Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o.

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

469 inzerátov v ponuke

Na predaj prerob. zariaď. 3 izbový byt balkón Tehelná Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Tehelná | 71 m²

Na predaj krásny zrekonštruovaný plne zariadený 3 izbový byt s balkónom, ul. Tehelná, Trnava. B

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 3592 €/m²

Moderná garsónka s balkónom pri N-centre Nitra

Reality Nitra

Garsónka | Lúčna | 25 m²

Ponúkame na prenájom modernú garsónku na Lúčnej ulici v obľúbenej a pokojnej časti Chrenová. By

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

480 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt, Park Obrancov Mieru, Košice – Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Park obrancov mieru | 42 m²

1-IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE KOŠICE SEVER – OBRANCOV MIERU Ponúkame Vám na predaj priestranný

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4047 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Gönc - Maďarsko, len pár minút od Košíc!

Reality Gönc

Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gönc

Hľadáte pokojné bývanie alebo víkendový dom len pár minút od slovenských hraníc? Mgr. Lukáš So

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gönc

25,000 € 294 €/m²

Na Predaj chata , Paľkov, Zemplínska Šírava

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa v srdci Zemplína, v o

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

138,990 € 2780 €/m²

Na Predaj rodinný dom , Kráľovský Chlmec, Trebišov

Reality Kráľovský Chlmec

Rodinný dom | 226.39 m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou a veľkým pozemkom. Ponúkam na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľovský Chlmec

203,000 € 897 €/m²

Na predaj rovinatý pozemok, obec Janík, Košice - okolie

Reality Janík

Rekreačný pozemok | 800 m²

Ponúkame Vám krásny rovinatý pozemok v katastrálnom území obce Janík s celkovou výmerou 800 m².

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Janík

39,990 € 50 €/m²

Na predaj pekný 3-izbový byt s lodžiou, Alvinczyho ulica, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Alvinczyho | 76.26 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt po rekonštrukcii na Alvinczyho

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

269,990 € 3540 €/m²

Na predaj 1,5 izbový byt po novej a kompletnej rekonštrukcii, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Bernolákova | 35 m²

Ponúkame na predaj kompletne a nanovo zrekonštruovaný 1,5 izbový byt na Bernolákovej ulici v Ko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

195,000 € 5571 €/m²

Na predaj chata s krásnou záhradou, Košické Olšany, Vyšný Olčvár

Reality Košické Oľšany

Chalupa, rekreačný domček | 426 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – Oáza pokoja vo Vyšnom Olčvári pri Košických Olšanoch Predstavte si mie

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košické Oľšany

79,990 € 188 €/m²

NA PREDAJ DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM V OBCI KOŠICKÉ OĽŠANY

Reality Košické Oľšany

Rodinný dom | 250 m²

PREDAJ PRERUŠENÝ! Diamond Reality Vám ponúka na predaj dvojposchodový rodinný dom v obci Košick

Publikované: 09.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košické Oľšany

217,990 € 872 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v obci Bačkovík, Košice - okolie

Reality Bačkovík

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

Spoločnosť Diamond Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v centre obce Bačkovík, vzdial

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bačkovík

99,000 € 90 €/m²

REZERVOVANÝ - NA PREDAJ PEKNÝ 1 - IZBOVÝ BYT NA ULICI KRIVÁ, KOŠICE - JUH

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 16 m²

REZERVOVANÝ Na predaj ponúkame útulný 1-izbový byt v samotnom srdci Košíc – na obľúbenej Krive

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

125,000 € 7813 €/m²

Na prenájom výrobná hala - sklad

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 200 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu skladové, výrobné prípadne

Publikované: 30.03.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

925 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | KOŠICE-PEREŠ | ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | Bystrická | 150 m²

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj tento priestranný 5-izbový, tehlový, komp

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

239,900 € 1599 €/m²

Na prenájom výrobná hala - sklad

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 200 m²

Publikované: 03.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

1,291 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 67 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom sklad o rozloh

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

299 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom spevnená plocha

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Strojnícka | 701 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom spevnenú pl

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

910 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na prenájom luxusný rodinný dom s nádherným výhľadom Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na prenájom luxusný rodinný dom nachádzajúci sa v Nitre na Zobori. Dom sa nachádza na

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM, KOŠICE - KOŠICKÁ NOVÁ VES

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | Svätého Ladislava | 120 m²

Radi Vám predstavíme tento pekný 4-izbový kompletne ZATEPLENÝ(nová fasáda, nová strecha, nový k

Publikované: 05.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

375,000 € 2917 €/m²

REZERVOVANÝ - Na predaj 3-izbový byt na Terase, Košice – Šafárikova trieda.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Šafárikova trieda | 59 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Šafárikova trieda, v obľúbenej lokalite K

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

215,000 € 3644 €/m²

Na predaj pozemok,Medvedia hora,Zemplínska Šírava,Michalovce

Reality Kaluža

Rekreačný pozemok | 349 m²

POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA ZEMPLÍNSKU ŠÍRAVU – MEDVEDIA HORA Ponúkame na predaj stavebný po

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

108,000 € 309 €/m²

Na prenájom skladovacie priestory s montážnou jamou

Reality Prešov

Skladový objekt | 156 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory s montážnou jamou. V priestore skladu je elektrické inf

Publikované: 29.05.2020 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

487 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

pozemok na predaj

Reality Prešov

Záhrada | Sekčovská | 5,510 m²

PhDr. Erika Majorošová - DIAMOND REALITY PREŠOV - ponúkame predaj pozemok v k.ú. Šalgovík. Poze

Publikované: 16.07.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

70 €/m2 70 €/m2