MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

355 inzerátov v ponuke

Novostavba Rodinný dom Bošany 1 / na klúč / murovaný

Reality Bošany

Rodinný dom | hlavná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Bošany, hlavná. Plocha: úžitková 100m2, pozemku 490m2. Podla

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bošany

185,000 € 1850 €/m²

Menšie kancelárie v širšom centre mesta, 27m2, 44m2, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 27 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárskej priestory, rôzne výmery v Bratislave II - Ružinov, Záhrad

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor s rýchlou dostupnosťou k diaľnici

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 24.16 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v Trnave na Priemyselnej ulici. Úžitková plocha je 24

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

280 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj výrobno skladových priestorov v Dolnej Krupej

Reality Dolná Krupá

Priestor pre sklad | Parková | 1,700 m²

Ponúkame Vám na predaj výrobno skladové priestory 1700 m2 a prislúchajúci pozemok o výmere 1100

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Dolná Krupá

490,000 € 288 €/m²

Prenájom lacných kancelárskych priestorov v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Panónska cesta | 365 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 4-poschodovej administratívnej budove v Brat

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom Veľké Bedzany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Bedzany | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom kúsok od mesta Topoľčany v obci Veľké Bedzany. Jedná sa o za

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena dohodou

3 izbovy byt so záhradou Bošany v novostavbe

Reality Bošany

3 izbový byt | Tichá | 78 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s vlastnou záhradou v novostavbe so 4 bytmi a vlastným parkov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bošany

160,000 € 2051 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Solčany

Reality Solčany

Rodinný dom | ina | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Solčany, ina. Plocha: úžitková 100m2, pozemku 708m2. Podlaha

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Solčany

125,000 € 1250 €/m²

Exkluzívne kancelárie na Gagarinovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 350 m²

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom kance

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Malý domček Solčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Solčany

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj malý 1 izbový rodinný domček v Solčanoch . Dom je postavený na pozemku o ro

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Solčany

Cena dohodou

Prenájom kancelárskych priestorov v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Podunajská | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 5 podlažnej administratívnej budove na Podun

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom výrobno - skladových priestorov 1100 m2 v Senici

Reality Senica

Priestor pre sklad | Štefánikova | 1,100 m²

V areály spoločnosti SEKOV ponúkame na prenájom výrobno - skladové priestory so zázemím. Objekt

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom Kuzmice / na rekonštrukciu

Reality Kuzmice

Rodinný dom | hlavna | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Kuzmice, hlavna. Plocha: úžitková 100m2, pozemku 630m2. Podl

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kuzmice

59,000 € 590 €/m²

Prenájom kancelárií 200 m2 na Štefánikovej ulici v Bratislave - Starom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory neďaleko hlavnej železničnej stanice. Kancelár

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Zahradná chatka Topoľčany

Reality Topoľčany

Záhrada | mravenisko | 717 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - záhrada Topoľčany, mravenisko. Plocha: pozemku 717 m2. Rovinat

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

60,000 € 84 €/m²

Sklady so zázemím 621m2, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 621 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v priemyselnej lokalite Bratislava-Nové Mesto, Star

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5,626 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory od 17m2, Koceľova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Koceľova | 17 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory vo výbornej lokalite, Koceľova ul., Ružinov.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Dvojkancelária 34m2, Koceľova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Koceľova | 34 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Ružinov, Koceľova. Plocha 34m2.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory 42m2, pešia zóna, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 41.54 m²

Na prenájom kancelárie v centre Bratislavy v tesnej blízkosti Michalskej brány. Budova je po ko

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac