K&B Partners, s.r.o.

K&B Partners, s.r.o.

Palackého 6403 91101 Trenčín Slovensko

K&B Partners, s.r.o.

Trenčín

Palackého 6403 91101 Trenčín Slovensko

97 inzerátov v ponuke

Ponúkame na predaj peknú murovanú chatu s možnosťou celoročného bývania v Mníchovej Lehote.

Reality Mníchova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Mníchová Lehota | 526 m²

Chata sa nachádza na rovinatom, krásne udržiavanom pozemku o rozlohe 526m2, je čiastočne podpiv

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 05.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Mníchova Lehota

128,000 € 243 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj chatu s pozemkom v malebnej obci Čierna Lehota, okres Bánovce nad Bebravou.

Reality Čierna Lehota

Chata, drevenica, zrub | Čierna Lehota | 21 m²

Ponúkame Vám na predaj chatu s pozemkom v malebnej obci Čierna Lehota, okres Bánovce nad Beb

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 18.06.2025
Chaty a chalupy na predaj Čierna Lehota

31,500 € 1500 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v malebnej obci Čierna Lehota, okres Bánovce nad Bebravou.

Reality Čierna Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Cierna lehota | 914 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v malebnej obci Čierna Leho

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 18.06.2025
Pozemky na predaj Čierna Lehota

32,000 € 35 €/m²

člen NARKS

Bytový dom Pod Skalkou so súkromnou záhradou v obľúbenej lokalite Sihoť II.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod Skalkou | 43.8 m²

Bytový dom sa nachádza v mestskej časti Trenčín – Sihoť II. Pokojná lokalita neďaleko

Publikované: 03.06.2023 Aktualizované: 02.05.2025
Byty na predaj Trenčín

146,000 € 3333 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj chatu v rekreačnej oblasti pri obci Drietoma cca 12 km od Trenčína.

Reality Drietoma

Chata, drevenica, zrub | Drietoma | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažnú, prevažne murovanú chatu, ktorá sa nachádza v okolí Drie

Publikované: 20.03.2023 Aktualizované: 29.05.2023
Chaty a chalupy na predaj Drietoma

110,000 € 1897 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne stavebné pozemky v Trenčíne - k.ú.Hanzlíková

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky v k. ú. Hanzlíková v Trenčíne:

Publikované: 19.10.2022 Aktualizované: 15.03.2024
Pozemky na predaj Trenčín

220 €/m2 220 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Trenčína o rozlohe 64 m2.

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Piaristická | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Trenčína o rozlohe 64 m2. Prie

Publikované: 03.03.2014 Aktualizované: 21.10.2014
Priestory na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj obchodno-skladové priestory v Trenčíne na Partizánskej ulici.

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Partizánska | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodno-skladové priestory v Trenčíne na Partizánskej ulici s pozemk

Publikované: 07.02.2019 Aktualizované: 22.02.2023
Objekty na predaj Trenčín

135,000 € 1125 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta Trenčín, situovaný na rohu Bratislavskej a Lipovej ulice.

Reality Trenčín

Rodinný dom | Lipová | 225 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta Trenčín, situovaný na rohu Bratis

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Trenčín

280,000 € 1244 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1i byt v novostavbe s park. miestom - Dve veže - Vinohrady - Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1i byt v novostavbe projektu Dve veže v lokalite Rezidencia Vinohrady

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

580 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na prenájom pekný,zariadený 2i byt s parkovacím miestom v bytovom dome Geminim v Trenčíne časť Juh.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Saratovská | 50.53 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2i byt s parkovacím miestom v novostavbe Geminim v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj pozemky v obci Horná Súča – Dúbrava, okres Trenčín.

Reality Horná Súča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 710 m²

Ponúkame na predaj 3pozemky/ registra C /vhodné na výstavbu rodinného - vidieckeho domu alebo c

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Horná Súča

80 €/m2 80 €/m2

člen NARKS

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1izbový byt s kuchynským kútom o rozlohe 50m2 v Trenčíne.

Reality Trenčín

1 izbový byt | Opatovská | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1izbový byt v Trenčíne - časť Opat

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Byty na predaj Trenčín

114,000 € 2280 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj – Trenčianske Stankovce, pozemok 1054 m²

Reality Trenčianske Stankovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Stankovce, postavený na rovinatom a prie

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Trenčianske Stankovce

Info v RK

člen NARKS

Ponúkame na predaj 2izb. a 1izbové byty v Trenčíne – časť Opatová, v bytovom dome s vlastným - oploteným pozemkom.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Opatovská | 93 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj zrekonštruované 2izb. a 1izbové byty nachádzajúce sa v Trenčíne -

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Trenčín

205,000 € 2204 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom veľký zariadený 2i byt v centre mesta Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Električná | 93 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký 2i byt o výmere 93 m2 v objekte nachádzajúcom sa na Električnej

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Byty na prenájom Trenčín

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Skalkou | 73 m²

Publikované: 04.06.2023 Aktualizované: 02.05.2025
Byty na predaj Trenčín

186,600 € 2556 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na prenájom nebytové priestory v Trenčíne - ul. Východná (bývalá herňa).

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Východná | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytové priestory nachádzajúce sa na prízemí objektu na ul. Východ

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 09.01.2025
Priestory na prenájom Trenčín

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na prenájom rovinatý pozemok o rozlohe 2100 m2 v Nemšovej.

Reality Nemšová

Komerčná zóna | Slovenskej armády | 2,100 m²

Ponúkame Vám na prenájom rovinatý pozemok o rozlohe 2100 m2 v zastavanom území mesta Nemšová

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 07.02.2025
Pozemky na prenájom Nemšová

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 2461m2 v obci Svätý Jur.

Reality Svätý Jur

Orná pôda | 2,461 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, ornú pôdu, o rozlohe 2461m2 v obci Svätý Jur.

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

3D+Youtube video! Rodinný dom vhodný aj na podnikanie na predaj v TN - na križovatke ulíc Električná a K dolnej stanici.

Reality Trenčín

Rodinný dom | Električná | 345.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v Trenčíne. 3D: https://my.matterport.com

Publikované: 04.11.2022 Aktualizované: 20.10.2025
Domy na predaj Trenčín

555,000 € 1607 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj pozemky v Lubine, okres Nové Mesto nad Váhom.

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Lubina | 2,808 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v Lubine o výmere 2808 m2, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Lub

Publikované: 10.06.2011 Aktualizované: 09.11.2023
Pozemky na predaj Lubina

84,240 € 30 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Vyhne, okres Žiar nad Hronom.

Reality Vyhne

Iný stavebný pozemok | Vyhne | 2,960 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Vyhne, okres Žiar nad Hronom. Pozemok vedený ako trval

Publikované: 14.06.2022 Aktualizované: 22.08.2022
Pozemky na predaj Vyhne

12,900 € 4 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj nové pozemky v Trenčianskom Jastrabí o rozlohe od 400 m2.

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Trenčianske Jastrabie | 400 m²

Ponúkame Vám na predaj nové stavebné pozemky v obci Trenčianske Jastrabie. Pozemky o

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 05.02.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

135 €/m2 135 €/m2

člen NARKS