HOME CENTER s.r.o.

HOME CENTER s.r.o.

Záhradnícka 5 94501 Komárno Slovensko
Sme profesionálnou realitnou kanceláriou, ktorá poskytuje kompletné služby, ktoré si vyžaduje kúpa, predaj alebo prenájom nehnuteľností. Každý klient má u nás zabezpečený individuálny prístup s prihliadnutím na jeho požiadavky a ciele. Našimi prioritami sú korektné vzťahy, spokojní klienti a seriózne obchody. Veríme, že naše skúsenosti Vám uľahčia orientáciu vo svete realít a spoločne dotiahneme prevod nehnuteľnosti do úspešného konca.

Našim klientom nesľubujeme nemožné, ale realitu, ochotu, flexibilitu a rýchlosť
Prečítať viac

HOME CENTER s.r.o.

HOME CENTER s.r.o. (170  inzerátov)

Záhradnícka ul. 828 94501 Komárno

170 inzerátov v ponuke

EXKLUSÍVNY PREDAJ 2 izb. rod.domu na 6,5 árovom pozemku,Zemianska Olča

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Ildikó Zauko - realitný maklér pre Komárno a okolie exkluzívne Vám ponúkam na predaj 3-izbový

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

85,000 € 1133 €/m²

NA PREDAJ moderné byty / 41 m²/ v prvom rade od mora, ostrov PAG

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ralitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka na predaj moderné byty v exkluzívnej lokalite, prvý

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

254,882 € 6217 €/m²

NOVÉ APATMÁNY /65 m² / na predaj len 150 m od mora, ostrov Ugljan,

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám predstavuje novopostavené apartmány s úžitkovou plochou /65

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

311,821 € 4797 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI MARTOVCE, OKRES KOMÁRNO

Reality Martovce

Pozemok pre rodinné domy | Martovce | 1,705 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martovce

27,900 € 16 €/m²

PREDAJ : záhrada, 500m2, Komárno časť Nová Stráž

Reality Komárno

Záhrada | Bratislavská | 500 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie, mám pre vás skvelú ponuku - záhradu

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35,000 € 70 €/m²

NA PRENÁJOM KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ, ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Mederčská | 68 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na prenájo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ POZEMOK V AREÁLI TERMÁLNEHO KÚPALISKA PATINCE

Reality Patince

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 806 m²

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Patince

45,000 € 56 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový, moderný, dizajnový byt v centre - KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Rákócziho | 73 m²

Ponúkame na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa nadštandartne zrekonštruovaný a zariadený 3

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

189,900 € 2601 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nádherný dom /420 m²/ s bazénom a výhľadom na more, Dalmátsko, Kaštela

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER sa vždy usilovala vyniknúť serióznym a zákaznícky orientovaným

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1,500,000 € 3571 €/m²

NA PREDAJ AREÁL S MUROVANOU HALOU, VÝROBNÝM PRIESTOROM, 6580m2

Reality Chotín

Priestor pre sklad | 1,080 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj AREÁL SO SKLADOVÝMI / V

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Chotín

900,000 € 833 €/m²

Na predaj : penzión Podhájska , 14 izieb , 46 miest,tri stavby

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | 300 m²

Pozrite si profesionálnu 3D PREHLIADKU: https://my.matterport.com/show/?m=9kk1hat6RCm (skopíru

Publikované: 19.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ luxusná vila s bazénom, /236 m²/ Zadar, Privlaka

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER ponúka na predaj luxusnú vilu s bazénom, nachádzajúcu sa na v

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

3,500,000 € 14831 €/m²

PREDAJ : RODINNÝ DOM S BAZÉNOM A KRÁSNOU ZÁHRADOU, KOMÁRNO

Reality Komárno

Rodinný dom | Ružová | 316 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj štýlový radový

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

298,000 € 943 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : RODINNÝ DOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE, KOMÁRNO

Reality Komárno

Rodinný dom | 164 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám chcem predstaviť jedinečnú prílež

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

467,000 € 2848 €/m²

PREDAJ : Stavebné pozemky pri termálnom kúpalisku Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | 490 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie vám ponúkam jedinečnú príležitosť na

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

65,170 € 133 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 47.46 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

111,211.7 € 2343 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 3 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 95.91 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

209,100 € 2180 €/m²

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 90.07 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

187,485.21 € 2082 €/m²

PREDAJ : Rodinný dom s vlastným jazerom v obci DUNASZENTPÁL

Reality Dunaszentpál

Rodinný dom | Maďarsko | Dunaszentpál |

EXKLUZÍVNE! POZRITE SI AJ 3D PREHLIADKU RODINNÉHO DOMU: https://my.matterport.com/show/?m=NgDj2

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunaszentpál

360,000 € 3273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ zrekonštruovaná vila /330 m²/ na pobreží, mesto Komiža /VIS/

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka čerstvo zrekonštruovanú autentickú kamennú vilu , kt

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1,750,000 € 5303 €/m²

NA PREDAJ 1 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Nezadaná | 57.62 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

128,859.72 € 2236 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ Vila /170 m²/ s bazénom a olivovým hájom, Rogoznica

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka túto krásnu vilu obklopenú olivovníkmi len 70 metrov

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

690,000 € 2123 €/m²

Moderná vila / 256 m2/ s bazénom a výhľadom na more, Primošten

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ildikó Zauko, realitná maklérka HOME CENTER s.r.o. - Vám ponúka na predaj luxusnú vilu len 90 m

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

2,100,000 € 8015 €/m²

NA PREDAJ novo postavená VILA /200 m2/ pri mori, Rogoznica

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária ponúka modernú novostavbu v prvej línii pri mori – Rogoznica, Chorvátsko V

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1,800,000 € 9000 €/m²