DreamReality s.r.o.

DreamReality s.r.o.

Republiky 4 01001 Žilina Slovensko
Komletné realitné služby
Prečítať viac

124 inzerátov v ponuke

PREDAJ VÝROBNEJ HALY S ADMINISTRATÍVNOU BUDOVOU

Reality Žilina

Výrobný objekt | 2,700 m²

Dream reality Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu s administratívn

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Objekty na predaj Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

Luxusné kancelárie na prenájom

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom kancelárské priestory, ktoré sa nachádzajú pri sídlisku

Publikované: 23.01.2024 Aktualizované: 23.01.2024
Priestory na prenájom Žilina

11.3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Martin

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

www.pramienky.sk Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 41 parciel s možnosťou budúcej

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Martin

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

DOMY ZBYŇOV 2. ETAPA - Prvý dom v predaji (vo výstavbe)

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | Rajecká cesta | 109.31 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prvý rodinný dom typu bungalov v druhej etape pop

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

320,000 € 2927 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelária | 21 m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčická | 21 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom kanceláriu o rozlohe 21 m2 v meste Žilina. Budo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

190 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Výrobno-skladový areál LIPOVEC

Reality Žilina

Výrobný objekt | Republiky | 12,000 m²

EXKLUZÍVNE Vám DREAM REALITY ponúka na predaj výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v obci Lip

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

Obchodný priestor - starý Bulvár

Reality Žilina

Obchodné priestory | Antona Bernoláka | 121 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom atraktívny obchodný priestor na prízemí bytovéh

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

3,500 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Námestovo

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Námestovo

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Senec

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Senec

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Zariadený penzión v Zázrivej pri vleku

Reality Zázrivá

Hotel, penzión, ubytovňa | 700 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený penzión tesnej blízkosti lyžiarskeho vle

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Zázrivá

800,000 € 829 €/m²

člen NARKS

Luxusný 3-izbový byt v rezidencii EURO HOME STAR na Bôriku

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj luxusný 3‑izbový byt v prestížnej rezidencii EURO

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Žilina

360,000 € 3333 €/m²

člen NARKS

Hospodárska usadlosť - Dlhé Pole

Reality Dlhé Pole

Farmárska usadlosť | 59 m²

Dream reality Vám ponúka na predaj rozľahlú hospodársku usadlosť s celkovou výmerou 64 399 m² -

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Dlhé Pole

525,000 € 8898 €/m²

člen NARKS

Prenájom obchodného priestoru v centre mesta Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | 145 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom priestranný komerčný priestor o výmere približne 145 m², s

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok v Kysuckom Lieskovci

Reality Kysucký Lieskovec

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,084 m²

Dream reality ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Kysucký Lieskovec. Pozemok je možné využi

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Pozemky na predaj Kysucký Lieskovec

24,990 € 23 €/m²

člen NARKS

Investičná ponuka portfólia komerčných nehnuteľností s využitím na gastro prevádzky

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | 1,500 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj portfólio 6 komerčných nehnuteľností s primárnym

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | 1,500 m²

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Čadca

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Rajecké Teplice - Dielnice | 758 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Výrobno-skladová hala v Tepličke nad Váhom

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 815.5 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom výrobno- skladovú halu o výmere 815,50 m2 v Tepličke nad V

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

člen NARKS

Stavebný pozemok - Povina

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | 2,955 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Pozemky na predaj Povina

175,000 € 59 €/m²

člen NARKS

ATELIÉR PRE ARCHITEKTOV NA PRENÁJOM V CENTRE MESTA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Republiky | 113 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom kancelársko-o

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 07.06.2024
Priestory na prenájom Žilina

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu RD

Reality Žilina

Záhrada | 597 m²

Dream reality Vám ponúka slnečný pozemok na výstavbu rodi

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 09.04.2025
Pozemky na predaj Žilina

43,000 € 72 €/m²

člen NARKS

Skladová / výrobná hala na prenájom | 3 500 m2

Reality Žilina

Priestor pre výrobu | 3,500 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom skladovú / výrobnú halu

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Priestory na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

člen NARKS

Prenájom rodinného domu

Reality Žilina

Rodinný dom | 100 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom priestranný a kvalitne postavený tehlový, zateplený rodinn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Žilina

1,020 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS