MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

355 inzerátov v ponuke

Na predaj orná pôda 9506 m2 Kolačno

Reality Kolačno

Orná pôda | 9,506 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - ornú pôda v obci Kolačno okres Partizánske. Plocha: pozemku 95

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolačno

6.32 €/m2 6 €/m2

Luxusný mezonet so saunou a terasou Topoľčany / Centrum / 2 garáže

Reality Topoľčany

5 a viac izbový byt | Škultétyho | 246 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený 4 izbový mezonet v centre mesta Topoľčany v polyfunkčnej bud

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

330,000 € 1341 €/m²

Predaj - obchod s možnosťou bývania Krušovce

Reality Krušovce

Obchodné priestory | Štefánikova | 100 m²

Ponúkam na predaj - dom, byt, obchod - polyfunkčný objekt v obci Krušovce, Štefánikova. Ide o

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Krušovce

125,000 € 1250 €/m²

3 izbový byt Priame Centrum Topoľčany s garážou

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Škultétyho | 104 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový byt Topoľčany, Škultétyho. Plocha: úžitk

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

215,000 € 2067 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany / PRENAJOM

Reality Topoľčany

3 izbový byt | M.Benku | 74 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 3 izbový byt Topoľčany s balkónom na ul. M. Benku na sídlisk

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3 Stavebné pozemky Topoľčany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 709 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok jeden dom priamo v meste Topoľčany na ulici Komens

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

160 €/m2 160 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Veľké Bedzany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bedzany | 583 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 583 m². Pozemok sa nachádza v intravilá

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

51,000 € 87 €/m²

Priestory Topoľčany PRENAJOM

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Námestie M. R. Štefánika | 250 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Topoľčany, Námestie M. R. Štefánika.

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

Cena dohodou

Pozemok Nitrianska Streda 2

Reality Nitrianska Streda

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 587 m²

Ponúkam na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitrianska Streda, tichá. Plocha: pozemku 587m2. R

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Streda

47,000 € 80 €/m²

Kúpa - Čeladince - pozemok - starý dom

Reality Čeľadince

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Hľadám pre klienta na kúpu pozemok, alebo pozemok so starým domom v obci Čeladince, okr. Topoľč

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Čeľadince

20 €/m2 20 €/m2

Prenájom kancelárií so skladom 248,45m2, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Kubínska | 248.45 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory so skladom, Bratislava-Petržalka, Kubínska ul. v

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky celok 415m2, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 415 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajn

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5,741 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom - Rybničná ulica, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelária Bratislava-Vajnory, Rybničná ulica. Plocha: 19m2. Vybavenie

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

10.6 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie 24,79m2 na Nám. SNP, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 24.79 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory na Nám. SNP. Administratívna budova je situovaná na rohu Nám

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

591.73 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Kancelársky celok 46m2, Gajova ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gajova | 45.66 m²

Ponúkame vám na prenájom kancelársky celok o veľkosti 45,66m2 v administratívnej budove Gajova

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory 74m2, nízka cena, výhodná poloha, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor, Bratislava II, Ružinov, v areáli na Pestovateľskej u

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderné kancelárske priestory 34m2, Jarošova ul., Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Jarošova | 34 m²

Ponúkame Vám na prenájom viacero kancelárií na rôznych poschodiach na Jarošovej ul. v Novom Mes

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

670 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Kancelársky celok 427m2, Bratislava, Ružinov, Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 427 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Malé kancelárie, 14m2, výborná poloha, Ružinov, Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 14 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.18 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Výhodná cena: Administratíva 50m2, Drieňová, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov, Drieňová 34. Plocha: úžitková 50 m2.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ kancelárií od 39m2, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 39 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívne a obchodné priestory v 3-podlažnom objekte MyBridge (bud

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

89,500 € 2295 €/m²

Administratívne priestory, 324m2, Bratislava Nové Mesto, Bojnická, par

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 324 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v Bratislava-Nové Mesto, Bojnická ulica. Úži

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Samostatný kancelársky celok 366m2, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 366.35 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,825 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj administratívnej budovy 878 m2 v Senici

Reality Senica

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 878 m²

Ponúkame Vám na predaj ( prenájom) dvojpodlažnú administratívnu budovu, ktorá sa nachádza vo vs

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Senica

Cena dohodou