HOME CENTER s.r.o.

HOME CENTER s.r.o.

Záhradnícka 5 94501 Komárno Slovensko
Sme profesionálnou realitnou kanceláriou, ktorá poskytuje kompletné služby, ktoré si vyžaduje kúpa, predaj alebo prenájom nehnuteľností. Každý klient má u nás zabezpečený individuálny prístup s prihliadnutím na jeho požiadavky a ciele. Našimi prioritami sú korektné vzťahy, spokojní klienti a seriózne obchody. Veríme, že naše skúsenosti Vám uľahčia orientáciu vo svete realít a spoločne dotiahneme prevod nehnuteľnosti do úspešného konca.

Našim klientom nesľubujeme nemožné, ale realitu, ochotu, flexibilitu a rýchlosť
Prečítať viac

HOME CENTER s.r.o.

HOME CENTER s.r.o. (170  inzerátov)

Záhradnícka ul. 828 94501 Komárno

170 inzerátov v ponuke

PREDAJ : Rodinný dom s vlastným jazerom v obci DUNASZENTPÁL

Reality Dunaszentpál

Rodinný dom | Maďarsko | Dunaszentpál |

EXKLUZÍVNE! POZRITE SI AJ 3D PREHLIADKU RODINNÉHO DOMU: https://my.matterport.com/show/?m=NgDj2

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunaszentpál

360,000 € 3273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ zrekonštruovaná vila /330 m²/ na pobreží, mesto Komiža /VIS/

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka čerstvo zrekonštruovanú autentickú kamennú vilu , kt

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1,750,000 € 5303 €/m²

Moderná vila / 256 m2/ s bazénom a výhľadom na more, Primošten

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ildikó Zauko, realitná maklérka HOME CENTER s.r.o. - Vám ponúka na predaj luxusnú vilu len 90 m

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

2,100,000 € 8015 €/m²

NA PREDAJ novo postavená VILA /200 m2/ pri mori, Rogoznica

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária ponúka modernú novostavbu v prvej línii pri mori – Rogoznica, Chorvátsko V

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1,800,000 € 9000 €/m²

NA PREDAJ Vila /170 m²/ s bazénom a olivovým hájom, Rogoznica

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka túto krásnu vilu obklopenú olivovníkmi len 70 metrov

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

690,000 € 2123 €/m²

NA PREDAJ 2- izbový APARTMÁN v NOVOSTAVBE, ostrov ČIOVO

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka na predaj dvojizbový apartmán nachádzajúci sa

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

210,000 € 3962 €/m²

EXKLUZÍVNE na prenájom apartmán s nádychom afrického štýlu v centre KN

Reality Komárno

1 izbový byt | Veľká jarková | 44 m²

Na prenájom štýlový 1-izbový apartmán s interiérom s nádychom Afriky v centre mesta Komárna.

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PREDAJ moderná vila /251 m²/ v atraktívnej lokalite, ostrov Krk

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka na predaj túto nádhernú a moderne zariadenú vilu, kt

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

810,000 € 3227 €/m²

NA PREDAJ 2-izbový APARTMÁN S VÝHĽADOM NA MORE, OMIŠ

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka dvojizbový apartmán, ktorý sa nachádza v malom turis

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

160,000 € 3902 €/m²

NA PRENÁJOM MENŠÍ PODNIKATEĽSKÝ PRIESTOR v Komárne

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nezadaná | 15 m²

Ildikó Zauko, realitná maklérka, Vám ponúka menší podnikateľský priestor 15 m² neďaleko centra

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

170 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ : RODINNÝ DOM, KOMÁRNO - NOVÁ STRÁŹ

Reality Komárno

Rodinný dom | Nezadaná | 288 m²

Ste pripravení na novú životnú kapitolu? Túžite po vlastnom rodinnom dome, ktorý ponúka pokoj,

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

154,000 € 535 €/m²

PREDAJ ZÁHRADA S MUROVANOU CHATOU - Komárno

Reality Komárno

Záhrada | 400 m²

Erika Őszi - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj priestrannú, slnečnú

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

52,000 € 130 €/m²

NA PREDAJ novopostavená vila s bazénom /280 m² / Dalmátsko, Rogoznica

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER ponúka na predaj krásnu novopostavenú vilu s bazénom a otvorený

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1,380,000 € 4929 €/m²

PREDAJ : OBCHODNÝ PRIESTOR, KOMÁRNO

Reality Šanov

Obchodné priestory | Česká republika | Šanov

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj obchodný priest

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Šanov

93,000 € 1045 €/m²

PREDAJ : ZÁHRADA S MUROVANOU CHATKOU, KOMÁRNO

Reality Komárno

Záhrada | Nová osada | 453 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj záhradu. Hľadát

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35,000 € 77 €/m²

PREDAJ : 3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Priateľstva | 62.5 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj 3 izbový, pôvod

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

PREDAJ : stavebný pozemok, Chotín

Reality Chotín

Pozemok pre rodinné domy | 1,592 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj pozemok v obci

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Chotín

53,000 € 33 €/m²

REZERVOVANÝ - NOVÁ STRÁŽ

Reality Komárno

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

Moderné bývanie pre rodinu, ktorá chce komfort, nízke náklady a vlastný priestor. Ponúkam na p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

255,000 € 2550 €/m²

PREDAJ : stavebný pozemok blízko Dunaja, Moča

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 285 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj stavebný pozemo

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Moča

37,000 € 130 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA, 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, VEĽKÉ KOSIHY

Reality Veľké Kosihy

Rodinný dom | Nezadaná | 89 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre južné Slovensko Vám ponúkam na predaj N

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Kosihy

220,000 € 2472 €/m²

NA PREDAJ atraktívna kamenná vila /419 m²/ pri mori, Dalmátsko, Kozino

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka na predaj atraktívnu kamennú vilu v prvej línii pri

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

3,450,000 € 8234 €/m²

NA PREDAJ 3 - 4 IZBOVÉ BYTY S TERASOU V JEDINEČNOM PROJEKTE VIVA PARK

Reality Komárno

3 izbový byt | 110 m²

NA PREDAJ 3 - 4 IZBOVÉ BYTY NA KĽÚČ S TERASOU V JEDINEČNOM PROJEKTE VIVA PARK Csaba Őszi – rea

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY S PLATNÝMI STAVEBNÝMI POVOLENIAMI, PATINCE

Reality Patince

Rekreačný pozemok | Patince aerál kúpaliska | 621 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Patince

89,900 € 145 €/m²

PREDAJ : CELOROČNE OBÝVATEĽNÁ CHATA, CINKÓT HEGY - MARCELOVÁ

Reality Marcelová

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 50 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj celoročne obýva

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Marcelová

63,000 € 1360 €/m²