Korim & Partners s.r.o.

korimpartners.sk

Kapitulská 372 946 39 Iža

162 inzerátov v ponuke

2-izbový byt (B-402) s premyslenou dispozíciou a terasou v Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 49.52 m²

Tento byt je navrhnutý, aby dokonale fungoval v praxi. V projekte Danubia Residence v Komárne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

168,123.78 € 3395 €/m²

2-izbový byt v Danubia Residence (B-305), ktorý dáva zmysel

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 46.31 m²

53 m² priestoru, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. V projekte Danubia Residence v Komárne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

123,534.31 € 2668 €/m²

102,7 m2 veľký 4-izbový byt v obci Terany, za neskutočnú cenu

Reality Terany

4 izbový byt | Terany | 103 m²

Je to fikcia, alebo skutočnosť, nájsť medzi inzerátmi takúto ponuku ? 4 samostatné izby prie

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Terany

39,000 € 379 €/m²

Dva domy na polosamote - Veľký ostrov

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 308 m²

Hľadáte nehnuteľnosť na bývanie alebo miesto na rekreáciu na samote či polosamote? Predstavte

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

49,000 € 284 €/m²

Podnikateľský priestor na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Skladový objekt | Hurbanovo | 684 m²

Hľadáte sklad, alebo podnikateľský priestor pre svoje podnikanie? Autoservis, predajňa a servi

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

360,000 € 526 €/m²

Poschodový rodinný dom na predaj, Bene, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 390 m²

Hľadáte rodinný dom v pokojnej časti mesta, v dobrom susedstve a s vlastnou záhradou? Do ponuk

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

178,000 € 477 €/m²

Záhrada s domčekom na predaj, pri Real-K, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Tehelňa | 340 m²

Hľadáte miesto na oddych pre seba a svoju rodinu? Dávame Vám do pozornosti záhradu s murovaným

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

39,900 € 117 €/m²

Pozemky na predaj vo Vinohradoch nad Váhom

Reality Vinohrady nad Váhom

Zmiešaná zóna | Vinohrady nad Váhom | 7,137 m²

Skupujete pozemky ? Máme pre Vás nasledovné: pozemok s výmerou 843 m2, vedený ako statná p

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

30,000 € 4 €/m²

Stavebný pozemok v Imeli

Reality Imeľ

Pozemok pre rodinné domy | Imeľ | 1,600 m²

Hľadáte stavebný pozemok pre menší rodinný dom? Možno práve ten, ktorý sme zaradili do našej po

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Imeľ

57,000 € 36 €/m²

Záhrada pri "Mŕtvaku", miesto, kde si sny zmeníte na realitu

Reality Komárno

Záhrada | Mŕtve rameno | 0 m²

Možno práve hľadáte miesto, kde si môžete zrealizovať svoj sen o záhradke plnej oddychu, krásny

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35,000 €

Rodinný dom s priestranným pozemkom, Iža

Reality Iža

Rodinný dom | 212 m²

Ak hľadáte dom v pokojnej oblasti, s možbosťami do budúcnosti, tak tento dom stojí za obzretie.

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Iža

169,000 € 797 €/m²

2-izbový byt (A-408) s kuchynským kútom, v ktorom využijete terasu naplno

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 50.91 m²

V projekte Danubia Residence v Komárne sa nachádza byt (A-408) na 4. podlaží (blok A), ktorý v

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

164,987.53 € 3241 €/m²

Bývalý autosalón s autoservisom pod jednou strechou na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | HUrbanovo | 1,839 m²

Aj Vy rozmýšľate o otvorení predajne a opravovne niektorej z automobilových značiek, ktorá ešte

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

1 € 0 €/m²

Komerčná nehnuteľnosť pri hlavnej ceste v Imeli

Reality Imeľ

Objekt pre obchod | Hlavná | 180 m²

Komerčná nehnuteľnosť, zapísaná na liste vlastníctva ako budova obchodu a služieb, na frekvento

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Imeľ

135,000 € 750 €/m²

Rodinný dom na podnikanie alebo investičné bývanie – Bát. Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorové Kosihy | 140 m²

Niektoré nehnuteľnosti sa kupujú očami. Iné číslami. Tento dom je pre ľudí, ktorí rozumejú roz

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

59,000 € 421 €/m²

Rodinné domy v Komárne – Bene, potenciál pre vlastné riešenie

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 130 m²

Niektoré domy vnímate cez cenu, iné cez hodnotu. Práve tieto rodinné domy v Komárne majú svo

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

99,000 € 762 €/m²

1000 m² histórie v centre Komárna s potenciálom pre 8–10 bytov

Reality Komárno

Historický objekt | Centrum | 1,000 m²

Niektoré nehnuteľnosti majú iba jedno využitie. Pri tejto si ho určíte Vy. Objekt z obdobia ok

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Komárno

550,000 € 550 €/m²

Rodinný dom s podkrovím v Koppánymonostor – pokojné bývanie s dobrou dostupnosťou do Komárna

Reality Komárom

Rodinný dom | Maďarsko | Komárom | Koppánymonostor

Niektorí chcú byť priamo v centre diania. Iní hľadajú miesto, kde majú viac pokoja a priestoru

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárom

168,000 € 1000 €/m²

Murovaná Hala na prenájom

Reality Komárno

Priestor pre sklad | 770 m²

Predstavte si miesto, kde každý štvorcový meter pracuje vo váš prospech. Kde logistika, skladov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

900 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

2-izbový tehlový byt na prenájom – Železničná ulica

Reality Komárno

2 izbový byt | Železničná | 51 m²

Nie každý nájomný byt pôsobí príjemne už pri vstupe. Tento áno. Svetlý 2-izbový byt na Železnič

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Zaujímavý podnikateľský priestor na prenájom

Reality Komárno

Objekt pre obchod | 102 m²

Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Jednoizbový moderný apartmán s veľkou terasou, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 50 m²

Tento byt nie je veľký, ale je tak akurát. Je útulný a moderný. Dispozícia je veľmi praktická

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Takmer 11 árov súkromia v meste, záhrada kde máte maximum kľudu

Reality Komárno

Záhrada | 1,098 m²

Predstavte si miesto, kde si dopestujete vlastné ovocie, zeleninu a na víkend naozaj vypnete be

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

95,000 € 87 €/m²

1-izbový byt v Bauringu na prenájom, 28 m², Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 28 m²

Tento 1-izbový byt s výmerou 28 m² sa nachádza na 2. poschodí bytového domu s výťahom. Dispozíc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

390 €/mesiac 14 €/mesiac/m²