Bosen Group s.r.o.

Loyalters

Súkenická 1 821 09 Bratislava
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

19 inzerátov v ponuke

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku 504m2 obec Jakubov

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Jakubov | 504 m²

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku, obec Jakubov Popis nehnuteľnosti Loyalters by Bosen Gr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jakubov

79,900 € 159 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | Rodinný dom s pozemkom, humnom a potokom, Kosorín

Reality Kosorín

Pozemok pre rodinné domy | 3,342 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj veľký pozemok s domom v pôvod

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kosorín

72,990 € 22 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | predaj 1 izbový zariadený byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 42.69 m²

Realitná kancelária LOYALTERS ponúka na predaj 1 izbový byt s celkovou výmerou 43 m2 v pokojnom

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

99,990 € 2342 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Nadštandardný 2 izbový byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 49.73 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v Žiar

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom 82m2 | Kesselbauer |

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nám 1. Mája | 82 m²

LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom | Projekt interiéru v cene | Kesselbauer – B

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 5354 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 49 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | Predaj rekreačného domu s veľkým pozemkom, Zvolen – Červený Medokýš

Reality Zvolen

Rodinný dom | Červený Medokýš | 400 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI LOYALTERS Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a vkusne zrekonštr

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zvolen

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

LOYALTERS | Na predaj 1 izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím v novostavbe - Rovinka

Reality Rovinka

1 izbový byt | Slnečnicová | 30.11 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj útulný 1 izbový byt v Rovinke, v novostavbe Flore

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rovinka

191,900 € 6373 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Atraktívny slnečný stavebný pozemok Kremnické Bane

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | 1,186 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom nadštandardného 5-izbového rodinného domu s bazénom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 270 m²

Loyalters by Bosen Group | Prenájom nadštandardného 5-izbového rodinného domu s bazénom, Matúšo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom - Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Parková | 61 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s priestran

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

270,000 € 4426 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | 4-izbový byt s garážou a záhradou v Lutile

Reality Lutila

4 izbový byt | 82.3 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj 4-izbový byt s garážou a záhradou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lutila

Cena dohodou

člen NARKS

LOYALTERS | Nová cena. Veľký rodinný dom s garážou Rudno nad Hronom

Reality Rudno nad Hronom

Rodinný dom | 233 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom s garážou a záhradou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rudno nad Hronom

178,000 € 764 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku 563 m2 v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre bytovú výstavbu | Sadová | 563 m²

Predaj stavebného pozemku, Ivanka pri Dunaji. Popis nehnuteľnosti Loyalters by Bosen Group V

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

189,000 € 336 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | Veľký 4-izbový byt s garážou v Janovej Lehote

Reality Janova Lehota

4 izbový byt | 110 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj veľký 4-izbový byt s garážou a zá

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Janova Lehota

149,500 € 1359 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami - Habovka

Reality Habovka

Apartmánový dom | 469 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s dvomi bytový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Habovka

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | Rodinný dom s garážou a záhradou Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 257 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

282,990 € 1101 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - LOYALTERS | Menší RD v Šášovskom Podhradí

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 158 m²

REZERVOVANÉ - Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom v Žiari

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

83,990 € 532 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | stavebný pozemok Krupina

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 1,096 m²

POZEMOK: Lichobežníkový mierne svahovitý slnečný pozemok s výmerou 1096 m2, registra C, je situ

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

Cena dohodou

člen NARKS