PINK reality s. r. o.

PINK reality s. r. o.

Hlavná 4/11 92701 Šaľa Slovensko

PINK reality s. r. o.

PINK reality s. r. o. (57  inzerátov)

Hlavná 92701 Šaľa Slovensko

157 inzerátov v ponuke

Stavebný pozemok v obci Žihárec na predaj

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,944 m²

PINK Reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1944 m

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Pozemky na predaj Žihárec

31 €/m2 31 €/m2

PINK reality - Útulná záhrada s chatkou pri Váhu na predaj – Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Záhradná chatka | Nezadaná | 40 m²

Chcete uniknúť z mestského ruchu a tráviť víkendy v pokojnej prírode? Hľadáte miesto, kde si mô

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

37,000 € 925 €/m²

PINK reality - Podnikateľská príležitosť na ikonickom mieste v centre Šale!

Reality Šaľa

Objekt pre obchod | P. Pázmaňa | 139 m²

Chcete aby Vaša prevádzka bola na očiach? Môže byť doslova jedným zo šalianskych orientačných b

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Šaľa

335,000 € 2410 €/m²

PINK reality - Predaj pozemkov v priemyselnej zóne - Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Priemyselná zóna | Komárňanská cesta | 12,027 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj stavebné pozemky v priemyselnej zóne na

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

85 €/m2 85 €/m2

PINK reality Na predaj pozemok 877 m² – Šaľa, ulica Smetanová – ideálny na výstavbu rodinného domu

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Smetanova | 877 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj atraktívny pozemok o výmere 877 m² v jednej

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Šaľa

138,000 € 157 €/m²

Apartmán s nádherným výhľadom na more v Reserva de Higueron

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

PANORAMICKÝ VÝHĽAD NA MORE - VÝBORNÁ CENA A LOKALITA PINK Reality ponúka na predaj: Fantastic

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 27.04.2025
Byty na predaj

699,000 € 6990 €/m²

PINK reality - Prenájom obchodno-prevádzkového priestoru v centre mesta – 90 m² + terasa 60 m²

Reality Šaľa

Iný objekt | Dolná | 150 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom obchodno-prevádzkový priestor o rozloh

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Šaľa

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Jedinečná príležitosť! Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta Šaľa na predaj.

Reality Šaľa

Rodinný dom | Pažitná | 150 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj j 4 - izbový dom s veľkým potenciálom ne

Publikované: 08.02.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Šaľa

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Kancelárie na prenájom - Galanta, Dvor Garažd

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Dvor Garažd | 52 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka PRENÁJOM čerstvo zrekonštruovaných priestorov v un

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Galanta

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Nádherné 3 izbové byty v modernom projekte R Centrum v Galante na predaj!

Reality Galanta

3 izbový byt | Richtárske pole | 76 m²

PINK reality Vám ponúka 3 izbové byty na predaj v novom, modernom polyfunkčnom objekte R Centru

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2329 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Skvelé miesto pre relax vo vyhľadávanej lokalite v Šali v blízkosti rieky Váh. Záhrada s mobilným domom na predaj!

Reality Šaľa

Chalupa, rekreačný domček | Šaľa | 38 m²

Ak hľadáte miesto pre oddych a relax avšak stále neďaleko mesta, táto ponuka je pre Vás ako st

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Šaľa

76,000 € 2000 €/m²

Jedinečná ponuka pre Vaše podnikanie ! Moderná kaviareň na prenájom !

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Šaľa | 117 m²

Spojenie kvalitnej kávy a luxusného prostredia = Vaše vysnívané a úspešné podnikanie ! PINK re

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 24.02.2025
Priestory na prenájom Šaľa

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM skladový priestor

Reality Galanta

Skladový objekt | Galanta | 400 m²

Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom murovaný sklad. Nachádza s

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 21.03.2025
Objekty na prenájom Galanta

3.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PINK reality - PREDAJ priestranného 4-izbového rodinného domu v obci Hody

Reality Galanta

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Galanta

158,900 € 1059 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - PINK reality - Nadštandardný 3 izbový byt s terasou a záhradkou v Topoľnici - NA PREDAJ

Reality Topoľnica

3 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

PINK reality vám Ppnúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt o výmere 85 m², ktorý spája moderný d

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Topoľnica

180,000 € 2118 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality - Príjemný 1 - izbový byt v Šali - NA PRENÁJOM

Reality Šaľa

1 izbový byt | V. Šrobára | 32 m²

PINK reality vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný, zariadený 1-izbový byt na vyvýše

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Šaľa

490 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PINK reality - PRENÁJOM skladových priestorov - Dvor Garažd

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Dvor Garažd | 100 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka prenájom skladových priestorov s výmerou 100m2 v s

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Galanta

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PINK reality Na predaj multifunkčná budova v centre Galanty – banka + ubytovacie zariadenie

Reality Galanta

Polyfunkčný objekt | Štúrova | 573 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj polyfunkčný objekt v atraktívnej časti mesta

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Galanta

1,750,000 € 3054 €/m²

Luxusné pobrežné bývanie - apartmán v raji Feungirola

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Zažite živé čaro Jade Tower, špičkového rezidenčného projektu spoločnosti Cordia, ktorý nanovo

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 09.04.2025
Byty na predaj

499,500 € 4420 €/m²

Elegantný apartmán s vlastnou záhradou v letovisku Higueron

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vitajte v novom výnimočnom projekte, ktorý ponúka 160 moderných luxusných apartmánov v prestížn

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 27.04.2025
Byty na predaj

695,000 € 2518 €/m²

PINK reality Pozemok na predaj, vhodný aj ako investícia - Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,304 m²

Pink reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok v obci Tvrdošov

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Tvrdošovce

50 €/m2 50 €/m2

Apartmán v exkluzívnom rezorte Higueron v Playa de Carvajal

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

PINK Reality ponúka na predaj svetlý a priestranný rohový apartmán s 3 spálňami sa nachádza v j

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 18.04.2025
Byty na predaj

680,000 € 5113 €/m²

PINK reality ****Miesto pre Vaše úspešné podnikanie****

Reality Kráľová nad Váhom

Priestor pre výrobu | Králová nad Váhom | 440 m²

Hľadáte miesto pre Vaše podnikanie ? Jedinečná príležitosť !!! PINK reality Vám ponúka v zastú

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na predaj Kráľová nad Váhom

249,800 € 568 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Prenájom moderného 3-izbového bytu – Galanta, Hodská ulica

Reality Galanta

3 izbový byt | Hodská | 74 m²

PINK reality ponúka so súhlasom majiteľa na prenájom priestranný, novozariadený 3-izbový byt na

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Galanta

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²