GEOREALITY  s.r.o.

GEOREALITY s.r.o.

Poľná 8 93401 Levice

GEOREALITY  s.r.o.

GEOREALITY s.r.o. (84  inzerátov)

Poľná 8 (budova Službyt s.r.o.) 934 01 Levice Slovensko

95 inzerátov v ponuke

Slnečný pozemok v Jabloňovciach

Reality Jabloňovce

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,277 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny slnečný a rozľahlý pozemok v malebnej obci Jabloňovce, sit

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Jabloňovce

45,000 € 35 €/m²

Prenájom 1-izbový byt s balkónom po rekonštrukcií v meste Levice

Reality Levice

1 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 35.07 m²

Ponúkame na prenájom pekný 1-izbový byt s balkónom na ulici Milana Rastislava Štefánika v Levic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Levice

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ- Štýlový 3-izbový byt s jedálňou a balkónom – Saratovská ulica

Reality Levice

3 izbový byt | Saratovská ul. | 72 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý zaujme

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Levice

119,900 € 1665 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s dvoma balkónmi

Reality Levice

2 izbový byt | Tekovská ul. | 60.5 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v osobnom vlastníctve nachádzajúci sa na

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Levice

110,000 € 1818 €/m²

Rezervované !!! Na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite blízko centra – Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ružová | 68.12 m²

3-izbový byt blízko centra – tichá lokalita, Levice Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 6

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Levice

91,500 € 1343 €/m²

Hala na prenájom vhodná na podnikateľské účely -Levice

Reality Levice

Priestor pre sklad | Kalinčiakovo | 300 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na prenájom halu v Leviciach, ktorá je vhodná buď ako

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Levice

2,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rodinný dom v Leviciach!

Reality Levice

Rodinný dom | 60 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Levice na pozemku o rozlo

Publikované: 12.05.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Domy na predaj Levice

90,000 € 1500 €/m²

Novostavba viničného domu / úroveň rodinný dom /Krížny vrch

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Krížny vrch | 140 m²

Exkluzívne ako jediný na trhu ponúkame skolaudovaný poschodový viničný dom v časti mesta Lev

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

91,900 € 656 €/m²

Exkluzívne predávame stavebný pozemok v obci Veľké Lovce

Reality Veľké Lovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,477 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe cca 1.477 m2 v zastavanej časti obce V

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 05.05.2025
Pozemky na predaj Veľké Lovce

20,000 € 14 €/m²

Exkluzívne na predaj 5 -izbový rodinný dom v Santovke - znížená cena!

Reality Santovka

Rodinný dom | Malinovec | 192 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 - izbový rodinný dom v Santovke vo vynikajúcej lokalite, v tich

Publikované: 04.09.2023 Aktualizované: 01.09.2025
Domy na predaj Santovka

119,800 € 624 €/m²

2 izbový byt Pukanec

Reality Pukanec

2 izbový byt | 66 m²

Na predaj: Priestranný byt v obci Pukanec s potenciálom na modernizáciu Pri rýchlom jednaní mo

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Pukanec

51,900 € 786 €/m²

Ponúkame stavebný pozemok v priemyselnej zóne Trnava - Hrnčiarovce

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Hrnčiarovce | 20,842 m²

Ponúkame na predaj stavebný, komerčný pozemok o rozlohe 20.842 m2 v priemyselnej zóne ťažkého s

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 25.07.2025
Pozemky na predaj Trnava

2,084,200 € 100 €/m²

Dom Šarovce - 240 m2- pozemok 10 árov - výborná cena

Reality Šarovce

Iný priestor | hlavná | 240 m²

Ponúkame na predaj využívané obchodné priestory v obci Šarovce v centre obce. Budova pozostáva

Publikované: 12.11.2018 Aktualizované: 01.09.2025
Priestory na predaj Šarovce

49,000 € 204 €/m²

Predáme stavebný pozemok v Hontianskych Moravciach

Reality Hontianske Moravce

Pozemok pre rodinné domy | Hontianska | 800 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe cca 800 m2 v zastavanej časti obce Hontianske Moravce. Ten

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Hontianske Moravce

18,000 € 23 €/m²

Záhradka s chatkou v meste

Reality Levice

Záhradná chatka | 30 m²

Predáme záhradu v peknom prostredí záhradkárskej oblasti v Leviciach. Pozemok má rozlohu 400 m2

Publikované: 21.10.2022 Aktualizované: 06.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

49,990 € 1666 €/m²

Rodinný dom na predaj v Žemberovciach!

Reality Žemberovce

Rodinný dom | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom (1974) v tichej časti vyhľadávanej obce Žemberovce.

Publikované: 12.05.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Žemberovce

210,000 € 700 €/m²

NOVÁ CENA !!! Na predaj záhrada v centre mesta Levice (664 m²)

Reality Levice

Záhrada | 664 m²

Ponúkame na predaj záhradu s výbornou polohou priamo v intraviláne mesta Levice s možnosťou sta

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Levice

22,999 € 35 €/m²

Pozemok na výstavbu rekreačnej chaty Levice

Reality Levice

Iný stavebný pozemok | 500 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty,

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Levice

33,000 € 66 €/m²

Prenájom obchodných priestorov - Kalvínske námestie/centrum Levice

Reality Levice

Obchodné priestory | Kalvínske Námestie | 140 m²

Prenájom obchodných priestorov – Kalvínske námestie, Levice Hľadáte ideálne miesto pre svoj ob

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Priestory na prenájom Levice

800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj štýlový rodinný dom/ chalupa s dušou histórie v obci Pukanec

Reality Pukanec

Rodinný dom | 220 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý v sebe spája atmosféru minulosti, vidiecky šarm

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Pukanec

173,000 € 786 €/m²

Exkluzívne predávame vidiecky rodinný dom v Domadiciach

Reality Domadice

Vidiecky dom | Nezadaná | 120 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v Domadiciach, v tiche

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Domadice

52,690 € 439 €/m²

Exkluzívne predáme 1-izbový byt v Dudinciach

Reality Dudince

1 izbový byt | Okružná | 35 m²

Exkluzívne na predaj krásny 1-izbový byt o rozlohe 35 m2, nachádza sa na vyvýšenom prízemí v kú

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dudince

70,000 € 2000 €/m²

Rodinný dom / chalupa na predaj - Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Rodinný dom | 133 m²

Ak hľadáte únik z mesta, miesto pre relaxáciu alebo štýlové rodinné bývanie v pokojnom prostred

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bardoňovo

98,000 € 737 €/m²

Úchvatný pozemok s vinicou v malebnej prírode

Reality Mýtne Ludany

Rekreačný pozemok | 2,602 m²

Ponuka na Predaj: Jedinečný Pozemok Typu C Základné Informácie: - Plocha:26 árov - Vinica:1

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mýtne Ludany

53,700 € 21 €/m²