HOME CENTER s.r.o.

HOME CENTER s.r.o.

Záhradnícka 5 94501 Komárno Slovensko
Sme profesionálnou realitnou kanceláriou, ktorá poskytuje kompletné služby, ktoré si vyžaduje kúpa, predaj alebo prenájom nehnuteľností. Každý klient má u nás zabezpečený individuálny prístup s prihliadnutím na jeho požiadavky a ciele. Našimi prioritami sú korektné vzťahy, spokojní klienti a seriózne obchody. Veríme, že naše skúsenosti Vám uľahčia orientáciu vo svete realít a spoločne dotiahneme prevod nehnuteľnosti do úspešného konca.

Našim klientom nesľubujeme nemožné, ale realitu, ochotu, flexibilitu a rýchlosť
Prečítať viac

HOME CENTER s.r.o.

HOME CENTER s.r.o. (170  inzerátov)

Záhradnícka ul. 828 94501 Komárno

170 inzerátov v ponuke

EXKLUSÍVNY prenájom 2 izbového bytu, Ul. gen Klapku, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 51 m²

NA PRENÁJOM VÁM ponúkame EXKLUZÍVNE krásny, slnečný 2 -izbový byt s úžitkovou výmerou 51m2. By

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 4 IZBOVÝ BYT S DVOMI TERASAMI V NOVOSTAVBE, KOMÁRNO

Reality Komárno

4 izbový byt | 29. augusta | 136 m²

4 izbový byt "NA KĽÚČ" – 136 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A4) TOP ponuka, byt v NOV

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

309,980 € 2279 €/m²

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA KĽÚČ S KRÁSNOU TERASOU, VIVA PARK, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | 112 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 112 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. TOP ponuka, byt v NOVOSTAV

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

249,980 € 2232 €/m²

PRENAJATÝ

Reality Komárno

4 izbový byt | Komenského | 82 m²

BYT BUDE VOĽNÝ OD 01.04.2026! EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Pozrite si profesionálnu 3D PREHLIADKU:

Publikované: 22.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S KRÁSNOU, PRIESTRANNOU TERASOU, NOVOSTAVBA

Reality Komárno

3 izbový byt | 0 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 111,86 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A9) TOP ponuka, byt v

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

254,990 €

PREDAJ: 3 IZBOVÝ LUXUSNÝ BYT AJ SO ZARIADENÍM, CENTRUM, UL. LETNÁ

Reality Komárno

3 izbový byt | Letná | 68 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre južné Slovensko ponúkam LUXUSNE ZREKONŠ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

185,000 € 2721 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM: kancelárske priestory v NOVOSTAVBE v centre mesta Komárno

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 35 m²

Ponúkam na prenájom MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY v novostavbe v Komárne. Budova má výbornú pol

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - OBCHODNÝ PRIESTOR NA FREKVENTOVANEJ ULICI V KOMÁRNE

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nezadaná | 120 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie vám ponúkam na prenájom priestranný obchodný

Publikované: 26.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt blízko centra - KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Rákócziho | 70 m²

Erika Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj 3 IZBOVÝ BYT S KOMOROU

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

98,500 € 1093 €/m²

NOVÁ CENA! PREDAJ VEĽKÝ 8 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA, KOMÁRNO

Reality Komárno

Rodinný dom | 320 m²

NOVÁ CENA!!! Erika Őszi - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj POSCHODO

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

499,000 € 1559 €/m²

PREDAJ 2 izbový, tehlový byt - Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Slobody | 58 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový, tehlový byt v Komárne na ulici Budovateľ

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

75,000 € 1293 €/m²

Na predaj : útulný 3a pol izbový dom , Šurany , bezbarierový

Reality Šurany

Rodinný dom | 154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Šurany . Dispozičné riešenie je nasledovné : vstupná cho

Publikované: 10.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šurany

138,000 € 896 €/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA, CHOTÍN, OKRES KOMÁRNO

Reality Chotín

Rodinný dom | Nezadaná | 172 m²

HOME CENTER, s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení vlastníka ponúka na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chotín

350,000 € 2035 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENAJOM VÝROBNÝ, SKLADOVÝ PRIESTOR, 210 m2, KOMÁRNO

Reality Komárno

Priestor pre výrobu | Okružná | 160 m²

HOME CENTER Komárno - realitná kancelária ponúka na prenájom výrobný priestor, sklad, dieľňu, p

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

850 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

NA PREDAJ prekrásny novopostavený dom / 494 m²/ ostrov Brač, Bobovišća

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ildikó Zauko, realitná maklérka HOME CENTER s.r.o., Vám ponúka NOVOPOSTAVENÝ DOM s bazénom na v

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1,550,000 € 3407 €/m²

NA PREDAJ LUXUSNÁ kamenná vila / 250 m² / na ostrove HVAR

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka výnimočnú príležitosť na kúpu štýlovej nehnuteľnosti

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

690,000 € 2760 €/m²

PREDAJ 5 izbový meštiansky byt v centre - KOMÁRNO

Reality Komárno

5 a viac izbový byt | Pohraničná | 135 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový meštiansky byt v historickom centre Komárna, ktorý dýcha

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

178,000 € 1319 €/m²

NA PRENÁJOM 1 izbový byt v Danube residencia

Reality Komárno

1 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na prenájom moderný 1-izbový

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 1 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Nezadaná | 39.69 m²

b]Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostav

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

86,883.26 € 2189 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 2 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 60.57 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

158,380.88 € 2615 €/m²

NA PREDAJ moderná radová vila / 130 m² / s výhľadom na more ČIOVO

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka NA PREDAJ modernú radovú vilu / 130 m² / s výhľadom

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

550,000 € 4231 €/m²

NA PREDAJ novostavba 1 izbový apartman /44 m² / s loggiou,ostrov HVAR

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Hvar je chorvátsky ostrov v Jadranskom mori, nachádzajúci sa pri dalmatínskom pobreží, medzi os

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

172,200 € 4305 €/m²

NA PRENÁJOM montovaná hala s garážou /250 m2/,A.Jedlika, Komárno

Reality Komárno

Priestor pre sklad | ul. A. Jedlíka | 250 m²

Na prenájom hala s rozmerom 250 m2 v priemyselnom areáli v Komárne. Hala ponúka skvelé napojen

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

1,685 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PREDAJ luxusná vila / 210 m² / Dalmátsko, mesto Primošten

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj je luxusná vila, ktorá sa nachádza na dominantnej pozícii s panoramatickým výhľadom n

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1,850,000 € 8810 €/m²