162 inzerátov v ponuke
Hotel, penzión, ubytovňa | Komárno | 916 m²
Hľadáte investíciu, ktorá spája silný príbeh, stabilný výnos a jedinečnú atmosféru? Miesto, kde
799,000 € 872 €/m²
Rodinný dom | Vék | 157 m²
Niektoré domy ponúknu bývanie. Niektoré ponúknu aj možnosti, ktoré oceníte až časom. Len pár m
105,000 € 669 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky hrádok | 454 m²
Viete si predstaviť ako by sa vynímal Váš dom na pozemku s rozlohou 454 m2 v mestskej časti Šu
65,000 € 143 €/m²
2 izbový byt | Parná | 51.92 m²
Aké by to bolo dať si ráno kávu na terase. Cez deň máte priestor na oddych, prácu alebo stretnu
164,987.53 € 3178 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Pri Termálnom kúpalisku | 852 m²
Podnikáte alebo chcete podnikať v oblasti ubytovacích služieb? Aké by to bolo mať vyťaženosť po
699,000 € 820 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Iža | 1,400 m²
Ponúkame na prenájom pozemok v obci Iža s rozlohou 1400 m2. Nachádza sa v zastavanej oblasti. P
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 150 m²
Viete si predstaviť, ako otvárate dvere Vášho domu a už od prvého momentu vnímate energiu Vášho
185,000 € 1233 €/m²
1 izbový byt | Parná | 37.62 m²
Tento byt je presne taký, aby sa v ňom dobre žilo. V projekte Danubia Residence v Komárne, sa
128,859.72 € 3425 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²
Dovoľte mi predstaviť Vám priestranný stavebný pozemok s rozlohou 1367 m² v príjemnej a tichej
33,000 € 24 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Salgótarján | Salgótarján
Zvažujete bývať v rodinnom dome a jedna z možností by mohla byť aj za hranicamni Slovenska? Tak
154,000 € 592 €/m²
Záhrada | Nová Osada | 400 m²
Nová Osada patri z hľadiska funkčného využitia k oblasti s prevahou bývania v rodinných domoch.
27,000 € 68 €/m²
Rodinný dom | Dulovce | 80 m²
Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má skvelú dispozíciu a je v dobrom technickom stave, tak ste práv
52,000 € 688 €/m²
1 izbový byt | Parná | 32.13 m²
Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a
79,574 € 2477 €/m²
Objekt pre obchod | Patince-kúpele | 285 m²
Do ponuky zaraďujeme dvojposchodovú budovu rekreačnej ubytovne, ktorá leží v areáli termálneho
267,000 € 937 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 286 m²
Hľadáte stavebný pozemok na pri hlavnej ceste v Nesvadoch? Len pár stoviek metrov od obľúbené
46,990 € 164 €/m²
3 izbový byt | Holanovo | 57 m²
Nie každý hľadá byt v paneláku. Niekto hľadá pokoj. Menej susedov. A bonus, ktorý sa pri byte
57,000 € 1000 €/m²
1 izbový byt | Bauring | 27 m²
Aké by to bolo bývať v zrekonštruovanom 1 izbovom čiastočne zariadenom byte s rozlohou 28 m2, k
390 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Veľký Harčáš | 249 m²
Sú domy, kde len bývate. A potom sú domy, kde žijete a trávite leto na terase, večery pri ohni
242,900 € 976 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.