PINK reality s. r. o.

PINK reality s. r. o.

Hlavná 4/11 92701 Šaľa Slovensko

PINK reality s. r. o.

PINK reality s. r. o. (57  inzerátov)

Hlavná 92701 Šaľa Slovensko

157 inzerátov v ponuke

PINK reality - PREDAJ vidieckeho domu vo Farnej – pokojné bývanie s krásnymi výhľadmi vo vinárskom raji

Reality Farná

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na PREDAJ 4-izbový rodinný dom v malebnej obci Far

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Farná

59,000 € 454 €/m²

Výnimočný 6-izbový rodinný dom na pozemku 2 200 m² s veľkou garážou, bazénom a čarovnou záhradou plnou zelene a pokoja – ideálne bývanie aj investičná príležitosť

Reality Šaľa

Rodinný dom | 220 m²

Ak hľadáte bývanie, ktoré ponúka pokoj, priestor a súkromie v spojení s prírodou, máme pre vás

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Domy na predaj Šaľa

395,000 € 1795 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality - Jedinečné komerčné priestory v centre Galanty na prenájom

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Nová Doba | 130 m²

Hľadáte ideálne priestory pre svoje podnikanie? PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka PR

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Galanta

15.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PINK reality - Prenájom kancelárií v centre Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | P. Várdayho | 16 m²

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

221 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ PINK reality PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V CENTRE GALANTY

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 54 m²

149 000eur !!!! PREDVIANOČNÁ ZĽAVA Spoločnosť PINK reality vám s vyhradeným súhlasom majiteľa

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Galanta

149,000 € 2759 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality - PREDAJ polyfunkčnej budovy v Šali-Veči

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | Gen. L. Svobodu | 140 m²

PINK reality Vám si súhlasom majiteľa ponúka na PREDAJ polyfunkčný objekt na strategickom miest

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Šaľa

195,000 € 1393 €/m²

Parkovacie miesto na prenájom

Reality Šaľa

Spevnené plochy | Kráľovská | 0 m²

Spoločnosť PINK reality ponúka na prenájom parkovacie miesto v areáli ENPARK - Kráľovská ulica,

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 18.03.2025
Objekty na prenájom Šaľa

50 €/mesiac

PINK reality Na predaj pozemok 2121 m² – Trnovec nad Váhom – ideálny na komerčné účely alebo výstavbu domov

Reality Trnovec nad Váhom

Zmiešaná zóna | Hlavná | 2,121 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj atraktívny pozemok o výmere 2 121 m², ktorý

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Trnovec nad Váhom

190,000 € 90 €/m²

PINK reality Prenájom kancelárie Šaľa - Hlavná ulica

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 30 m²

Spoločnosť PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kancelárske priestory na 1. pos

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Šaľa

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Prenájom garsónky – Šaľa, Okružná ulica

Reality Šaľa

Garsónka | Okružná | 19 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom útulnú garsónku s rozlohou 19 m² v obľúben

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Šaľa

400 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

GARÁŽ na prenájom v Galante

Reality Galanta

Garáž | Priemyselná | 0 m²

Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka garážové státie na prenájom. Garáže s

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 24.03.2025
Objekty na prenájom Galanta

3.77 €/mesiac

PINK reality EXKLUZIVNE Nové byty Diakovce - ďalšia etapa - výstavba zahájená

Reality Diakovce

3 izbový byt | Nezadaná | 84 m²

PINK reality s exkluzívnym zastúpením majiteľa ponúka NA PREDAJ : 3 izbové byty v Diakovciach -

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Diakovce

138,000 € 1643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný apartmán v novej štvrti Higeuron West na predaj

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Táto mestská oáza, ktorá sa nachádza v strategickom centre, sa bez problémov začleňuje do dnešn

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 02.05.2025
Byty na predaj

485,000 € 6554 €/m²

Úžasný priestranný apartmán s krásnou terasou vo Fuengirole

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Predstavte si, že vlastníte úžasný, kompletne zariadený apartmán s 3 spálňami len 500 metrov od

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 18.04.2025
Byty na predaj

679,000 € 4115 €/m²

Luxusný apartmán s 3 spálňami v Higueron West

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

PINK reality ponúka na predaj: Vitajte v tomto úžasnom apartmáne v exkluzívnej oblasti La Reser

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 18.04.2025
Byty na predaj

689,500 € 3629 €/m²

Jedinečný apartmán na prenájom v Šajdíkových Humencoch

Reality Šajdíkove Humence

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Spoločnosť PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom jedinečné 3- izbový apartmán v

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Šajdíkove Humence

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Podnikajte v novom! Jedinečné nové obchodné priestory na Richtárskom poli na predaj.

Reality Galanta

Obchodné priestory | Richtárske pole | 50 m²

PINK reality Vám ponúka obchodné priestory na predaj v novom, modernom polyfunkčnom objekte R C

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Galanta

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Na prenájom: Pozemok s prístreškom v Šali - ulica Jesenského

Reality Šaľa

Priemyselná zóna | Jesenského | 300 m²

Hľadáte ideálny priestor pre vaše podnikanie, alebo uskladnenie materiálu? Spoločnosť PINK rea

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na prenájom Šaľa

Cena dohodou

PINK reality JARNÁ AKCIA Na predaj útulný 4-izbový rodinný dom v Šali – Sládkovičova ulica

Reality Šaľa

Rodinný dom | Sládkovičova | 198 m²

JARNÁ AKCIA PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný a dispozične výbor

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Šaľa

237,900 € 1202 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality - Komerčný priestor v centre Komárna na PRENÁJOM

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Damjanichova ul. | 33 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Priestory na prenájom Komárno

85 €/m2/rok 3 €/m2/rok

Rozsiahly podnikateľský objekt na predaj v obci Nebojsa okres Galanta

Reality Galanta

Rekreačný pozemok | Nebojsa | 7,400 m²

Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj podnikateľský objekt. Nachád

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.02.2025
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PINK reality - moderný rodinný dom v Diakovciach - novostavba na dokončenie podľa vlastných predstáv

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

PINK reality vám prináša jedinečnú príležitosť – moderný rodinný dom v Diakovciach, ktorý spája

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Diakovce

198,000 € 900 €/m²

PINK reality Nadštandardné 1-izbové byty na PRENÁJOM - Galanta, Dvor Garažd

Reality Galanta

1 izbový byt | Dvor Garažd | 38.5 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka PRENÁJOM čerstvo zrekonštruovaných 1-izbových byto

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Galanta

490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Nadštandardné 2-izbové byty na PRENÁJOM - Dvor Garažd, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Dvor Garažd | 52 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka PRENÁJOM čerstvo zrekonštruovaných 2-izbových byto

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Galanta

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka