MIKELSSEN

MIKELSSEN

Blumentálska 25 81107 Bratislava Slovensko

37 inzerátov v ponuke

MIKELSSEN - Rezidencia Nová Koliba na predaj 3 izbový byt o výmere 97,3 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 97.3 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

480,000 € 4933 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj praktická garsónka s loggiou na Rybničnej ulici

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 27 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

99,900 € 3700 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj murovaná garáž - Staré Mesto, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Svoradova | 15 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž na Svoradov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

50,000 € 3333 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj luxusný 4 izbový byt s 2 kúpeľňami a 2 šatníkmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

675,000 € 4927 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj záhradná chatka s bazénom na veľkorysom pozemku v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rekreačný pozemok | Hany Meličkovej | 1,078 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok so záhradnou chatkou

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,990 € 232 €/m²

MIKELSSEN - Na prenájom priestranný 3 izbový byt v historickom centre s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kúpeľná | 96 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariad

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

MIKELSSEN - Na predaj príjemný 2 izbový byt v tichej časti Palisád na Koreničovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 54 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj príjemný 2 izbový byt v jednej z najp

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 5183 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na prenájom 2 izbový byt v tichej lokalite Dolných Honov

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Latorická | 50 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Latorickej ulici. B

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

MIKELSSEN -Na predaj luxusná vila v španielskom štýle, Phuket - Thajsko

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka na predaj nadštandardnú 5-izbovú vilu v španielskom št

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

Info v RK

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s možnosťou zmeny na 3 izbový v mestskej časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 4194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj garážové státie - OPÁL - JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Garáž | Opálová | 11 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v luxusnom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

19,000 € 1727 €/m²

MIKELSSEN - Predaj exkluzívnej usadlosti vo výnimočnom prostredí Malých Karpát na pozemku o rozlohe 13 872 m2.

Reality Pernek

Rodinný dom | Nezadaná | 750 m²

Mikelssen ponúka na predaj v exkluzívnom zastupení haciendu v lokalite Pernek na rozsiahlom poz

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Pernek

Cena dohodou

MIKELSSEN - Na predaj pozemok v lese s možnosťou výstavby nad Svätým Jurom

Reality Svätý Jur

Rekreačný pozemok | Prostredné | 2,191 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj pozemok na svahoch v severnej časti m

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

70,000 € 32 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj retailový priestor v STEIN II., 132 m2 v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Steinov dvor | 132 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor v projekte STEIN II

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

400,000 € 3030 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 4 izbový byt v lukratívnej časti historického centra mesta na Laurinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská | 147 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v po

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 4075 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj rozsiahly a ohradený pozemok o rozlohe 560 000 m2 so zvernicou a domom

Reality Nitra

Lesná pôda | Vinodol | 560,000 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj v malebnom prostredí polosamoty pri o

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

2,300,000 € 4 €/m²

MIKELSSEN - Na prenájom priestranný 2 izbový byt s úžasným výhľadom na Karadžičovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Karadžičova | 78 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka na prenájom priestranný, kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 19.11.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

MIKELSSEN - Na prenájom útulný 2 izbový byt s loggiou a garážovým státím v novostavbe PRI MÝTE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom príjemný 2 izbový byt v bytovom

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán v krásnom prostredí Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 117 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj krásny 3 izbový apartmán s balkónom n

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Piešťany

330,000 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na prenájom úplne nový prémiový 2 izbový byt s terasou na Drotárskej ceste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 56 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka na prenájom úplne nový doteraz neobývaný prémiový 2 izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v projekte MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 76 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom veľký 2 izbový byt v obľúbenom proj

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 3946 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKY PARK veža 1 I Na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt s lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 52 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 7019 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj kaštieľ na pozemku 18 100 m2 pri Dudinciach

Reality Terany

Rodinný dom | Nezadaná | 1,170 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj kaštieľ v zastavanej časti obce Teran

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Terany

189,900 € 162 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj nadštandardný 5 izbový byt s terasou na Starých Gruntoch

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Staré Grunty | 254 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN exkluzívne ponúka nadštandardný 5-izbový byt o rozlohe 204 m² s p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

900,000 € 3543 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka