157 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²
PINK reality - V exkluzívnej lokalite Ivachnová, obklopenej horami, prírodou a celoročnými možn
269,000 € 1035 €/m²
Rodinný dom | Športová | 102 m²
PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom. Hľadáte dom, do ktoré
192,000 € 1882 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 64 m²
PINK reality Vám so súhlasom majiteľa prináša jedinečnú príležitosť – štýlový 3-izbový byt s ro
119,000 € 1859 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 36 m²
PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 36 m²,
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Dvor Garažd | 380 m²
PINK reality Vám ponúka so súhlasom majiteľa na prenájom priemyselný objekt v okresnom meste Ga
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Iný priestor | Šaľa | 650 m²
Ste podnikavý ? Radi sa realizujete ? Máte podnikateľského ducha ? PINK reality má pre Vás jed
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Šaľa | 35 m²
Hľadáte reprezentatívne miesto pre Vaše podnikanie? Hľadáte vhodné miesto pre výkon svojej prá
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | P.Pázmaňa | 121 m²
Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom obchodný priestor vhodný ak
1,325 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 981 m²
Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pozemok v obci Matúškovo okre
47,000 € 48 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nová Doba | 20 m²
Hľadáte priestory pre svoje podnikanie? PINK reality Vám si súhlasom majiteľa ponúka prenájom k
306 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Iný priestor | Železničná | 6,600 m²
Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj výrobno-skladový areál nachád
1,800,000 € 273 €/m²
Iný priestor | Sovietskej armády | 200 m²
Hľadáte objekt s potenciálom pre podnikanie alebo bývanie? PINK Reality Vám so súhlasom majit
105,000 € 525 €/m²
Apartmán | Španielsko
PINK Reality ponúka na predaj kvalitný 3 izbový apartmán v Panoramica Higueron s úchvatným pano
670,000 € 6381 €/m²
Apartmán | Španielsko
Hľadáte miesto, kde sa prebudíte s výhľadom na trblietajúce sa more? PINK Reality ponúka na pr
270,000 € 2269 €/m²
Iný stavebný pozemok | Šaľa | 3,177 m²
PINK reality ponúka na predaj rozsiahly pozemok s veľkým potenciálom v katastrálnom území Šaľa,
Cena dohodou
Apartmán | Španielsko
PINK Reality ponúka na predaj krásny a priestranný apartmán s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami
275,000 € 3090 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kráľovská | 79.3 m²
Spoločnosť PINK reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v strategicky výhodnej lokalit
950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hody | 125 m²
PINK Reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu. Nehnuteľnosť sa nac
260,000 € 2000 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 300 m²
Vaše miesto pokoja a pohody pri vode! Hľadáte miesto, kde uniknete ruchu mesta a budete si uží
102,000 € 340 €/m²
Priemyselná zóna | Komárňanská cesta | 12,027 m²
PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom stavebné pozemky v priemyselnej zóne n
2.5 €/m2/rok 3 €/m2/rok
Garsónka | Okružná | 19 m²
PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom útulnú garsónku s rozlohou 19 m² v obľúben
400 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 130 m²
Hľadáte nový domov, ktorý spája komfort, úspornosť a moderný štýl? PINK reality Vám predstavuje
309,000 € 2377 €/m²
Objekt pre obchod | Lúčna | 130 m²
PINK reality vám so súhlasom majiteľa predstavuje výnimočnú príležitosť v srdci diania. Len pár
330,000 € 2538 €/m²
Obchodné priestory | Richtárske pole | 50 m²
PINK reality Vám ponúka obchodné priestory na predaj v novom, modernom polyfunkčnom objekte R C
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.