HOME CENTER s.r.o.

HOME CENTER s.r.o.

Záhradnícka 5 94501 Komárno Slovensko
Sme profesionálnou realitnou kanceláriou, ktorá poskytuje kompletné služby, ktoré si vyžaduje kúpa, predaj alebo prenájom nehnuteľností. Každý klient má u nás zabezpečený individuálny prístup s prihliadnutím na jeho požiadavky a ciele. Našimi prioritami sú korektné vzťahy, spokojní klienti a seriózne obchody. Veríme, že naše skúsenosti Vám uľahčia orientáciu vo svete realít a spoločne dotiahneme prevod nehnuteľnosti do úspešného konca.

Našim klientom nesľubujeme nemožné, ale realitu, ochotu, flexibilitu a rýchlosť
Prečítať viac

HOME CENTER s.r.o.

HOME CENTER s.r.o. (170  inzerátov)

Záhradnícka ul. 828 94501 Komárno

170 inzerátov v ponuke

Na predaj: Dom s pozemkom , super miesto , Vráble

Reality Vráble

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj starší dom s pozemkom , ktorý sa nachádza v tichej ulici takmer v centre mes

Publikované: 22.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vráble

113,000 € 706 €/m²

NOVÁ CENA! ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZBOVÝ, PODPIVNIČENÝ RODINNÝ DOM, BENE

Reality Komárno

Rodinný dom | 310 m²

NOVÁ CENA! Pozrite si profesionálnu 3D PREHLIADKU: https://my.matterport.com/show/?m=4y8NFENqU

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

187,900 € 581 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ zrekonštruovaná garáž na ulici Slnečná - KOMÁRNO

Reality Komárno

Garáž | Slnečná | 18 m²

Realitná kancelária Home Center ponúka na predaj garáž v osobnom vlastníctve vo vyhľadávanej lo

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

26,500 € 1472 €/m²

VÝNIMOČNÁ vila / 350 m²/ Dalmátsko, mestečko SEVID

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka mimoriadne atraktívnu vilu, ktorá sa nachádza v krá

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

3,200,000 € 9143 €/m²

NA PREDAJ: PREVÁDZKOVÝ AREÁL, 8817 m2, KOMÁRNO

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Okružná | 1,627 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj prevádzkový areál v Kom

Publikované: 08.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Komárno

795,000 € 489 €/m²

NOVÁ CENA!!! NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA BREHU DUNAJA, MOČA

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | Svätojánska promenáda | 1,124 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Hľadáte pozemok na výstavbu rodinného domu, alebo domu na víkendový rela

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Moča

58,500 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: veľmi pekná , útulná chata , Podhájska

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | 105 m²

Ponúkame na predaj veľmi peknú chatu , ktorá sa nachádza asi 300 metrov od termálneho kúpaliska

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

203,000 € 1933 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S HALOU A BYTOVOU JEDNOTKOU

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Jazerný rad | 68 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! NOVOSTAVBA - 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S HALOU A BYTOVOU JEDNOTKOU NA OKRAJI

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

125,000 € 1838 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : rybárske chatky na jazere Carpodrom

Reality Kamenný Most

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj útulné rybárske

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenný Most

60,000 € 1000 €/m²

PRENÁJOM : skladov s kanceláriami, 261 m²,125 m², Komárno

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Harčáš | 382 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie vám prinášam ponuku. Hľadáte priestor

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

2,900 €/mesiac 1173 €/mesiac/m²

Na predaj ZREKONŠTRUOVANÁ KAMENNÁ VILA /200 m²/ Dalmátsko, Korčula

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ildikó Zauko, realitná maklérka HOME CENTER Vám ponúka na predaj je zrekonštruovaná kamenná vil

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1,600,000 € 8000 €/m²

NA PRENÁJOM 3 izbový byt v Danube residencia

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na prenájom luxusný penthouse

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V DULOVCIACH

Reality Dulovce

Pozemok pre rodinné domy | 927 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj pozemok, ktorý spáj

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dulovce

25,500 € 28 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 111.5 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

201,648.41 € 1809 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 97.1 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavb

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

214,630.08 € 2210 €/m²

PRENÁJOM : MIESTO PRE VÁŠ BIZNIS, KOMÁRNO

Reality Komárno

Obchodné priestory | 200 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie ... Hľadáte vhodné miesto pre váš biz

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

TRADIČNÝ dalmátsky kamenný dom / 322 m² / Dalmátsko, OMIŠ

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ponúkame Vám na predaj tradičný dalmátsky kamenný dom na Omišskej riviére s očarujúcim výhľadom

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

795,000 € 2469 €/m²

NA PREDAJ moderný luxusný apartmán /45 m² / Dalmátsko, TROGIR

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka apartmán orientovaný na juhozápad nachádzajúc sa na

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

329,000 € 7311 €/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ RODINNÝ DOM V ZEMIANSKEJ OLČI – PO REKONŠTRUKCII

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

VEĽKÝM BENEFITOM TEJTO NEHNUTEĽNOSTI SÚ VEĽMI NÍZKE MESAČNÉ REŽIJNÉ NÁKLADY. PRI SERIÓZNOM ZÁUJ

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

145,000 € 1036 €/m²

NA PREDAJ kamenný dom /75 m² / na malebnom mieste, HVAR

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOMECENTER s.r.o. Vám ponúka na predaj kamenný dom na malebnom mieste na os

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

303,000 € 4040 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový apartman / 60 m² / v novostavbe, mesto VODICE

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka za veľmi lukratívnu cenu novopostavený apartman /

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 3833 €/m²

NA PREDAJ krásny luxusný apartmán /63 m2/ pri mori, Dalmátsko, Trogir

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ildikó Zauko- realitná malérka HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka krásny, kompletne zariadený apartm

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

269,000 € 4270 €/m²

NA PREDAJ prerobený 2 izbový byt v širšom centre, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 51 m²

Ildikó Zauko, realitný maklér HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ prerobený 2-izbový byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

112,000 € 2196 €/m²

NA PRENÁJOM krásny 1 izbový apartmán so záhradou v srdci Komárna

Reality Komárno

1 izbový byt | Veľká jarková | 52 m²

Ponúkame na prenájom útulný 1-izbový apartmán s rozlohou 52 m², nachádzajúci sa v samotnom cent

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²