MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

355 inzerátov v ponuke

Pekáreň Bošany / PRENÁJOM

Reality Bošany

Obchodné priestory | SNP | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom budovu Pekárne spolu s kompletným inventárom v lokalite Bošany, SNP.

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bošany

2,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom v Petržalke 400 m2.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 400 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a skladové priestory v Bratislave-Petržalke na Úderníckej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie - Račianska ulica, Nové mesto, OPTIMUM

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v administratívnej budove OPTIMUM Bratislava-Nové Mesto, Ra

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/m2/mesiac 44 €/m2/mesiac

Na prenájom 1700 m2 výrobno-skladové priestory v Trnave

Reality Trnava

Priestor pre sklad | 1,700 m²

Ponúkame na prenájom výrobno skladové priestory v Trnave, ktoré možno prispôsobiť podľa požiada

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

45 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Kancelária 25m2 Drieňová 34, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov, Drieňová ulica. Plocha: úžitková 25m

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária 58m2, Košická ul. - DOAS, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor, Bratislava-Ružinov, Košická - budova DOAS. Ploch

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 140 m² obchodno-skladových priestorov v Trnave

Reality Trnava

Priestor pre sklad | 140 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-skladovú halu s úžitkovou plochou 140 m² . Priestory sa nachádza

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pekný stavebný pozemok Klížske Hradište

Reality Veľký Klíž

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 2,334 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok určený pre rodinný dom v lokalite Veľký Klíž katastrálne

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Klíž

33 €/m2 33 €/m2

Prenájom parkovacích miest pre kamióny v Senici

Reality Senica

Komerčná zóna | Štefánikova | 600 m²

Ponúkame Vám na prenájom spevnené štrkové plochy v areály spoločnosti SEKOV Senica, vhodné na p

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Senica

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Krásný 3-izbový byt v centre Dubnice nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 125 m²

Nadštandardný 3-izbový byt v centre Dubnice nad Váhom Ak hľadáte bývanie, ktoré spája komfort,

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

320,000 € 2560 €/m²

Predaj rodinného domu- Vinodol

Reality Vinodol

Rodinný dom | 1,200 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v tichej lokalite obce Vinodol na Agátovej ul

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vinodol

95,000 € 79 €/m²

Jedinečný stavebný pozemok v ILAVE

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 905 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok o rozlohe 905m2 v tichej lokalite, ktorý je zárov

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

171,950 € 190 €/m²

Apartmán Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 23.65 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 1 izbový apartmán v apartmánovom komplexe Tatran na Donovaloch. A

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

94,000 € 3975 €/m²

Rodinný dom 3 izbový Nitra pod Borinou- Rezervované

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Nitre pod Borinou. Jedná sa o rodinný dom v pôvodnom stave

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

254,000 € 1693 €/m²

Na predaj komerčné, obchodné priestory Partizánske – Veľké Bielice poz

Reality Partizánske

Obchodné priestory | 280 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčno-obchodné priestory v Partizánskom v časti Veľké Bielice pri hla

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

255,000 € 911 €/m²

Trojizbový byt Snina centrum

Reality Snina

3 izbový byt | Nezadaná | 86 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt bez balkóna v meste Snina s obľúbenou dispozíciou . Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

105,000 € 1221 €/m²

Chata Duchonka - Prašice, predaj - zľava

Reality Prašice

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Nová cena - Ponúkam na predaj rekreačnú chatu v oblasti Duchonka - Prašice, okr. Topoľčany. Cha

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prašice

105,000 € 1313 €/m²

Na predaj hala v Partizánskom v areáli závodov – podlahová plocha 2663

Reality Partizánske

Priestor pre sklad | 2,663 m²

Ponúkame Vám na predaj halu v Partizánskom s celkovou vnútornou podlahovou plochou 2663,44 m2.

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

710,000 € 267 €/m²

Slnečný pozemok 1125 m2 v Nových Sadoch-so stavebným povolením

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | 1,125 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný stavebný pozemok v tichej časti obce Nové Sady. Cena 109 000

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

109,000 € 97 €/m²

Kúpim dom v okolí Topoľčian

Reality Jacovce

Rodinný dom | 0 m²

Kúpa dom: Jacovce, Tovarníky, Krušovce, Solčany, Ludanice, Chrabrany, Nitrianska Streda, Kovarc

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Jacovce

90,000 €

Na predaj rodinný dom v Kolačne pozemok 1395 m2

Reality Kolačno

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom v okrese Partizánske v obci a katastrálnom území

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolačno

44,900 € 321 €/m²

Na predaj záhradná chatka Brodzany

Reality Brodzany

Chalupa, rekreačný domček | 22 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradnú murovanú chatku so záhradkou v záhradkárskej osade v Brodzanoch

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brodzany

29,900 € 1359 €/m²

Stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore. Pozemok má rozlohu 600m2 a je mierne

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,500 € 249 €/m²

Na predaj pozemok Malé Kršteňany nad nemocnicou

Reality Malé Kršteňany

Orná pôda | 5,959 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území Malé Kršteňany nachádzajúci sa nad nemocnic

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malé Kršteňany

29 €/m2 29 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka