DreamReality s.r.o.

DreamReality s.r.o.

Republiky 4 01001 Žilina Slovensko
Komletné realitné služby
Prečítať viac

124 inzerátov v ponuke

Priestranný 2-izbový byt s balkónom v tichej lokalite Krásňan

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Motorest Strečno | Polyfunkčný objekt na predaj

Reality Žilina

Reštaurácia | 2,475 m²

Dream Reality Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný objekt s výbornou polohou priamo pri hlavnom

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Objekty na predaj Žilina

600,000 € 242 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt - Hliny VII

Reality Žilina

2 izbový byt | Severná | 55 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt na Hlinách VII, len pár minút chôdz

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárskeho priestoru v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Andreja Hlinku | 30.5 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelárský priestor o celkovej výmere 30,5 m2 v centre

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 07.06.2024
Priestory na prenájom Žilina

391 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom obchodného priestoru

Reality Oščadnica

Obchodné priestory | 200 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom obchodné priestory v obci Oščadnica.

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Priestory na prenájom Oščadnica

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom priestoru v centre mesta

Reality Žilina

Obchodné priestory | 200 m²

Dream Reality Vám ponúka priestor na prenájom v centre Žiliny v blízkosti Hlinkovho ná

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 04.04.2025
Priestory na prenájom Žilina

1,250 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na rekreačné využitie

Reality Lysica

Rekreačný pozemok | Lysica | 3,041 m²

Dream Reality Vám ponúka na predaj slnečnú parcelu s JZ orientáciou v katastri obce Lysica 1

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 02.12.2024
Pozemky na predaj Lysica

182,460 € 60 €/m²

člen NARKS

Na predaj priemyselný pozemok

Reality Žilina

Priemyselná zóna | 13,000 m²

Dream reality Vám ponúka na predaj pozemok určený na priemyselné využitie o výmere 13 000 m

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 07.06.2024
Pozemky na predaj Žilina

1,768,000 € 136 €/m²

člen NARKS

3- izbový byt na prenájom v centre mesta

Reality Žilina

3 izbový byt | Predmestská | 101 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom priestranný 3‑izbový byt v úplnom centre mesta, ktorý zauj

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom rodinného domu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v Považskej Bystrici v čas

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na prenájom Považská Bystrica

850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj rekreačného pozemku

Reality Makov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 17,097 m²

Dream reality Vám ponúka na predaj krásny pozemok v obci Makov. Ak túžite po tichu a samote, t

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Makov

140,000 € 8 €/m²

člen NARKS

Kancelárie v starom meste

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 30 m²

Dream Reality Vám ponúka jednotlivo na prenájom kancelárie v centre starého mesta rozličnej

Publikované: 14.07.2020 Aktualizované: 25.10.2022
Priestory na prenájom Žilina

250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom - kancelárske priestory

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | J.Vuruma | 56 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom kancelárské priestory o celkovej výmere 56 m2. Ka

Publikované: 08.10.2019 Aktualizované: 30.10.2024
Objekty na prenájom Žilina

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dolné Rudiny | 150 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 150 m2. Súčasťou priesto

Publikované: 29.07.2015 Aktualizované: 13.02.2025
Priestory na prenájom Žilina

1,050 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory

Reality Žilina

Iný objekt | ul. Priemyselná | 74.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom iný prevádzkový objekt Žilina, ul. Priemyselná. Stav objektu: kance

Publikované: 21.08.2023 Aktualizované: 30.01.2024
Objekty na prenájom Žilina

444 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory na prenájom

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Tomáša Ružicku | 180 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor o rozlohe 180m2 + terasy.

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 07.06.2024
Priestory na prenájom Žilina

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM KLIMATIZOVANÝCH KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV V CENTRE MESTA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Priestory na prenájom Žilina

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na komerčné využitie

Reality Strečno

Priemyselná zóna | Strečno | 17,678 m²

Dream Reality s.r.o. Vám ponúka na predaj oplotený pozemok na priemyselné využitie s výmero

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 13.10.2023
Pozemky na predaj Strečno

1,500,000 € 85 €/m²

člen NARKS

Obchodný priestor na prenájom

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlinská | 240 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom výborne situovaný

Publikované: 12.01.2023 Aktualizované: 05.06.2023
Priestory na prenájom Žilina

1,080 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom obchodného priestoru

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlinská | 144 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom komerčný priestor

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 22.05.2024
Priestory na prenájom Žilina

1,195 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárie na prenájom sídlo firmy

Reality Žilina

Administratívny objekt | Žilina | 850 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory s parkovaním v budove v Žiline .

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 09.07.2025
Objekty na prenájom Žilina

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Pozemok vhodný na výstavbu bytového domu

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,900 m²

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rovinatý pozemok vhodný pre výstavbu bytového dom

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

475,000 € 250 €/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory na prenájom

Reality Žilina

Dream Reality Vám ponúka na prenájom Kancelárie o výmere 150 m2. Ide o 4 až 5 miestností, kt

Publikované: 16.11.2024 Aktualizované: 13.02.2025
Priestory na prenájom Žilina

950 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom priestoru v centre Žiliny

Reality Žilina

Iný priestor | Národná | 6 m²

Dream Reality Vám ponúka priestor na prenájom v centre Žiliny. Ro

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 20.11.2023
Priestory na prenájom Žilina

120 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS