAVBA 4 - izbový rodinný dom v radovej zástavbe v Šali

Reality Šaľa

Rodinný dom | Družstevná | 90 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj novostavbu rodinného domu na Družstevnej

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Šaľa

250,000 € 2717 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality PRIESTOR na prenájom v ŠALI

Reality Šaľa

Iný priestor | Nitrianska | 225 m²

PINK reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom svetlý a flexibilný skladovo-prevádzko

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Šaľa

1,600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečná ponuka pre náročného klienta

Reality Selice

Rodinný dom | Selice | 1,722 m²

Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka výnimočnú nehnuteľnosť. Ak hľadáte výn

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 19.06.2025
Domy na predaj Selice

Cena dohodou

NA PRENÁJOM ubytovňa v Galante

Reality Galanta

Iný priestor | Priemyselná | 0 m²

Spoločnosť Pink reality Vám ponúka na prenájom ubytovňu. Nachádza sa v Galante, na Priemyselnej

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 24.02.2025
Priestory na prenájom Galanta

4.75 €/mesiac

Kancelárske priestory v polyfunkčnej novostavbe v Šali na prenájom

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | Trnovecká | 41 m²

Miesto pre Vaše úspešné podnikanie ! Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka k

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.02.2025
Priestory na prenájom Šaľa

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Skladovo výrobné priestory v Galante na prenájom

Reality Galanta

Iný priestor | Galanta | 3,000 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom skladový/výrobný priestor v priemyseln

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 21.03.2025
Priestory na prenájom Galanta

2.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom v meste Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Galanta | 365 m²

Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom skladový priestor. Nachádz

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 24.03.2025
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

JARNÁ AKCIA 115 000,- EUR PINK reality NA PREDAJ – Rodinný dom, Trnovec nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Športová | 120 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej a vy

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

115,000 € 958 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM skladový priestor

Reality Galanta

Skladový objekt | Galanta | 400 m²

Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom murovaný sklad. Nachádza s

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 21.03.2025
Objekty na prenájom Galanta

3.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²