43 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Jelšová | 191.34 m²
CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt vo výstavbe s rozlohou 82
314,019 € 2600 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Haniska | 552 m²
Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 552 m² v obci Haniska. Pozemok má ideálny
99,000 € 179 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Valaliky | 820 m²
Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 820 m² v zastavanom území obce Valaliky,
159,900 € 195 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Komenského | 176 m²
Dorián Szabó a CENTURY 21 Golden Real Vám ponúkajú na prenájom administratívne priestory v samo
6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
1 izbový byt | Ipeľská | 37 m²
Ponúkame na prenájom moderný a inteligentne riešený byt na Ipeľskej ulici v mestskej časti Podu
700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 48 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy, na Záhradní
135,000 € 2813 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 69 m²
Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred
169,000 € 2449 €/m²
4 izbový byt | Rastislavova | 97.97 m²
Ponúkame na predaj výnimočný a priestranný 4-izbový byt v cene 341 900 €, ktorý sa nachádza na
341,900 € 3490 €/m²
Rodinný dom | Taliansko
Realitná kancelária CENTURY 21 Lištiak Team vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť modernú
380,000 € 3131 €/m²
2 izbový byt | Ipeľská | 37 m²
700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rastislavova | 70.92 m²
Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v cene 222 900 €, ktorý sa nachádza na 2.
222,900 € 3143 €/m²
2 izbový byt | Rastislavova | 48.47 m²
Ponúkame na predaj priestranný a útulný 2-izbový byt v cene 149 900 €, ktorý sa nachádza na 2.
149,900 € 3093 €/m²
Lesná pôda | Važec | 8,806 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v nádhernom tatranskom prostredí, v obľúbenej chatovej obl
88,000 € 10 €/m²
Rodinný dom | Banícke nám. | 151 m²
Na predaj ponúkame výnimočný historický dom z roku 1910, nachádzajúci sa priamo v historickom c
75,000 € 497 €/m²
Rodinný dom | Žakarovce | 70 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Žakarovce, situovaný v krásnom a pokojnom prostredí, kde
49,990 € 714 €/m²
2 izbový byt | Považská | 40 m²
Ponúkame na prenájom 2izbové byty v projekte Galeriacity - vedľa nákupného centra Galeria - Pov
770 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Považská | 40 m²
Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt
206,900 € 5173 €/m²
3 izbový byt | Jánošíkova | 68 m²
Ponúkame na prenájom moderne prerobený 3izbový byt na ulici Jánošikovej ulici č. 1. Samozrejmos
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Komenského | 40 m²
CENTURY 21 Golden Real Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom 2 izbový byt o výmere 39 m2 +
600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.