469 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Tešedíková | 600 m²
Diamond Reality v zastúpení Mgr. Kamil Špegár exkluzívne ponúka na predaj rovinaté pozemky v m
204,000 € 340 €/m²
Rekreačný pozemok | 534 m²
Predaj pozastavený:Pozemok na predaj v zahradkárskej oblasti Kamenný potok, Myslava, Košice. Po
80 €/m2 80 €/m2
Priestor pre sklad | Strojnícka | 158 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom sklad o roz
1,158 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | nemá | 357 m²
Na predaj zrekonštruovaný dom, obec Osuské. Rekonštrukcia prebehla v roku 2025. Dom je na pozem
103,000 € 289 €/m²
Rodinný dom | Jelšovce | 100 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jelšovce na pozemku veľkosti 927 m2. Zast
146,000 € 1460 €/m²
Administratívny objekt | Masarykova | 80 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na prenájom kancelárske priestory v
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Sľažany | 594 m²
Ponúkame na predaj POSLEDNÝ VOĽNÝ stavebný pozemok v obci Sľažany s ideálnou výmerou 20 m na ší
39,000 € 66 €/m²
Garáž | Nemá | 14 m²
EXKLUZÍVNE VÁM PONÚKAME NA PREDAJ: GARÁŽ NA SEVERE V KOŠICIACH – ZA KALVÁRIOU. Poloha: Ul. Za
25,500 € 1821 €/m²
Skladový objekt | Jesenna | 35 m²
hDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu skladový priestor na Jese
250 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Holubyho | 500 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj obchodné priestory v centr
506,500 € 1013 €/m²
3 izbový byt | Sama Czabána | 72 m²
Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom na ulici Sama Czabana. Ponúkame na predaj
94,990 € 1319 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,293 m²
Investičný pozemok v Košiciach – Krásna, 2293 m² – Ideálna príležitosť pre budúcu výstavbu Pon
95 €/m2 95 €/m2
Administratívny objekt | Žriedlová | 17 m²
Ing. Kristína Benöczová v spolupráci s Diamond Reality, vám ponúkajú reprezentatívne a zároveň
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 283 m²
Na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom s krásnou záhradou v srdci obce Výčapy-Opatovce
205,000 € 724 €/m²
Rodinný dom | Tomášov | 685 m²
Na predaj rodinný dom (dvojdom) v obci Tomášov, pri Bratislave. Dispozícia: 2 izbový dom s k
236,000 € 345 €/m²
Rodinný dom | Černochov | 130 m²
Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom alebo útulnú
79,900 € 615 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ďurkov | 872 m²
Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci
94,900 € 109 €/m²
1 izbový byt | Tolstého | 36 m²
REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj 1-izbový byt na ulici TOLSTÉHO č. 1, nachádzajúci sa v obľúben
180,000 € 5000 €/m²
Rodinný dom | Včelárska Paseka | 102.8 m²
Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na predaj NOVOSTAVBU rodinného domu s ve
240,000 € 2335 €/m²
Rodinný dom | Veľké Chrašťany | 150 m²
Ponúkame vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v pokojnej obci Beladice, okres Zl
180,000 € 1200 €/m²
Priestor pre výrobu | Rastislavova | 5,000 m²
Ponúkame na prenájom halu nachádzajúcu sa v Nitre, mestská časť Mlynárce, bezprostredne pri dia
29,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Jazerná | 3,842 m²
Diamond reality v spolupráci s Kristínou Benöczovou Vám ponúkajú na prenájom nebytové a sklado
3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Veľký Ďur | 0 m²
Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Veľký Ďur - Rohožnica. Ploc
45,000 €
Chalupa, rekreačný domček | Belecká | 216 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadenú, celoročne prenajímanú rekreačnú chatu v mimoriadne vyhľ
420,000 € 1944 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.